Звітис. Новий Мосир

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Andreyko
Личинка

Re: МОСОР

Повідомлення Andreyko »

Десь місяць назад при мені з сусідньої лодки чоловік зловив в районі двох-трьох кіль, а так за два роки мій рекорд десь на грам 800. Мосор бере насам перед чистотою, доброзичливістю, умовами перебування на водоймі, і риба тут далеко не головне. :)

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Andreyko писав:Десь місяць назад при мені з сусідньої лодки чоловік зловив в районі двох-трьох кіль, а так за два роки мій рекорд десь на грам 800. Мосор бере насам перед чистотою, доброзичливістю, умовами перебування на водоймі, і риба тут далеко не головне. :)
Згоден. Водойма гарна, господар гостинний.

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення Ale}{ »

Були вчора з колегою на водоймі, відірвали душу. Риба і справді дрібна, але риболовля активна, цікава та азартна. Буває припливаєш на місце 3 закиди - 3 клювання, краса :) Майже вся риба була виловлена на мілководді в прогалинах трави на мілководні воблери, фаворити - Kosadaka Ultima 90F (копія Smith Jib) та Kosadaka Cord-R 90F (копія Jackall Tiny Megalon), при чому на такі приманки сідали і шнурки розміром з воблер, кількість атак і сходів навіть не рахував. На дгиж (Keitech Swing Impact 2.5) було виловлено лиш одного мікрошнурка та щучку грам на 250-300. В залік пішли лиш 10 риб на двох (7 моїх), інше випустили, найбільша грам 400.
Зображення
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Vitaliy ARAI
Мальок

Повідомлення Vitaliy ARAI »

Добрий день форумчанам.
Давно перечитував Ваш форум, особливо спінінгову ловлю, і...нарешті і сам зважився на написання звіту.
Так склалося що останні два тижня невдавалося нікуди вирватися, тому рибалкою (читай ЩУКОЮ lol: ) просто марив, і до вихідних не дотянув, спонтанно вирішив сьогодні кудись чухнути. Вибрав МОсор, бо як я зробив висновок, там клює часто і багато rzhach: даремне що дрібнота, вирішив відвести душу....Також додатковим стимулом поїхати сьогодні, а не чекати вихідних стало бажання випробувати вдало проданий (читай ВТЮХАНИЙ mayachok: ) мені вчора воблер ZipBaits Orbit в одному з рибальських магазинів м. Луцька куди вчора заглянув випадково забрати зарезервований ще з літа бур.
Ну кароче по темі. Приїхав десь приблизно о 7,30 год., купив квиток, взяв лодку і з думками кому вже буду роздавати потенційно зловлених щупаків поплив розсікаючи туман. Гріб - гріб, шукаючи чисте місце де можна найбільш вдало покидати свій новенький воблерок, і з подивом зрозумів що я вже під берегом навпроти, але з думкою ну і фіг з ним, з тим зіллям почав кидати, але "кльва небило", перепробувавши всю резину що в мене було, Кейтеч, потім колибалки, нарешті вдалося витянути один трохфей грам 300 на Мепс3. Ну далі не дуже є про що писати, якщо коротко то "плавав - кидав - витягував зілля" а в 12 поїхав додому, причому зовсім не розчарований, а з точною впевненістю що я тута ще половлю найближчим часом.Інтузіазма додало ще й те що "по дорозі до берега" зустрів ще два "месних катера" і перекинувшись словами почув що в них взагалі по нулях, а от тиждень назад....вобщем клювало вчора і буде взавтра.
Ну ось і принципі все....
P/S Якщо шапками не закидають після такого звіту, то можливо й надалі буду щось калякати.

fox1
Товстолоб
Справжнє ім'я: Володимир

Повідомлення fox1 »

Шапками,я думаю,не має за що кидати,не клювало-ну і що,клюне в інший день.Так що удачної тобі рибалки і хороших звітів luks:

Ribolov Kostya
Підуст

Повідомлення Ribolov Kostya »

не завжди вдається наловити риби та нічого рибалке це перш за все відпочинок! Цікавий звіт, згадую себе в деяких моментах=) будем ждати звітів.
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення Ale}{ »

Вдруге відвідав цю прекрасну водойму. Краса даних місцин просто заворожує: спів пташок, кумкання жаб, дикі качечки, лелеки що пролітають над водоймою та навіть один шуліка що явно цілився на каченят господаря біля пірсу.
Про розмір риби можна не говорити - він стандартний, але це не головне, сьогодні проскочило навіть 2 окунці, і не на мікроджиг :)
Ловив сьогодні виключно на воблери, вправлявся в твічингу, клювало в основному на 80 мм кислоту, заглиблення воблерів різні, в залежності від місця, і що дивно, ні один воблер не зловив 2 риби, кожна рибка на свій :)
Загальне фото "улову":
ЗображенняЗображення
Гарна водойма, прекрасна погода, рибка що справно клює, що ще треба для відпочинку?
Всім гарного настрою та вдалих рибалок.

P.S.Можливо комусь інформація буде важлива, господар напустив у водойму свіжої води, підняв рівень десь на 0.5 м, з понеділка казав зупинить запуск нової води.
Також на водоймі дуже багато короповиків.
Я - українець, і я цим пишаюсь...

fox1
Товстолоб

Повідомлення fox1 »

Скинь в лічку як їхати,кому платити,можливо є номер телефона господаря.Дякую.

stal1n
В`юн
Справжнє ім'я: Віктор Малафей
Контактна інформація:

Повідомлення stal1n »

fox1 писав:Скинь в лічку як їхати,кому платити,можливо є номер телефона господаря.Дякую.
Чому в лічку? То ж всім цікаво! Скидайте прямо тут
Sol lucet omnibus

fox1
Товстолоб

Повідомлення fox1 »

Вибачте,щось не подумав,скиньте на форум.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”