ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

Діма
Керівник напрямку Фідер

Re: Звіти про рабалку на р.Стир ...

Повідомлення Діма »

Першим, як годиться, повинен звітуватися Pikaso- "сенсей" по фідеру. Мої ж враження від цієї рибалки звелися суто до здобуття навичок, морального відпочинку, та суцільного позтитиву від компанії. Мальовничі місця с. Малево не можуть залишити когось байдужим: туманний тихий ранок, схід сонця, свіже повітря, та краєвиди річки, багаття, смажені ковбаски, чай, сало з часником... єх! Щось я відволікся.
Приїхали ми значить. Саша професійно оцінив обстановку і скерував на протилежний берег, до повороту. Рівень води в Стиру вражав. Місцевий який зустрівся нам по дорозі сказав, що вода впала близько 1 м., за ніч, однак його інформація не вплинула на загальний настрій. Прибувши на місце я почав готувати снасті, які були скомпоновані виходячи з моїх "глибоких" теоретичних знань про фідер. Саша піддав критиці увесь мій арсенал, а саме, протизакручувачі, гачки, повідки, консистенцію та вміст приготованої мною прикормки. Залишив лише вудку, шнур і годівницю. До його честі він приділив мені увагу та привів мої снасті у відповідний порядок, за що йому окреме дякую.
На практиці всі зміни були більш ніж доречні. Для себе зробив висновок, що у рибалці кожен, навіть дрібний нюанс має велике значення і впливає на кінцевий результат.
Рибалкою задоволений. Досвід збагатив. Покльовки були. Риба попадалась. Настрій чудовий!
Востаннє редагувалось 02 грудня 2009 11:03 користувачем Діма, всього редагувалось 2 разів.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Молодець, Діма! Звіт гарний, душевний, а природа у Малево і справді вражаюча, навіть восени чи на передодні зими.
Щось є у тих місцях під церковю. Там, до речі, є сомова яма, однак не на самому повороті, а дещо далі. А на самому пряміку від вашої ямки, однак із протилежного боку всю зиму можна ловити на поплавчанку, особливо у відлигу - також клює плотвичка та інша біла риба...

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

8-) там своэрідний Стир. І риба там є недивлячись на пресінг рибаків. ;)

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Сьогодні до робити вискочив в розвідку на "Залив"... Бо вже руки крутило, фідера пилюкою поприпадали.... більше терпіти не міг... На залив прийшов ще за темна о 5:00 вже був на місці..., покльвки почалися тільки після того як піднялось сонце, але покльовки дуже в"ялі та невпевнені, спочатку риба абсолютно не реагувала на мотиль, наживив опариш з"явились покльовки проте багато холостих... Вдалось спіймати п"ять рибин чотири густери та одну плотвичку (риба була випущена)...
Ну не дивлячись на такий скромний улов думаю зезон можна вважати відкритим :lol: :lol: :lol:
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Sergey@F писав: сезон можна вважати відкритим :lol: :lol: :lol:
З чим я тебе і вітаю!
Зображення

IBAH
Плоскирка
Контактна інформація:

Повідомлення IBAH »

Зачотно!!!
http://rubalka.net --- Рибалка і все про рибалку

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

Ось і довгождана НЕДІЛЯ…….виїжджаю на місце щоб бути близько 3 ранку. І вроді погода непогана, але нажаль покльовки сома я не дочекався. Як почало світати щось мілке почало об’їдати русальники, і я закинув цю затію))). Зробив стартовий закорм ново приготовленої прикормки. Близько 7 години риба розчихлилася і підійшла густера. Покльвки були часті але своєрідні до тих пір поки я не витягнув величезну гілку, яка розлякала рибу і пришлося трохи чекати до відновлення кльову. Взагальному задоволений виходом та кльовом підлящика і густери. Якби не було такої різкої зміни погоди результат був ще кращий.
Зображення
Робоче місце ;)
Зображення
Скромний улов :oops: :)
Взагальному рибалка вдалася :lol: і за 3 години лову результат непоганий..................

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Во, давно б так! Дуже цікавий спосіб лову, але інформаційно обмежений...
Якщо я правильно зрозумів, ловилося на опариша або горох?

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

На горох мав 4 покльовки і 0 реалізованих (((......... а ловив на бутерброд))))
У всіх рибаків є невеликі секретики :lol: ....треба ще раз сходити і спробувати половити таким методом......тоді буде видно ЩО......ДЕ і КОЛИ ;)
Тоді і відчитаюся )))

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Саша, респект за звіт! Класно порибалив!
Deranger писав:Во, давно б так! Дуже цікавий спосіб лову, але інформаційно обмежений...
Не зрозумів??? В якому сенсі інформаційно обмежений?
Так, можливо на форумі, в розділі про фідерну ловлю і не багато інформації. Але й ніяких запитань ніхто не ставить...Зображення
Звіти розміщуємо тільки я, Сергій та Саша. Звідси слідує висновок, що в нашій області цим методом ловлі займається тільки кілька чоловік :shock: (забув ще Славу Теліцина).
Народ!!!Кого цікавить цей захоплюючий метод ловлі не соромтесь, запитуйте - для цього і призначений форум і саме цей розділ.
Звичайно в інтернеті і так повно інформації, але там все на купу, ІМХО. Тобто немає певної послідовності: з чого починати, які снасті використовувати, як ловити. Все звалено на купу: новачок відкриває певний розділ, якогось більш розвинутого форуму і перед ним з'являється кілька десятків тем. Як тут розібратись? Щоб знайти потрібну інформацію, треба все перечитувати.
Набагато простіше ставити конкретні запитання, в яких і вказувати подробиці, які Вас цікавлять.
Дехто робить упор на статті, і це правильно. Сам з них починав.

| Всього учасників: 358 |
Агов "учасники", невже серед Вас нема любителів фідера?
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”