Звітис. Новий Мосир

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Re: МОСОР

Повідомлення Alegator »

Як кажуть, не можна зарікатись!!! Дане правило я порушив, оскільки вчора ввечері вибрався на Мосор, хоча казав, що поїду тільки осінню. Так сталось, що зранку рибалка на озері в Крижівці для мене була не дуже успішною, Імператор відтягнувся непогано (див. у відповідній темі "Крижівка"). Тому вирішили переїхати на вечірню рибалку. Мої слова, що погода "трохи" портиться були проігноровані компанією, яка хотіла зловити рибки. Виплили на воду, а там хвиля як після цунамі. Лодку заливає. На кинутому якорі вітер нас просунув по водоймі до 100 метрів, поки він (якір) не набрав необхідної кількості зілля. Тоді ми зупинились. Про кльов вже й ніхто не мріяв, головне потрібно було повернутись на місце з якого і припливли. Проте на одному з закидів на білу вертушку я відчув удар. сачка з собою не брав. Це була щучка, по міркам Мосора "трофейна" 610,0гр., яка зробила кілька свічок, остання яка була в лодку і заспокоїлась. Після того був ще один сход "марліна" на грам 200. В Cіроні лише один удар. Ще жодного разу звідти він не вертався з пустими руками. Цього разу вийшло навпаки. Значить "хтось" зверху бачить, якщо людина ловила зранку, треба дати відігратись і другові :lol: Приїдемо коли погода буде хорошою, тоді є всі шанси наловити спортивної щучки.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Хто знає яка зараз ситуація на Мосорі??? Чи дозволяє Василь ловити з лодки?
Минулого року дозволяв, при умові ловлі не ближче 30м від берега.
Дякую за відповідь.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Alegator писав:Хто знає яка зараз ситуація на Мосорі??? Чи дозволяє Василь ловити з лодки?
Cьогодні САМ дав відповіді на усі поставлені раніше мною питання:)) Ситуація можна сказати практично не змінилась, все точно так само: розмір риби, зілля, карпятники... Приїхали на водойму близько 5,00. Швидко накачали лодку і на воду, де вже було близько 5-7 човнів. Загалом я нарахував порядка 15. Як не дивно, зранку в нас нічого не ловилось (тут ключове слово В НАС stesnya: ). Поруч спінінгуї витягали по 2 шнурка з одного місця. Так як я повністю поставив резину в статус "ігнор", а почав ловити на воби, то думав що причина якраз в тому. Сергій ловив на мікруху - 0. Зоркім гоком було замічено, що конкуренти давлять психологічно методом облову нас "палками з ліщини" та колеблом на вид мінімум грам 10. Та все це не мало абсолютно ніякого значення - бо в них був результат!!! Я вперто ловив на свого цьогорічного улюбленця іона55. Сергій поставив МОЮ колебалку білого кольору вагою 8 грам. Довго чекати не прийшлось - 1 шнурок, 2-ий. Я помітно почав нервувати, проте незабаром отримав покльовку на воба. Трохи відлягло, проте віра в нього на ЦІЙ водоймі стала слабшою. Поставив і собі колебло 5-грамове. Бац - шнурок. Згодом: бац-бац, ще 2. З рахунокм 3:2 виграю в Сіроні. Це вам не просто дитячі смішки, граємо ми на ПИВО lol: От і друг отримав клєваку, і скоріше за все риба не було з популяції анчоусів trofei: . Трохи підтягнув і зріз. Записую в протокол: Боржник - Сергій, кількість про%обаних приманок - 1 штука... price: Віддаю свою приманку з умовою, що після першої щучки віддасть назад. Зря так зробив, 2 заброси і є хвіст. 3:3. Ставлю іона70 - 4:3. Що примітно, риба ловилася по кілька штук, але в певні періоди часу. Тобто, якщо мав покльовку, то буде кльов ще на протязі 10 хвилин точно. Так і було цього разу. На тому ж місці рахунок зрівнявся на 4:4. Незабаром на того ж таки іона заробляю ще 1 хвоста. Вирішуємо міняти місце, а я приманки. В сумці повно вобів, але явно не тої вагової категорії що мій спін. Та все ж таки хочеться щось урізноманітнити. Ставлю міража70 в дуже класному кольорі "бите скло". З другого забросу плавна потяжка і явно не прозора стчука. Сергій бере підсака, кілька секунд і найбільша моя риба на цій водоймі - щука вагою 1,150кг. Ще пару закидів і рахунок стає 8:4. Було вирішено сушити весла. На березі спілкувались з рибаками, у них ситуація практично така ж, резина цього разу не спрацювала, на куканах "малолєткі". Бачив 1 окуня на вид до 400грам. По дорозі назад смакував своє ЧЕСНО зароблене пиво luks: Всім удачі!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Сьогодні в компаніїї Юрія Івановича, Лівери і Пікапа вперше відвідав цю водойму. Починалось все добре - хороша компанія, щуча погода, вітерець, дощик і покльовки з першого якоря. Але скоро зрозумів, що більшість представників місцевої популяції, "швайки", на під мою дебелу снасть. Бо я хотів "відсікати" дрібноту, з чим і справився. Юрій Іванович (я був з ним в човні), не полінувався взяти в човен легкий джиг, і швидко почав набирати "хвости". Я ж вів рахунок, в основному, тичкам і сходам. На жаль, нікому з 4-х до обіду не вдалось знайти когось достойного фаршировки. В обід змушений був покинути водойму, а хлопці лишились шукати рибу своєї мрії.
Якщо брати приклад з Алегатора і грати на ПИВО, то водойма супер, бо рахунки, при правильному підході, будуть серйозні.

Зображення

Зображення

Зображення

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення allladinlibra »

Про дану водойму чув від товаришів,вони їздили туди літом,щоправда на коропа і карася. З їх слів дуже гарне місце,облагороджена територія,є всі умови не тільки для рибалки,а й відпочинку на природі,шашлик,уха і тд. А от великих екземплярів щуки не зустрічається,вся в районі кілограмчика.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

shanik писав:В обід змушений був покинути водойму, а хлопці лишились шукати рибу своєї мрії.
Пошук trofei: перенесли на наступний раз. Вітер розігнав не тільки хмари, але і нас здув з плеса.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

allladinlibra писав: А от великих екземплярів щуки не зустрічається,вся в риба районі кілограмчика.
Ну,друже, дуже сильно сказано!!! слова: "ВСЯ" і "КІЛОГРАМЧИКА" нада суттєво відкорегувати. Ловлю там понад 3 роки, найбільшу щуку на 1,2кг зловив ЛИШЕ цього року. З другом зловили на двох не одну сотню щучок, проте лише КІЛЬКА переважили відмітку 0,5кг. Хоча....може це в нас.

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення allladinlibra »

Все може бути, я ж кажу, сам там не ловив, а з слів друзів які там були вся в районі кілограмчика, чи до кілограмчика. одним словом великих екземплярів не має, а шкода гарне місце для відпочинку. Потрібно чекати поки виросте... trofei:

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Для солідності треба говорити: "До кілограма". Правда, від 100 гр...

Bichunya
В`язь
Справжнє ім'я: Володимир

Повідомлення Bichunya »

Останій раз був в Мосорі років чотири назад .Тільки зимою на жерлиці. Такий самий дрібний щупачок.Цікаво а деж діваются МАМИ??? yu:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”