СпорядженняКотушки для фідера та пікера

Модератор: Sergey@F

Відповісти

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Котушки для фідера та пікера

Повідомлення Павло »

Ура!Сьогодні таки знайшов заміну своїй "кобрі".Купив Flagman INSpirer 3000.Чесно кажучи вже повністю зневірився що в наш забитий Любомль привезуть більш-менш нормальний товар, всі прилавки забиті снастями від фірми Brat Fishing, я не кажу шо снасті цієї фірми погані скоріше навпаки деякі вироби такі як гачки досить хорошої якості, та й фідер в мене теж від цієї фірми.Просто іноді хочеш купити справді хорошу річ і не хочеш слухати як продавець вихваляє дешеву "китайщину".Коротше в Любомлі є 3 "точки" де можна придбати який-небуть риболовний товар, але який небуть не хочется, а шо маєш робити.Ну добре.
Катушку Flagman я прощупав повністю.Смазка в деяких місцях виступає на поверхню, у катушки плавний і по справжньому м"ягкий хід.Дві шпулі одна Алюм., друга пласм.7+1 підшипник.Шпуля 3000.
Також крутив катушку з бейтранером яку мені хотів "впарити" продавець(фірми не пам"ятаю),мол набагато комфортніше ловити, вудку не потягне і все таке,та при ціні 230 грн про який нормальний бейтранер може йти мова, хоча незнаю.
Знаю що багато хто ставить на фідер бейтранер, та моя думка - він на фідері лишній.Я ловлю одним вудлищем + ніколи не покидаю міце ловлі, а якшо і покидаю то ослабив тормоз і при покльовці карпика фідер не "попливе".
Зображення
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Re: Котушки для фідера та пікера

Повідомлення Павло »

