ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Re: Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення shanik »

Krokodill писав: Так і повинно бути - ти на вході в яму сидів. Водичка піднялась - риба пішла на мілкіші місця. А густірка та взагалі пряміки любить.
Теж логічно, але там, як ти знаєш, є можливість класти кормуху не тільки на глибину, і на "обраточці" вд впадіння річечки мало бути б багато різної рибки (як там колись було). Ще фактор - на шлюзі зняли один щит, Чорногузка мілка, може теж рибку шугнули.

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

а моє враження, що все це не від рівня води, а від крупношерсності браків
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

Вчора о 13.00 виходив на своє звичне місце. До 16.30 одна покльовка - один риб - верховодка, при пристойному рівні води в річці =(
Вже навіть і не погодинне клювання, насторожує!?
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

akrus

Повідомлення akrus »

Після вчорашніх роздумів всетаки було вирішено зробити вихід на фідер.
8,00 вже на водоймі підготовка знаряддя ловлі, прикормки (мотиль, грунт).
За п`ять годин ловлі два нереалізованих клювання pusto: було вирішено motorchik: в теплі краї zaulov: .
Зображення

Сезон відкрито всім НХ НЛ.

akrus

Повідомлення akrus »

DRAKULKA писав:Тарас, не слишком ли анимации? rzhach:

huligan:
Если обращение ко мне, то я Андрей

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Щось давно не було звітів по фідеру - з цього приводу відпишуся про свій вчорашній вихід на Стир. Рішення про вихід на річку прийняв спонтанно, бо погода в останні дні зовсім не балувала стабільністю. Але, владнавши всі свої справи, вирішив таки в неділю після обіду вирушити в район залізнодорожного мосту на Рованцях. Прикормка і наживка були придбані швидко і по можливості (опариш, хробак-гнойовик, прикормка ФішДрім Річка та Трапер універсал). В 16:30 я вже робив перший закид, в 16:50 виймав першу густерку грам на 100 (спрацював опариш). Ближче до вечора над водою почала літати подьонка, за якою вдало полювали і птахи, і риби - видовище доволі цікаве і захоплююче. Багато розписувати не буду, відзначу лише головне: клювало лише на опариша, розмір виловлених риб - зовсім не заліковий, прийшлося випускати, в улові - плотва, густера і бичок. Після 18:00 клювання стали дуже обережними і холостими: навіть при зменшенні розміру гачка і довжини поводка риба погано засікалася, зате гарно обсмоктувала опариша або просто збивала його. В принципі, відносно непогано, як для Стиря в процесі вильоту подьонки, але хотілося б здобути чогось трофейного. Мабуть, підфартить іншим разом.

Вінцюк Андрій
Колючка
Справжнє ім'я: Вінцюк Андрій

Повідомлення Вінцюк Андрій »

на Стиру вже рівень заначно впав, ось думаю на днях вискочити...
доречі вже чув про клювання сома на закидушки som:
Багато проблем можна вирішити, якщо забути про них і відправитись на риболовлю...

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення allladinlibra »

Вінцюк Андрій писав:на Стиру вже рівень заначно впав, ось думаю на днях вискочити...
som:
Ау, куди впав!? Повені вже немає, Стир в берегах, але коли три тижні тому розпочався "сезон дощів" рівень води знову піднявся і піднімається до сьогодні кожного дня на 3-4см.
P.S. Така ситуація, зокрема, в Луцьку.

Vikingvarvar
Підуст
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення Vikingvarvar »

В вівторок 11.06. на годинку вискочив на річку, крім верховодки(уклеї) вічого не вполював. Поплавочка, в проводку, на подьонку морожену. Після початку дощу і вона перестала клювати. Рівень річки за останній тиждень піднявся десь до півметра.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим

Повідомлення vadik2121 »

allladinlibra писав:
Вінцюк Андрій писав:на Стиру вже рівень заначно впав, ось думаю на днях вискочити...
som:
Ау, куди впав!? Повені вже немає, Стир в берегах, але коли три тижні тому розпочався "сезон дощів" рівень води знову піднявся і піднімається до сьогодні кожного дня на 3-4см.
P.S. Така ситуація, зокрема, в Луцьку.
По ходу німці знову йдуть до нас lol: .Вони вже "плавають",будемо надіятись що до нас в такій мірі вже не дойде,-розсосеться циклон по дорозі...
З повагою!
З повагою!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”