ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

remston
Личинка
Справжнє ім'я: Рома

Re: Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення remston »

Був на вихідних на рибалці в селі Старий Чорторийськ (на р.Стир рибалю тільки там). Прикормку використовував ту, яку описав в розділі "Прикормки, приманки і т.д." на крючку опариш + жовтий пінопласт з аромою "шоколад" від Фішка. Дуже знизився рівень води в річці у порівнянні з останньою рибалкою і це змусило мене шукати нове місце так як на постійному було мілковато. Рибалив в суботу ввечері і в неділю зранку, фото відповідно додаю
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

tWISterr
Колючка
Справжнє ім'я: Олег

Повідомлення tWISterr »

Непоганий улов. svecha:
Так тримати.

bulchyk
Колючка

Повідомлення bulchyk »

Сьгодні видався хороший деньок і рибка покльовувала непогано. Хто на лід а ми на Стир, і ось результат- головень 2кг, слідуючий 800 гр і 600 гр та дрібязок. Майже вся риба зловлена на падінку дві рибини на мотиль. Бажаю всім успіхів на рибалці та з наступаючими святами.

bulchyk
Колючка

Повідомлення bulchyk »

Вчора відкрив весняеий сезон, як на мене то непогано, ловився чомусь тільки головень, але екземпляри радували :
1.5 кг, 800гр, 2х250гр. Було багато нереалізованих покльовок, найкращий кльов з 9.00до 10.30 ранку. Але були і неприємні моменти:
УВАГА! 02.03.2014р в районі Боратина зі сторони Крупи біля труби приблизно з 12.00 до13.00 вкрадено лопату розбірну з дюралюмінієвих труб. Лопата складпється з трьох частин приблизно по 1.5 метра. Бачив в тому місці двох спінінгістів, звідки вони не знаю більше нікого не було. Велике прохання колеги по хоббі, хто бачив чи має якусь інформацію зателефонувати за номером 099-335-01-72 винагорода гарантована

fox1
Товстолоб
Справжнє ім'я: Володимир

Повідомлення fox1 »

А на що ловив,як що не секрет?

bulchyk
Колючка

Повідомлення bulchyk »

Забув написати, ловив на падінку іншої наживки не було, але мій знайомий сказав що клювало в неділю і на червяка він зловив два головники

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Спробував сьогодні відкрити свій фідерний сезон на Стирю, але не зовсім вдало. В 8:00 розклався біля з/д мосту (Рованці), ловив на хробака і подьонку. В 8:40 отримав перше впевнене клювання, яке подарувало надію на гарну риболовлю. На жаль, засікти рибу не зміг, в 9:20 відбулося друге (воно ж і останнє) клювання - менш чітке, але подьонку гризнуло добре. Хробака не чипало зовсім. В 12:00 зрулив додому. Прикормку використовував "Трапер Універсал зимова" з паніровкою та грунтом. Спробую обловитися за кілька днів, як буде нагода.
Востаннє редагувалось 05 березня 2014 12:11 користувачем Deranger, всього редагувалось 2 разів.

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Я думаю, що мотиль та опариш в цій порі більш актуальні наживки. До речі, який рівень води? Вчора проїздили повз р. Горинь - вона майже вийшла з русла, течія надзвичайно потужна.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Дуже логічно, але майже рівно рік тому опариш був в повному ігнорі (хоча ні, брешу, можливо і було пару клювань дрібної рибі), а мотиля перед рибалкою я тупо не знайшов в продажі (або погано шукав). Рівень води не дуже високий: по фото можна зорієнтуватись
Зображення
P.S.Передивився свій записник - дійсно, 6 березня 2013 року я вперше виходив на фідер, на мотиля і опариша не клювало зовсім. В той день було до +9 градусів, а потім раптово повернулася зима аж до середини квітня.

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Місце перспективне. Що за фідера? Лівий ніби Balzer? Цікаво було б також про опис снасті: фідер катушка, ліска чи шнур, годівничка, оснастка, поводок, гачки... Обговоримо. В цій порі риб дуже примхливий, а тому можливо слід внести корективи. Прикольно, що ти ведеш щоденник спостережень luks: |
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”