Сезон 2009 рокуЧемпіонат Волинської обл. Поплавок 2009

Модератор: President

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
It’s my birthday

Re: Поплавок 2009

Повідомлення shanik »

Огласите весь список,пожалуйста...

Чемпіону вітання!

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Вітаю чемпіонів, призерів, учасників, спонсора змагань магазин "Кльово" (м. Луцьк) та усіх учасників змагань.
Як лінійний суддя на даних змаганнях можу відзначити, що попри малу кількість учасників, змагання були цікавими, спортивними, захоплюючими, повчальними.
Отже, поки готується протокол змагання зазначу, що в командному заліку:
1 місце - команда "Апельсин" м. Луцьк
2 місце - команда "ВЕТЕРАНИ" м. Луцьк
3 місце - команда "ОЛІМП" м. Луцьк
Також вітаю Сергія Прилепу із зайнятим 1 місцем в особистому заліку та Славіка Теліцина із зайнятим 2 місцем в особистому заліку.
В цілому, можу зазначити, що було приємно бачити у складі команд далеко вже не молодих рибаків, у яких за плечима солідний досвід, витривалість, спортивна виправка і спортивний дух.
Також порадував виступ молодого учасника Вадима Рогачова, якому вдалось зайняти 4 особисте місце - молодець.
Зазначу і те, що вже перед змаганнями саме "ветерани" риболовного спорту виявили бажання прибрати територію річкового берегу, де було проведене змагання. Подяка рибакам! Таким чином, берег річки Стир у Луцькому заливі став чистішим на 3 мішка сміття.
З подякою відзначу і те, що єдиний спонсор змагань магазин "Кльово" (м. Луцьк) вкотре надав призи для призерів змагань.
В подальшому викладемо на форум фотографії про проведення даного змагання.

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Серёга, а где впечатления чемпионские, то? :D
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Ось Вашій увазі пропонується "коротенький" звіт :roll: прошу вибачення що трошки з запізненням раніше не мав змоги....... :oops:

:arrow: Після декількох проведених нашою командою тренувань перед змаганнями було виявлено те що дно на заливі повністю вкрите водною рослинністю і активнисть донної риби в зоні ловлі невисока....., зато спостерігалась в березі значна кількість уклійки тому розробляючи тактику було прийнято рішення зробити ставку на її ловлю 8-) для цього була розроблена спеціальна верхова прикормка як виявилось пізніше повністю робоча :lol: :arrow:

Отже сонячний суботній ранок...., збір на заливі....... спочатку трішки спортило настрій те що частина заявлених команнд нез"явились на змагання :oops: :oops: :oops:,,,, і було прийнято рішення провести змагання - два тури в один день :roll: Ну щож нехай буде так, --- отже шикування лунає гімн, урочисте підняття прапора яке по праву належить мому напарнику по команді так як він є чемпіоном області 2008 року і жеребкування....
Зображення
Зображення
Зображення
знаючи що в жеребкуванні мені везе рідко несміливо підходжу до головного судді і тягну номерок .... Зображеннявипадає зона А, 6 сектор, приходжу на місце виявляється цілком перспективний сектор.... в метрах п"яти від берега розміщена кучка кувшинок............... Ну щож є ще майже година часу, починаються інтенсивна підготовка до старту ........
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
За п"ять хвилин до старту дозволяється закормлювати точки ловлі...
:lol: отож закормлюю дальню достанцію за кувшинки під трабуківський п"ятиметровий мах та спеціально на уклійку метрів чотири від берега.......
Зображення
Чую лунає "до старта залишилось 20 секунд" - вудочка в руках вже готова до закидання ..... останні секунди перед стартом, відчувається легенький мандраж і ось він START - почалося, перша покльовка не заставила себе довго чекати - невеличка уклійка, згодом ще .... постійно підсипаю малими порціями прикормку покльовки слідують одна за одною відчуваю піднесений настрій вдалось втікти від нуля на перших секундахЗображення згодом ловлю три невеликі красноперки - це великий бонус, тут чую не погані новини, що мій напарник по команді В"ячеслав теж ловить.. :D :D :D
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
В"ячеслав в очікуванні покльовки........
Зображення
Наймолодший учасник змагань.............
Зображення
Мій поплавок сигналізую покльовку не поганої уклійки......
Зображення
Ех якби вся така !!!
Зображення
Зображення
Отже перший тур закінчено .......... проходить зважування риби... І тут... напарник перший в зоні Б, а я перший в зоні А і відповідно перше командне після першого туру, тепер лишається так само стабільно виступити у другому турі......., що нам і вдається зробити..... 8-) 8-) 8-)
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Ось ще кілька цікавих фото другого туру та церемонії нагородження........
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Не обійшлось і без пригод, трішки настрій нам припортили спортсмени на водних скутерах які вирішили покататися на заливі, та згодом судді все утрясли......
Зображення
Зображення
Зображення
Мій улов у другому турі
Зображення
Отже за результатами двох турів посідаємо перше командне місце, а також В"ячеслав друге місце в особистому заліку, а я перше.....Зображення
Зображення
Зображення
Команда "ВЕТЕРАНИ" займає друге місце
Зображення
Команда "ОЛІМП" третє місце
Зображення
Четверте місце в особистому заліку займає наймолодший учасник змагань Вадим Рогачов....
Зображення

Хотілося б висловити подяку організаторам змагань.... обласній федерації риболовного спорту, куратору поплавкової ловлі та своєму партнеру по команді Теліцину В"ячеславу, а також звичайно нашим гуманним суддям Андрію, Віталію та головному судді Віктору Грабовському і взагалі усім хто брав участь у змаганнях ..... не дивлячись на малу кількість учасників все пройшло на рівні :!: :!: :!: Враження звичайно лишились самі позитивні та незабутні, тим більше що це моя перша перемога на змаганнях з риболовного спорту

ФРСВО the best of
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

СЕРЁГА БРАВО!!!
Зображення

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Мої вітання Переможцям! РЕСПЕКТ!

Шкода, що не зміг прийняти участі...
Відповісти