СпорядженняПоводки для фідерної ловлі (зберігання, довжина і т.п.) ...

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Поводки для фідерної ловлі (зберігання, довжина і т.п.) ...

Повідомлення Павло »

Ще одне.Питання по поводу зберігання поводків.Якщо в поводочниці поводки перегинаються 2-4 рази, це на щось впливає?
Зображення

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Re: Питаня по тактиці

Повідомлення Pikaso »

:lol: а на що воно може впливати )))))....будуть поводки покручані.....

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Pikaso писав::lol: а на що воно може впливати )))))....будуть поводки покручані.....
Я маю на увазі як це впливає на ловлю?Сам поки досвіду використаня довгих за 25 см поводків не маю.Багато говорять, що якшо ліска жорстка то трапляються часті перехлести.Знаю, що є циліндричні поводочниці, проте якісь вони не компактні чи що, коротше мені не дуже подобаються.Та і на таку поводочницю висотою 10 см вміщаєтся мах 10 поводків, а якщо на рибалку треба мати запас з різними гачками і лісками різної товщини + в фідері обрив поводка стається часто, то кількість поводків ИМХО має бути від 30 штук.
Востаннє редагувалось 05 червня 2009 12:09 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

А я використовую 25-60 см....поводки......і впринципі це все залежить від оснастки...який буде поводок...і які умови ловлі......а поводки я вяжу на місті завжди...це займає 2 хв.....бо в поводочниці вони деформуються..... 8-)
:arrow: я думаю питання поводків....це індивідуальне....і кожен робить так як йому зручно

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Re: Поводки для фідерної ловлі (зберігання, довжина і т.п.) ...

Повідомлення Sergey@F »

Поводки завжди в"яжу в дома.......... витрачати на рибалці дрогоцінний час на в"язання поводків я собі не дозволяю :twisted: ((((((..... тай процес підготовки до риболовлі приносить не мало задоволення....
:arrow: Щодо довжини поводків то у окремих випадках застосовую поводки до 1 м,......... буває що плотва добре ловиться на повільно падаючу насадку, 8-) от тут і стає в пригоді довгий поводок.... На ставках без течії застосовую поводки від 20 см, але все залежить від оснастки :D
Зберігати поводки звичайно краще в розгорнутому вигляді для цього існують матчеві поводочниці (найблищим часом збираюсь собі таку придбати) COLMIC, TRAPER, TRABUCCO та ін., шкода що довжина поводків які зберігаються у таких поводочницях може бути тільки до 50 см. :? ну, а довші поводки краще зберігати на спеціальних круглих мотовильцях на яких немає кутів перегину 8-)
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Всеодно я не розумію що з того що поводок перегинається?
Я вже перевірив , в воді перегин розмакає за 5 хв.
В мене саморобна поводочниця зроблена з обкладинки блокнота(потом вкину фотку) довжиною 20 см, вміщаєтся 27 поводків + пачки з гачками. Зручна, хоча спочатку багато хто в інтернет форумах казав шо перегин це погано, а чим погано я так і не зрозумів, коротше я вирішив не паритись - зберігаю поводки від 20 до 40 см поки нормально.
І ще довгими поводками тараюсь не користуватись, бо якшо риби нема, то став хоть двох метровий різниці не буде ИМХО, але то на звичайних рибалках, на змаганнях напевно по-іншому.Я роблю так, якшо є пусті підсічки то більше уваги приділяю гачку.
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Як обіцяв викладаю фото саморобної поводочниці у процесі виготовлення.
На одному із сайтів побачив саморобну поводочницю із візиточниці.Оскільки візиточниці у мене не було, почав пошук підходящого матеріалу.Вибрав для цього обкладинку блокнота колишніх часів.Для кріплення гачків вибрав коврик для ком. миші (ціна 2-2.50 грн.).Для кріплення петель поводків будуть слугувати зубочистки (про це далі).
Зображення
Отже, всі знають що на обкладинках є т.н. закладки, чи як, я вирішив використати її для зберігання гачків.
Зображення
відрізаємо зверху і знизу
Зображення
Далі в коврик для миші вставив вкорочені зубочистки на клей.
Зображення
Зображення
Пиклеюю до обложки.На другій сторінці обложки "виділив" значно менше місця шоб забеспечити шільне прилягання двох сторінок, враховуючи пачки з гачками які будуть там зберігатись.
Зображення
Потім, за допомогою степлера кріплю кріплю до "закладки" поліетиленову плівку вирізану з файлу.Це будуть кишеньки для гачків, але на даний момент вирішив всетаки
від цьго відмовитись.Вважаю що зберігати там гачки не доцільно, краще використати це місце для поводків.
Зображення
Далі заклеїв напис на обкладинці "Алфавит" наклейками з пачок гачків Кобра.
Зображення
"Ціна" моєї поводочниці неперевищила п"яти гривень.
Зображення

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

:lol: .....молодець....ти великий економіст.....і рукодельнік ;)

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Нарешті для себе вирішив питання зі зберіганням поводків :lol: :lol: :lol: придбав поводочницю COLMIC Astuccio portafili розрахована на 80 поводків довжиною до 50 см......, річ дуже зручна і корисна !!!!!!!!!!!
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

remston
Личинка
Справжнє ім'я: Рома

Re: Поводки для фідерної ловлі (зберігання, довжина і т.п.)

Повідомлення remston »

Ось моя поводочніца:

Зображення
Зображення
Зображення

Мені подобається виготовляти риболовні снасті власноруч так як приносить сєй процес велике задоволення. Виготовлена вона з футляра для CD дисків (валявся вдома, ціну його я вже не пам'ятаю). Як видно на фото злівої сторони удобно розмістити крючки, вертюжки та ін. Матеріал для зацепа крючків я використав підстил під ламінат товщиною 3 мм. Для зацепа поводків за петлі використав пружину для перепліту документів ( http://clickandpay.ru/goods/all/station ... 61/?byshop ).

Зображення
Зображення

Поводкі, довжиною від 50 см до 1 м. зберігаю в упаковках з під кручків, які також розміщені у карманах з правої сторони. Коли перед використанням достаю довгі поводкі з упаковочок то вони при такому зберіганні не мають згибів і лєска не скручується у спіраль. лєску для поводків використовую:

Зображення

Щодо довжини самих поводків то замітив, що на тому місці річки Стир, де постійно рибалю, Велику рибу витягував як на короткий (30 см.) поводок так і на довгий (1 м.).
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”