СпорядженняПоводки

Модератори: BOBR, President

ttearjerker
Уклійка

Re: Поводки

Повідомлення ttearjerker »

allfa писав:Протизакручувач
Звичайно,що потрібно,ти ж надіваєш її на бистрозйомник і таким чином протизакручувач
не дає поводку відчепитись в польті чи на дні,і крім цього не дає перехльостів.

allfa
Минь

Повідомлення allfa »

Друзі підкажіть будь ласка про вироби фірми Техно карп? Варто чи ні,і чому? :geek:

ttearjerker
Уклійка

allfa писав:Друзі підкажіть будь ласка про вироби фірми Техно карп? Варто чи ні,і чому? :geek:
Можна брати маркер,щоб удешевити розходніки-грузи,на ближні дистанції ракету(перед
використанням переклеїти пінопласт в її передній частині для надійності.Протизакручувачі про які ти писав кілька постів тому,в Технокарпа жорсткі не еластичні,тому я б брав якісь дорожчі(Фоксовські сподобались) те саме можу сказати про гачки. І взагалі завжди є палка з двох кінців-на одній стороні риболов на березі,котрий може стартувати і з кобровських катух і спінінгів "крокодил",а на другій стороні знаходиться те, що знаходиться в воді,і на цьому економити не варто інакше ці
кобри (які я назвав для прикладу) стануть невбиваємі із-за відсутності покльовок.
Але це моя думка. На розходніках економити не варто,тим паче що їх ціна в порівнянні з остальним спорядженням,яке треба докупити,якщо карпфішінг зацепив на довго не така захмарна!
Товари Технокарпа-це лінійка товарів,яку швидко переростаєш,і навіть якщо і щось купляєш даного бренду,то не варто купляти великими партіями.Та ж сама ракета кормить так само на середніх дистанціях,якщо відірветься,ну як кажуть в народі-фіг з нею,а Кордовську вже шкода і починаєш шукати спосіб як її повернути,а повернути не так просто,особливо по холодній воді,але це моя думка!.
Востаннє редагувалось 25 березня 2011 23:15 користувачем ttearjerker, всього редагувалось 1 раз.

allfa
Минь

Повідомлення allfa »

Згідний,але де ж його купити,в нашому селі нема :cry: і як на рахунок кліпс і вертлюгів? Іще хочемо перейти на спомб,ракета не перспектива!

ttearjerker
Уклійка

allfa писав:Згідний,але де ж його купити,в нашому селі нема :cry: і як на рахунок кліпс і вертлюгів? Іще хочемо перейти на спомб,ракета не перспектива!
Ну спомб є спомб,але ракети також потрібні(я для прикладу написав),все воно потрібне і рано чи пізно пригодиться.Дешевшими маркерами можна маркеритись в незнайомих місцях,а коли знайшов переспективну точку і бачиш,що зацепів нема,тоді мозна закинути якийсь дорожчий,який краще видно і так в усьому,так що товари Технокарпа не треба випускати з виду.

allfa
Минь

Повідомлення allfa »

Допоможіть будь ласка з поводковим матеріалом, який вибрати і скільки 15 чи 25лб?

ttearjerker
Уклійка

Якщо рибачити як Саша(Бобр) писав для душі палками 2,5 лб то можна ставити 15лб-шний поводок.Він тонший,менше насторожує рибу,а м"ягкі вудлища компенсують ривки
риби і суматоху недосвідченого рибалки при роботі фрікціоном катушки.Але специфіка наших водойм,і рибаків така,що всі хочуть закидати як найдалі,тому переважна більшість
купляє карпові палки 3,5лб,а вони якраз цієї суматохи не прощають,тому буде більше сходів(вірніше обривів),а значить і розчарувань,так що краще використовувати 25лб-шний поводковий матеріал.
Все вище написане лише моя думка!!! Я користуюсь Фоксовським коратексом.(більшість,але в поводочниці є поводки інших виробників)

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Якщо рибачити як Саша(Бобр) писав для душі палками 2,5 лб то можна ставити 15лб-шний поводок.Він тонший,менше насторожує рибу,а м"ягкі вудлища компенсують ривки
риби і суматоху недосвідченого рибалки при роботі фрікціоном катушки.Але специфіка наших водойм,і рибаків така,що всі хочуть закидати як найдалі,тому переважна більшість
купляє карпові палки 3,5лб,а вони якраз цієї суматохи не прощають,тому буде більше сходів(вірніше обривів),а значить і розчарувань,так що краще використовувати 25лб-шний поводковий матеріал.
Все вище написане лише моя думка!!! Я користуюсь Фоксовським коратексом.(більшість,але в поводочниці є поводки інших виробників)
Всё в точку, добавить нечего.
Зображення

allfa
Минь

Повідомлення allfa »

Привіт всім ,підкажіть будь ласка як правильно вязати гачки(бананчик) з силіконовою трубкою чи калечком на волосі :?:

Sergey
Сазан

Повідомлення Sergey »

Фірма "Катран" випустила новий повідковий матеріал і лідкор
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”