ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

Діма
Керівник напрямку Фідер

Re: Звіти про рабалку на р.Стир ...

Повідомлення Діма »

stal1n - в одному із твоїх звітів знайшов: "... сом вкрав у мене фідера", ну як не посмакувати подробиці? Відпишись!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

stal1n
В`юн
Справжнє ім'я: Віктор Малафей
Контактна інформація:

Повідомлення stal1n »

Діма писав:stal1n - в одному із твоїх звітів знайшов: "... сом вкрав у мене фідера", ну як не посмакувати подробиці? Відпишись!
та особливо немає що розкаузвати: через власну лінь і пофігізм втратив снасть на 800 гривень..

А було це так:
Поїхали в на рибалку ловити сома, на річку Стир. Нижче Хрінницького водосховища кілометрів на 5. Відбувалось це на день рибака 9-10 липня 2011 року.

Зображення

Святкування організовував друг дитинства мого тестя Ігор Пилипович. І чомусь він захотів все те дійство провести не на звичних місцях, а нище по течії кілометрів зо два. Ми приїхали туди, хлопці вже чистили бараболю на юшку і ставили столи. Ми ж з братом мого тестя, Жеником взяли наші снасті і пішли шукати гарного приємлимого місця для риболовлі. До речі він привіз три пачки опаришів з собою, в мене аж від серця відлягло.

Це виявилось не просто, тому що річка втих місцях має пологі береги повністю заросші якимись кущами, осокою і височенним комишем. Знайшовши більш-менш нормальне місце ми почали ловити. Але кльов був дуже слабеньким. На протилежному березі приїхала машина, і хлопці сказали, що тут пару тижнів назад пройшлись електровудками, після того нічого й не ловиться нормального. Це була остання крапля в нашій чаші терпіння. Малого того, що тут невідомо чи буде клювати сом вночі, так ще й отака халепа. Ми остаточно прийняли рішення повернутись в рідні краї і ловити сомів на ямах.

Шкода тільки, що я полінився пофоткати ті місця, дуже вже поспішав знайти нормальне місце на березі. Ми повечеряли в компанії рибалок і не гаючи часу дременули назад, до рідних місць.

По дорозі ми ще застрягли в багнюці, поки я випихав машину то заляпався. Але це було весело . Прибувши на базу взяли з собою росяників, вудки і пішли на річку Стир, в район трьох великих ям. Там ми закинули снасті ще коли було світло. Десь в районі одинадцятої-дванадцятої ночі ми зловили по сомику, я грам на 400, а Женик геть малого. Покльовки ще було, але якісь поодинокі. Просидівши до часу ночі ми все-таки вирішили йти додому спати. Два свої фідери обладнанні на сома я лишив як є, закинутими у воду, тим більше, що вони мовчали вже більше як півгодини..

Зображення

Будильник розбудив мене за чогось четверта і я за сім хвилин вже був на місці. Яка жахлива картина мене чекала там: мого фідера Mikado Golden Lion 3.3M немає!! Підставка розвернута і нахилена повністю до води, а самого фідера нема!

Це ж треба було просидіти 5 годин над вудками і бачити лише подьоргування кінчика, це ж треба було стільки років намагатись зловити сома ставлячи стільки донок і збираючи сотні росяників. І один єдиний раз в житті коли клюнуло щось дійсно нормальне не бути біля вудки. Ганьба мені.

Звичайно, що настрій був повністю зіпсованим. Але незважаючи на такі неприємності я все-таки переобладнав свого другого фідера на кормушку і ловив на опариша. Прикормка – салапінська каша. Риба клювала вже трохи більшого розміру ніж на тому місці біля втоку джерела, де я ловлю зазвичай. Але чомусь кльов затих десь в годині о восьмій.

Зображення

Далі я десь до другої дня намагався крюками на міцному шнурку забагрити свого фідера. Спочатку з того берега де ловив я йшов вниз по течі вздовж ям, десь через метрів 35 я зачепився за якусь корягу на дні. Після цього взяли човна і спробували звільнити крюки – обрив. Змайстрували нові крюки, обплавали ту акваторію вздовж і поперек. Чесали дно вище і нижче того місця на метрів вісімдесят в обох напрямках – все марно.

Отакі пироги :)

весь звіт за два дні тієї рибалки
Sol lucet omnibus

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

stal1n - так тримати! звіт клас, фото також. сподіваюся, що твоя участь у фідерних змаганнях - вирішене питання!?

P.S. А вудки на річці без нагляду більше не залишай, дороге задоволення.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

вибачайте за можливий оффтоп, та щось давненько ніхто не писав у цю тему (

цікаво як воно, бо планую в суботу вийти в парк, а перші враження мас відсутні

слабо віриться, що ніхто ще не пробував ловити на Стирю (саме в Луцьку)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

PRoFi
Ротан
Справжнє ім'я: Олександр

Повідомлення PRoFi »

В залежності яку саме рибу прлануєте ловити..... podmig:
А рыбак - рыбака узнаёт из далека... У кого большая рыба у того длинней рука!))))

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
It’s my birthday

Re: Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення shanik »

На свята поєднали пікнік з риболовлею. Рибка кльовом не порадувала, але сезон відкрили.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

АМАТОР
Плітка
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ

Повідомлення АМАТОР »

Shanik,чудовий звіт. Де ще може проводити святкові та вихідні дні наш брат! А п"яту фотографію номіную в журнал Риболов України! Супер!!!З пов Валерій.
...и опыт,сын ошибок трудных...

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
It’s my birthday

Повідомлення shanik »

Дякую, Валерій. Дітей від берега неможливо було відвадити. Але фідер снасть важка, не для них. Мусив сьогодні вивозити, що б по поплавочку відірвались.
Зображення

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Гарна малишня і фотка класна.

shanik
It’s my birthday

Повідомлення shanik »

Вчора, знову виїхали, з поважної причини, на пікнік в Рокині. Так як я, за кермом, то більше сидів з фідером, ніж за столом. Закинувся десь о пів на сьому (вечора), і з п'ятої кормушки почались покльовки, але дуже акуратні, з трудом зловив пару хвостиків. Лише коли почало сутеніти, отримав дві чіткі серії підходу риби. Перша - виключно плотва, потім "викл", пауза хвилин 15, і вже в умовах поганої видимості друга серія - густірка. Оскільки ні ліхтарика ні "свтлячків", то в темноті припинив риболовлю. Жаль, забув що маю "фотика".

Своїх снастей не маю, ловлю позиченими. Цього разу ловив Бальцером. Минулого разу Конгером. Навіть для мене, як не спеціаліста рвзниця, шо між чорним і білим на користь Бальцера.

Видно, прийдеться купляти фідер...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”