ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Re: Звіти про рабалку на р.Стир ...

Повідомлення Pikaso »

Ну неплохо колего......я аж жалкую що непішов з тобою :lol:

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Після довгої перерви від рибалки вирішили з Сашою (Pikaso) традиційно відвідати Стир також до нас приєдналась Сашина подруга Інна...........))))))))
8-) Ну от нарешті довгоочікувана неділя......., п"ята година ранку і ми дружньою компанією уже на річці починаємо розчихляти свої фідери та замішувати прикормку :lol: :lol: :lol:
Отже перші закидання, та покльовки довго чекати не приходиться - попадається густера, плотва,,,, блище до 9 години покльовки трішки порідшали, а блище до обіду перед дощем майже зовсім пропали, також кльову не було і під час дощу, але після закінчення кльов відновився і риба стала набагато активніша......... Та не дивлячись на дощ і невеличку грозу рибалка всетаки вийшла результативна в уловах крім густери та плотви були присутні і головень і окунь і лящ, а також пройшли випробовування прикормки власного виробництва. :cry: Не обійшлось звичайно і без неприємностей - було кілька зацепів, кілька обривів поводка, але найбільше шкода втоплених кормух :|
Хочу ще звернути увагу що в тому місці де ми рибалили на протязі всього дня спостерігалась велика активність хожої риби, зокрема щуки та головня так на протилежному березі якийсь дідок спінінгіст спіймав щучку вагою близько кг, а збоку інший спіймав трофейну щуку десь біля 3 кг.
Саша з голавлем....
Зображення
В очікуванні покльовки....
Зображення
Невеличкий лящик...
Зображення
А це вже підготовка до обіду...
Зображення
Ось така плотва сьогодні клювала...
Зображення
А це вже головень якого спіймала Інна
Зображення
Я з окунем ...
Зображення

Зображення
Дощ...
Зображення
Саша зі своїм уловом...
Зображення
А це мій скромний улов...
Зображення
Саша Інна і їхній улов...
Зображення
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

так-с, это моё место! :)

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

пакажите на карте хде Стырь такой кросивый! са спинигам паеду!

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення B.B.B. »

Sergey@F писав::arrow: Після довгої перерви від рибалки вирішили з Сашою (Pikaso) традиційно відвідати Стир також до нас приєдналась Сашина подруга Інна...........))))))))
Молодці, однозначно!
Але й перерва у вас, хлопці - мабуть, так довго готувались!

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

yurgen писав:пакажите на карте хде Стырь такой кросивый! са спинигам паеду!
Місце спінінгістам здаєм тільки за файний магорич :lol: :lol: :lol:
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: У неділю 16 серпня був організований черговий вихід на Стир......
Саша з Віктором Грабовським поїхали з ранку, а я через деякі обставини на роботі приєднався до них близько десятої години ранку.... Погода цього дня нас порадувала, а кльов не дуже, та всеж таки кілька рибин вдалось зловити............. і навіть трошки більших ніж зазвичай, особливо порадував Саша спіймавши невеличку морену яку ми ще ніколи не ловили..........................
Ну і кілька фото...
Зображення
Саша з Віктором...
Зображення
Невеличка густерка...
Зображення
Заміна поводка...
Зображення
Саша зловив свою першу рибу (маленьку верховодку) і та втікла...
Зображення
Саша з мореною...
Зображення
Витягую ляща...
Зображення
А ось і він...
Зображення
Сашин улов та такий що екстрактор не вміщається в рот...
Зображення

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Прикольно!!! ;)
Як приїду з практики теж кудись вискочу.
Зображення

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

:arrow: 29.11.09 вирішили з Дімою провірити, як поживає р.Стир в місцевині с.Маливо.
Зображення
Погодка виявилася гарною і сонячною, але було єдине но....те що вода за ніч дуже впала.
Навіть я знайшов засохшого бичка(то така риба :lol: ) який при різкому падінні води невстиг втікти. Але надія на кльов була. Закинувши при першому закиді була покльовка і невеличка густера була витягнута.В ранішній порі покльвки були частіше, ближче до обіду піднявся холодний вітерець і хоча світило сонечко було неприємно відчувати його холод, одні тільки гусі невідчували нічого :lol:
Зображення
Посидівши до обіду і бачучи як вода падає ми зрозуміли що крупніша риба сьгодні затаїлася і невийде нажаль, вирішили їхати по домам ;)
Наше місце ловлі. Поворот і вихід з ями, місце перспективне але знову зіграв другий фактор ;)
Зображення
А ось наш скромний улов ;) на що спромоглися. В основному мілка густера, плотва і верховода.
Зображення
Але обнін досвіду,спілкування з природою і нове знайомство залишило нам гарний настрій недивлячись на ситуації які каверзно відзначилися на кльові.
Ось така була поїздочка на конуні морозів.....вже мабудь будуть звіти з зимнього фідера :D

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення B.B.B. »

Pikaso писав::arrow: 29.11.09 вирішили з Дімою провірити, як поживає р.Стир в місцевині с.Маливо.
- класні місця у Маливо. Ось все думаю, чи то с. Малево чи все таки с. Маливо. Жартую, звісно.
Звіт класний, молодці. Вітаю із уловом та вдалою вилазкою і новою зустріччю! Бажаю подальших вдалих поїздок і цікавих звітів. Було б добре почитати звіт і від Діми.
З повагою.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”