ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення Deranger »

Поки що не можу дозволити собі модних снастей, тому ловлю на Mikado Ultra Violet: один з тестом до 120 г, довжина 3.90 м, другий - до 90 г, довжина 4.20 м, це мій перший фідер і до того ж був в ремонті через перелом. Котушки - Salmo Elite різних модифікацій, одна з них Salmo Quickrunner з бейтранером, шнур - Berkley Whiplash 0.06 (чітко по Салапіну aga: ), гачки Drennan Carbon Feeder або Owner 50344. Кормухи - 70 г прямокутні від Worek (Польща). З поводками трохи погрався, але зміна довжини толку не дала: клювало на 60-сантиметрові.
Риба зараз дійсно примхлива, гуртується стаями в окремих місцях - там, де їй більше подобається

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Дякую за детальний звіт! Міжсезоння одним словом...
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Deranger писав:Поки що не можу дозволити собі модних снастей, тому ловлю на Mikado Ultra Violet: один з тестом до 120 г, довжина 3.90 м, другий - до 90 г, довжина 4.20 м, це мій перший фідер і до того ж був в ремонті через перелом.
UltraViolet - цілком достойне вудлище, при чому в умовах р. Стир.
Deranger писав:гачки Drennan Carbon Feeder
Carbon Feeder - дуже хороший гачок, але не зовсім підходить для ловлі білої річкової риби, можуть бути "промахи" та сходи саме на підсічках. Він орієнтований більш не карпові види риб. Рекомендую переглянути деякі моделі із Gamakatsu, зокрема серію LS 1810, та 1830. А найбільш універсальними вважаю Maver 1090, 1040, 1170 у різних розмірах.
Зображення

Deranger
Лящ

Повідомлення Deranger »

Знову війшов на фідер до з/д мосту в Рованцях. Вода за 5 днів дещо впала, але незначно. Мотиля знайти знову не зміг - мабуть, розкупили всього на подарунки на 8 березня lol: . Пробував ловити на одноденку, опариша, хробака - повний нуль 3 8:00 до 13:00. Навіть не торкало. Не допомогли "приколи" з подсадкою пінопласту, бутерброди з насадок, вмочування в діп "мотиль". А один дєдушка з вудкою з ліщини ходив неподалік і виловив кілька верховодок і густірку - живців на щуку збирав. А ще один пацан після опівдня за 15 хвилин "вальнув" 4 густери на хробака - ловив на метрів 80-100 ближче до мосту, ніж я. Отже, риба ще "балувана", ховається в різних "нерибних" місцях.

bulchyk
Колючка

Повідомлення bulchyk »

Давно замітив, чим гірша погода - тим краще клює риба, Сьгоднішній день тому підтвердження, кльов як на чорних камнях, дуже багато нереалізованих покльовок. В улові майже вся густірка одненька плотва Ловив з 7.30 до 13.00 хоча реально вся риба зловлена до 11.00 тому що далі зірвався такий вітер що мова про рибалку вже не йшла. Наживка падінка
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

bulchyk
Колючка

Повідомлення bulchyk »

Сьогодні вдалося провести декілька годин на Стирю.Рибка покльовує, пішла хороша плотва і головник попадався. Самий активний кльов з 6.00 до 8.00 ранку, вся риба піймана на падінку. Потримав на гачку 10хв хороший трофей - марону за моїми оцінками кг 4-5, вже вдалость підвестити до верху, але банальна помилка - затагнутий фрикціон після зупинки риби - не встиг відпустити. Результат- відірваний повідок. Рибалкою дуже задоволений.

хижак
Мальок

Повідомлення хижак »

В неділю виїхав на рибалку на вишків і зловив підуста на черв'яка. Приїхав біля 10 год. і побачив тільки одну покльовку.

хижак
Мальок

Повідомлення хижак »

Сьогодні вдалося провести декілька годин на Стирю.

А ти на якій глибині ловив? Біля луцька чи десь далеко їхав?

bulchyk
Колючка

Повідомлення bulchyk »

хижак писав:Сьогодні вдалося провести декілька годин на Стирю.

А ти на якій глибині ловив? Біля луцька чи десь далеко їхав?
Глибина 4-5 м, вихід з ями, більшість покльовок під береговою брівкою, на руслі дві покльовки але конкретні. Ловив в районі Боратина, там є багато шикарних місць

хижак
Мальок

Повідомлення хижак »

Глибина 4-5 м, вихід з ями, більшість покльовок під береговою брівкою, на руслі дві покльовки але конкретні. Ловив в районі Боратина, там є багато шикарних місць[/quote]

Я вчора був в Рованцях,знайшов хороше місце з 3м глибиною біля берега але нічого не зловив. Треба чекати тепла і тоді кормити місце. Раніше рибалив в Підлісках, але з такою ціною на бензин треба шукати місця поближче. Ти там постійно ловиш? Що ловиться літом і на що? В мене основна риба лящ до 2кг. на горох.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”