ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

Діма
Керівник напрямку Фідер

Re: Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення Діма »

shanik писав:Видно, прийдеться купляти фідер...
luks:
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

shanik писав: Видно, прийдеться купляти фідер...
А може не треба ? Для того, щоб ловити на Стиру таку рибу не потрібно фідер: Береш легенький пікерок 3 метра, жменю грузил 7-10 грм, повідців сантиметрів по 30 з гачками і вперед на річку. Класна рибалка. Легка , без кілограмів прикормок, свинцю, підставок і крісел. Мобільна , на одному місці не засиджуєшся. І досить результативна - я ловив максимум 3.5 кг ляща. Звичайно є тонкощі - хочеш якісної риби , прийдеться вчитись мити поденку, або ловити на горох, але це вже трохи інша опера.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

shanik писав:Видно, прийдеться купляти фідер...
НЕВЖЕ "ТЕРЯЄМ" kamish:

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Фідер рулить!!! Юрій Іванович, Шаніка втратити неможливо, просто він - універсальний рибак, який прагне постійного вдосконалення

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

Вчора о 5.00 виходив в парк за колекцією покльовок в результаті о 6.30 був впійманий підлящик близько 0,5 кг і пару густер не значного розміру (типу котяче щастя). Прикормка "смєсь бульдога с носорогом" (змішував все, що попало під руку Traper dinamic+fish dream+перловка+насіння конопель+ пшоно) працювала не погано. Враження від виходу не зовсім фонтан, риб зі Стиру ніби зник. За час перебування на водоймі хочу відмітити активні реверанси на поверхні плеса жереха та щуки, але це зовсім інша тема =)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

promouterus
Минь

В суботу після завершення робочого дня було вирішено піти на Стир порибалити. Вечірній кльов порадував активністю, риб покльовував можна сказати раз за раом, проте з розміром не склалось. Густера, підлящик з палець, наче на підбір. Не пройшло і пів години після початку лову, як відбувся солідненький удар, а за ним ще один і ще і підсічка голавлика на 980 грам. Тишина підкорила русло річки, покльовки стихли. 21.00 кльов відновився, в улові до десятка густер розміром "на долоню" =). Кльов постійно чергується із повною тишиною (активна заміна поводків різного діаметру не допомагає, варіації наживок теж). Чекаємо... Ефект від експериментів "0"... 1.00 знову почало час від часу подибувати кінчик вудки. 1.30 на трапезу підійшов сомик (всього зловлено 3 штуки загальною масою 800 грамів, ось такі з нас фіговенькі сомятники). Під ранок активність риби на даній ділянці русла знизилась до нуля. До 10.00 зловлено три десятка піскариків розміром з "палець". Ідею вертатись додому було підтримано одноголосно. Ось така була нічна риболовля. Сам трохи половив і всім хто ловить бажаю гарних уловів і хорошого настрою від активного відпочинку!

П.С. Фото не зробив у зв'язку із травмою телефона =(
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

promouterus
Минь

Сьогодні о 4.30 перед роботою вирішив вийти на нашу славну річку. Загалом все як завжди, в садку до 6.30 (кінець активного покльовування риб) встигло побувати десяток густер і пару плотвиць. З 6.30 до 7.15 кльов обрізало повністю (натяк риби, що пора вертатись додому)...

П.С: продовження незабаром... =)
Зображення

promouterus
Минь

З суботи на неділю вперше побував на Стирю в одному із близьлежащих сіл.
Улов на трьох: 3 лящі (від 1кг до 1,5кг), повний сітчатий садок плотви і густери (розмір явно не на "палець"), сомик, 3 піскарика, декілька верховодок.
Активність риби: 19.00-00.00 пауза* 04.00-07.30 (*зловлений 1 сомик на 150 грам).
Прикормка: трапер фідер+зерна конопель+не варене пшоно+ пластівці+опариш.
Висновок: риби більше, риба більша і клює краще ніж в межах міста.

...

П.С.: нарешті купив новий телефон на заміну травмованому, плануються фотозвіти =)
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Навідався на вечір-ранок до кума в Рокині. І не дарма. Перша серія покльовок між 21:00 і 23:00, друга - між 8:00 і 9:00. Довелось недовго потримати когось досить важкого - обрив поводка. Корм - "салапінська каша".

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Вчора з 8 до 11 вечора рибалив неподалік від дому (Боратин). Покльовки почались зразу ж, зловив декілька таких рибок:

Зображення

Але з 9-ї наступив викл. Лише поодинокі різкі "удари". Наживка - білий земляний черв'як.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”