До речі шукав катушку виключно з заднім фрикціоном. Вважаю що задній тормоз більш зручний, так як фідерна ловля - активна і потребує постійної роботи з фрикціоном - при забросі затягуємо, щоб не поранити палець, ослабляємо після того як оснастка ляже на дно, або після підсічки і в процесі виважування постійно потрібно регулювати.Але це в залежності яку рибу ловим.
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Я с тобою згідний для фідера дійсно зручніше використовувати задній фрикцион оскільки під час виважування зручно регулювати, але передній фрикцион налаштовуються більш точніше :roll: :lol: сам використовую на одному фідері шімановську котушку з заднім фрикционом, а на другому браунінговський бейтранер.... у бейтранера є два фрикциони, але робоче положення регулює передній і впринципі обидві для мене зручні оскільки я вже до них привик і все відпрацьовано до автоматизму, так що тут така справа кому як зручніше 8-) :D
А на рахунок бейтранера то річ звичайно корисна для фідерної ловлі...... я особосто бейтранер використовую при ловлі коропа або амура на волосяний монтаж :arrow:
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Волосяний монтаж - це вже до карпової рибалки.Наскільки мені відомо на змаганнях по фідеру його використовувути забороняють.
я вже до них привик і все відпрацьовано до автоматизму, так що тут така справа кому як зручніше
Як для кого :geek: , я для себе зразу вирішив - тільки фрикціон.
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Павло писав:Волосяний монтаж - це вже до карпової рибалки.Наскільки мені відомо на змаганнях по фідеру його використовувути забороняють.
Все правильно волосяний монтаж використовується в карповій ловлі, але не забувай про спосіб ловлі так званий Method в якому застосовуються кормушки Method Feeder, короткий поводок (до 12 см.) та волосяний монтаж з бойла, кукурудзи або опариша........... :lol: :D 8-) в принципі таж сама карпова ловля тільки з використанням фідера і спеціальної кормушки і тут бейтранер звичайно стає в пригоді........ :arrow: І спосіб ловлі на даний час дуже поширений (сам дуже часто ловлю на Method) зараз у продажі є навіть спеціальні фідерні вудлища які так і маркуються Method Feeder (Trabucco, Korum, Fox, Preston) ;) :idea:
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Sergey@F писав:
Все правильно волосяний монтаж використовується в карповій ловлі, але не забувай про спосіб ловлі так званий Method в якому застосовуються кормушки Method Feeder, короткий поводок (до 12 см.) та волосяний монтаж з бойла, кукурудзи або опариша........... :lol: :D 8-) в принципі таж сама карпова ловля тільки з використанням фідера і спеціальної кормушки і тут бейтранер звичайно стає в пригоді........ :arrow: І спосіб ловлі на даний час дуже поширений (сам дуже часто ловлю на Method) зараз у продажі є навіть спеціальні фідерні вудлища які так і маркуються Method Feeder (Trabucco, Korum, Fox, Preston) ;) :idea:
Тут в принципі сперечатись не буду.Я сам колись(до фідера) ловив карася на "пружину", в яку заліплював 2 гачки з насадженим на них пінопластом, використовував 2 спінінгових вудлища, ставив на стойки і ослабляв фрикціон.Все було як в карповиків, тільки замість свінгерів чи хангерів, сигналізатором і був "тріск" фрикціона.Ловив так переважно карася проте крупного, іноді карп.Тут звичайно аби мати котушки з бейтранером...ато іноді забувався притримати шпулю рукою, щоб зробити підсічку, в результаті були сходи.
Так що не подумай ,що я маю щось проти котух з бейтранером, це просто чисто моя думка, адже карпик розміром більше 2 кг в моїх уловах рідкість, та і то на платнику, а витягнути його можна і коброю(що я і робив) головне правильно настроїти тормоз і вміти ним працювати під час виважування, принаймні я роблю так:
-підсічка
-ставлю вудку в майже горизонтальне положення, щоб пом"якшити перший ривок(хоча використовуючи ліску, а я її і використовую ривок вона зм"якшує і без цього).
-ослабляю фрикціон так щоб риба спокійно стягнула кілька метрів це її трохи заспокоїть.
-затягую фрикціон максимально допустимо.
-починаю "викачувати".
-головне правильно та швидко підмотувати щоб не випав гачок.
-підвівши ближче до берега затримую шпулю рукою контролюючи ситуацію і не забуваючи про останній ривок який дуже полюбляє карп.В даному випадку рука відчує найкраще коли відпустити шпулю, бо дехто рекомендує затягнути тормоз - врезультаті можна зломити вудлище.
-вперши кінець вудлища в "торс" тримаючи однією рукою шпулю - заводжу рибу в підсак.
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: До нового фідера (Mikado Ultraviolet) придбав катуху Daiwa Procaster 4000X, вирішив таким чином спробувати передній фрикціон....... котуха має 10 підшипників, дуже плавний хід, а головне передаточне число 5,3:1 тобто порівняно швидкісна що актуально в умовах змагань......,,, З нетерпінням чекаю нагоди випробувати........

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Придбав для фідера Drennan Match Pro Super feeder 12ft. Тест-до 60 катушку SHIMANO TECHNIUM 4000 FD. З попередньою Shimano EXAGE 4000 RC стикнувся з проблемою - обривом нового шнура на кліпсі. З техніум таких проблем не має. Укладка шнура на висоті, катушка силова 4.8.1. Годівнички 60 гр., вилітають. З характеристик: "SHIMANO TECHNIUM 4000 FD.в этой серии: X-Ship делает работу механизма более плавной и эффективной, Supper Stopper 2 уменьшает игру ручки и её обратное движение при установке на антиреверс, Dyna-Balance снижает вибрацию, повышая плавность и чувствительность, Power Roller понижает скручивание плетёнки и моно лески, Waterproof Drag защищает тормоз от проникновения воды, что положительно сказывается на его работе, Shielded AR-B Bearings – подшипники обладают защитным экраном, уменьшая возможность загрязнения, что увеличивает продолжительность работы и её эффективность. Всё это делает катушки Shimano Technium FD одними из надёжнейших помощников любому рыболову."
Дякую магазину "Рибалка" та його директору Олександру, за оперативну доставку та прийнятні ціни.

Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Дмитро Л
Колючка
Справжнє ім'я: Дмитро

Повідомлення Дмитро Л »

Придбав на початку літа по блату lol: , їх ще в продажі не було. Відловив сезон з шнуром 0.12, в основному на флетметодну оснастку. Нарікань нема, катушка за свої гроші бомба.
Катушка Flagman MANTARAY ELITE FEEDER 5000
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
A - Fishing!
YouTube канал - рибалка на Волині!
http://www.youtube.com/c/AFishing
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”