ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

северин
Чебачок

Re: Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення северин »

Вітя так не довго й до змагань по фідеру. Молодець.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

северин писав:Вітя так не довго й до змагань по фідеру. Молодець.
Хіба що посудити.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення shanik »

Вдень виходив на річку біля себе - повний ОП. На вечір виїхав в Рованці (там Пікап з Ліверою чатували на сома). Клювала лише дрібна густірка. Як не старався "відсікати", все одно наловив, котам на радість.

ЗИ. Бєлий відсидів ранок в місцях "бойової слави" - теж ОП.

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

23 серпня перед роботою вийшов на 2 години порибалити, кльов не радував, в улові 2 підлящика 300 і 350 грамів, плотвиця грамів 100 і 2 верховодки (з дна!). Здивував повний ігнор опариша, клювало лише на червяка. Зацікавленість риби наживкою як наголошувалось і в попередніх постах погодинна (в проміжок не встиг - риби не побачив).
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Вечером 01.09. нам перезвонил наш товарищ с Рокиней и сообщил что начал проклёвываться лещ. Собрана экспедиция в составе меня и Пикасо. Рокиньский друг тоже присоединился.
У нас не густо, правда в активе Пикасо судачёк. А у Андрея (Рокиньского друга) 15 рыбов.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

shanik

Повідомлення shanik »

BOBR писав:товарищ с Рокиней
С чем товарищ ?

Вчора після обіду захопив фідер на пікнічок (біля гирла Чорногузки). До темноти 2 галімі покльовки. Пікап щось параноїв з пучками червяків і живцями - теж ОП. Думаю, покормив точку, вийду зранку, набатюжу.. В 6.00 на березі, до семи 5 густерячих покльовок, а потім такий викл., шо за 2 години навіть не поворухнуло.

Зображення

А Бєлий маладєц. Дав майстерклас чемпіону області.

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

Насторожує цей викл., раніше такого просто не було (густера клювала з ранку до смерканку, особливо в серпні).
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

shanik

Повідомлення shanik »

promouterus писав:Насторожує цей викл., раніше такого просто не було (густера клювала з ранку до смерканку, особливо в серпні).
Коли змотав снасті, проїхав трохи берегом, поговорив з рибалками. Всі як один твердять - до підйому води все було гут, вода почала підніматись, сидять з ОПами. В теорії, ніби, має бути навпаки.

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

shanik писав: Коли змотав снасті, проїхав трохи берегом, поговорив з рибалками. Всі як один твердять - до підйому води все було гут, вода почала підніматись, сидять з ОПами. В теорії, ніби, має бути навпаки.
Так і повинно бути - ти на вході в яму сидів. Водичка піднялась - риба пішла на мілкіші місця. А густірка та взагалі пряміки любить.

fox1
Товстолоб
Справжнє ім'я: Володимир

Повідомлення fox1 »

Я замітив,за останні два роки,коли в стирю вода низька-кльов кращий,особливо коли ловиш сома.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”