ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Re: Звіти про рабалку на р.Стир ...

Повідомлення Pikaso »

ДА......... УШ..........
По фідеру маловато народу, а ще нажаль багато хто або лінується або нерозуміє всієї прелесті цієї снасті і всіх можливостей та єксперементів які можна ставити і відчого часто приходиться чухати потилицю.
А нарахунок інфи в неті....... то її достатньо, але НІХТО однозначно нескаже правди, тому що всі фішки лову достаються кропіткою працю і годинами на водоймі, і наврядчи хто візьме і просто так викладе в неті таку інфу. Хіба що трохи направить в потрібне русло.
Наприклад по прикормках окрема тема. АЛЕ ....знайди панацею на любу водойму і порироку......і рівних тобі небуде ....майже як ідея ФІЛОСОВСЬКОГО КАМЕНЮ. :geek:

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Pikaso писав: По фідеру маловато народу, а ще нажаль багато хто або лінується або нерозуміє всієї прелесті цієї снасті і всіх можливостей та єксперементів які можна ставити і відчого часто приходиться чухати потилицю.
Та я більш ніж впевнений, що є достатньо людей які ловлять фідером. Проте не кожен хоче займатись ним серйозно. Скільки в себе в місті шукаю напарника для спільних виїздів на змагання - марно. Перший аргумент:
-"куда там з моїми снастями"
другий:
-"мені то не цікаво"
В останній розмові з одним чоловіком взагалі почув таке, :evil: цитую :
"знаю я ті змагання, виграє той в кого більше риби з собою в ящику" - причому це на повному серйозі і чоловік далеко, дуже далеко не початківець.
Наступня фраза мене взагалі вбила, але ні, спочатку вона "вивела з себе" :
"там все куплено, хто відвалив більше бабла - той і переможець"
Після таких слів починаєш мимоволі задумуватись - куди ми котимся??? Навіть в плані тої самої недовіри один одному та й простого здорового глузду :?: :cry:

ПИ.СИ. Модератор, знеси все в окрему тему. :roll:
Зображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Саша - звіт зачотний, порадував. Бачу, манить тебе по старих місцях.
Щодо того, що малувато фідерщиків - думаю, справа часу. Ви, ребята, головне більше звітів відписуйте, а там дивись і народ підтягнеться. Переконаний - той форум матиме популярність, де звітів буде побільше. Одним словом, побільше таких звітів, як приміром, у Сашка - і буде добре.

IBAH
Плоскирка
Контактна інформація:

Повідомлення IBAH »

Наприклад в мене є знайомих з Луцька, хто ловить на фідер - 9 чоловік, але проблема не в тому. Проблема в тому що багато в кого з рибаків немає інтернету і ще не кожному рибаку , якому від 30 до 60 років цікаво переписуватись через інтернет, (судячи по своїх спостереженнях "ДІЛИТИСЬ СВОЇМИ СЕКРЕТАМИ") , так що не судіть інших. А по статистиці, 3-8 % користувачів тільки активні в інтернеті, а на Волині тільки 13-15 % мають доступ до інтернету.
http://rubalka.net --- Рибалка і все про рибалку

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

:arrow: Приїхавши на місце ще затемна я закинув 2 фідера і почав готувати снасть сусідові Миколі, який цього разу склав мені компанію. Підчас підготовки снастей і прикорми було 2 покльовки і 2 невеличких сомика були вже в садку. Погодка була чудова і перші покльовки не заставили себе чекати. Тут в Миколи клюнуло щось по серйозніше, але нажаль він не витягнув рибину (((((. Потім в Миколи клюнув голавель близько 2 кг. Але паніка і нестача досвіду знову завадили дістати трофей(((.
Кльов був стабільний прикормка відпрацювала своє і істина (Новичкам завжди везе) підтвердила себе.
Тренування було вдале………єдина велика прикрість, я зламав одного зі своїх фідерів при легенькому забросі (((((
Зображення
Микола з першою рибою ;)
Зображення
непоганий підлящик
Зображення
Зображення
мій улов :D
Востаннє редагувалось 01 серпня 2010 23:34 користувачем Pikaso, всього редагувалось 3 разів.

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

виріжи ноги на останній фотці, а то не по фен-шую
Зображення
Зображення

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Pikaso писав:єдина велика прикрість, я зламав одного зі своїх фідерів при легенькому забросі (((((
Співчуваю... :| Скоріш всього в місці поломки було механічне пошкодження - фідер падав на щось тверде і т.д.
Зображення

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

8-) можливо.....але поломка в такому місті де можна його безболісно відновити. :!:

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

І знову вихідні))) Підкралася задумка поїхати на ніч і протестувати місце на нічній рибалці. Нажаль погодні умови були не на нашу користь і з нічного часу нам вдалося порибалити близько години(((. В ночі я спіймав 2 марона усача і два соміка. Густера клювала в нормальному режимі і в деякий момент навіть вже троха надоїло її ловити ;).
В Миколи як в початківця був більший азарт ))).
Зображення
Риба була відпущена.............
Зображення
Мій улов.........
Зображення
І початківець Микола ........НЕПОГАНО..........

Виталий
Щука
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк

Повідомлення Виталий »

У неділю, 3 квітня, вирішили з братом відкрити сезон з фідерами на заливі. З 12 до 17 втопили по кілограму підкормки і мали по кілька результативних покльовок. Як і очікували, мотиль поза конкуренцією, черв"як і опариш - глухо, а на бутерброд мотиль-опариш купа холостих покльовок :?:
В улові, не рахуючи дріб"язку, густера грам 100, дві такі ж плітки та аналогічна краснопірка.
На рахунок "крупняка" - в брата одна хороша покльвка, як підвів до берега, побачили, що щука грам 800 :shock: . Не встиг я подумати "Це ж парафія спінінгістів!", як поводок 0,14 не витримав натиску зубів і хижачка попливла в протилежну сторону. :lol:

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”