Сезон 2009 рокуЗакритий Кубок Федерації з берегового спінінга

Модератор: President

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Закритий Кубок Федерації з берегового спінінга

Повідомлення B.B.B. »

На сьогоднішній день список учаксників 1 Закритого Кубку Федерації риболовного спорту Волинської області з берегового спінінгу на 5 липня 2009 року такий:
1. Шанюкевич Віктор
2. Белоцький Андрій
3. Ворковенко Валерій
4. Байда Юрій
5. Грабовський Віктор
6. Юра (Yurgen)
7. Віжанський Віталій
8. Жалнін Віктор
9. Кочкін О.М.
10. Яковлев С.В.

Нагадаю, що завершення реєстрації учасників змагання - 3 липня 2009 року.

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

Для протокола - 6. Юра (Yurgen) - Юрій Фетисов

Проблема с транспортом. У кого есть место в машине?

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Юран, ми їдемо в машині вдвох, тобто ще мінімум 2 місця є. Якщо буду їхати своїм "бентлі" (ВАЗ 2106) можу забрати, якщо машиною Імператора, також, але у нього авто вантажне (сітроен берлінго) не таке зручне як моє!!! По даному питанню я розмовляв з В.В.В., він в курсі, можете удвох їхати з нами.
тел. 8067 398 59 00 Олег

В мене питання є більш суттєве!!! скільки з собою брати ГОРІЛКИ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

Alegator спасибо. Завтра перезвоню

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

yurgen писав:Для протокола - 6. Юра (Yurgen) - Юрій Фетисов
Проблема с транспортом. У кого есть место в машине?
Сьогодні за тебе говорив із Ю. Байдою. Він саме забирає В. Жалніна, і відзначив, що і для тебе буде місце. Отже, зв"язуйся із В. Жалніним - і все буде добре.

Отже, колеги. Реєстрація на Перший закритий Кубок Федерації риболовного спорту Волинської області з берегового спінінгу на 5 липня 2009 року завершена. Список учасників такий:
1. Шанюкевич Віктор
2. Белоцький Андрій
3. Ворковенко Валерій
4. Байда Юрій
5. Грабовський Віктор
6. Фетисов Юра
7. Віжанський Віталій
8. Жалнін Віктор
9. Кочкін О.М.
10. Яковлев С.В.

Також відзначу, що спонсорами змагання виступають:
- магазин "Рыбачок" (м. Луцьк, "Новий ринок" на "Варшавці", павільйон №13-а): 5 номінацій
- магазин "Фортуна рибалки" (м. Луцьк, Північчний ринок): 3 номінації;
Також будуть призи від Федерації риболовного спорту Волинської області: 4 номінації + пам"ятні подарунки всім учасникам.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

B.B.B. писав: Також відзначу, що спонсорами змагання виступають:
- магазин "Рыбачок" (м. Луцьк, "Новий ринок" на "Варшавці", павільйон №13-а): 5 номінацій
- магазин "Фортуна рибалки" (м. Луцьк, Північчний ринок): 3 номінації;
Також будуть призи від Федерації риболовного спорту Волинської області: 4 номінації + пам"ятні подарунки всім учасникам.
Як стало відомо сьогодні маємо ще одного спонсора в особі Олександра Мельничука, що представляє магазини "Рай рибака" у м. Луцьку. Таким чином, приз від спонсора у номінації за 1 місце у змаганнях - класний спінінг. Який саме? - зберігаємо інтригу. Все стане відомо на змаганнях.
Від імені керівництва Федерації риболовного спорту Волинської області висловлюю щиру подяку Спонсорам змагання - повага та шанування.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Також не забуваємо узяти із собою тарілку та ложку - буде УХА.
О 5 год. - усі гуртом зустрічаємось у с. Перевередів. Щасливої дороги!

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Ось як все починалось або Звіт про змагання „Перший закритий кубок Федерації риболовного спорту Волинської області із берегового спінінгу”, що відбулось на р. Іква, с. Перевередів, Млинівського району Рівненснкьої області
Зображення
Зображення
Із часом дещо не повезло. В силу ряду обставин довелось розпочати змагання о 6-45 год.
Акваторія облову – дуже велика. У кожній зоні по 12 секторів, де кожен із секторів мав орієнтовно 30 метрів. Таким чином, берегова лінія на річці розтягнулась дещо більше як на 1 кілометр.
Ранкова погода – радувала. Якщо ще на передодні була спека і були певні хвилювання щодо дискомфорту, то 05.07.09 – нормально, спеки не має.
Із кльовом однак не дуже пощастило. Якщо на тестуванні та тренуванні спостерігалась приблизно однакова динаміка клювання, то день змагань був явно не таким.
Вже після першого етапу змагань маємо лише 4 хвости: 3 головня та одного окуня і це на 3 чол. із 10 чол. Зображення
Проте клювання було практично у всіх учасників. Не обійшлось і без сходів риби. Без цього нікуди не дінешся. Були навіть обрізи приманок від щуки. Одним словом, серед видів риб клювали – щука, окунь, головень.
Особливо відзначився Юрій Байда, якому вдалось узяти найбільшого головня вагою 485 грам. Приманка - воблер-кренк. Потримав щуку і Віктор Жалнін, однак остання зійшла.
Ось і привал після першого етапу змагань
Зображення
А вже після другого етапу, особливо після УХИ та обіду вже пішло:
- розгляд приманок;
- жваве обговорення;
- гумор тощо.
Зображення
Не обійшлось і без денного сну
Зображення
Вдалось не тільки гарно обійти простори р. Іква, але й відпочити і посмакувати УХОю. Окрема ПОДЯКА Толіку Філозофу за УХУ, а також за організацію необхідних речей та елементів щодо УХИ – Белоцькому Андрію та Юрію Байді.
В цілому, 2 етап змагань виявився більш вдалим – на цей раз 4 чоловіка із рибою. В уловах знову домінує головень у тому ж співвідношенні 3 до 1 по відношенню до окуня. Та окунь у річці є – було не раз помітно як окунь цікавиться приманкою, однак брати не хтів.
Третій етап був чи не найважчим. Очікування на вечірній кльов не виправдались. Лише двоє чоловік в останньому етапі із рибою: Ворковенко Валерій та Віжанський Віталій. Дещо повезло Юрію Байді – узяв верховодку, але „не зачет”.
Вже після фінішу – зважування риби, підрахунок та зведення результатів змагання.
Зображення
У цей час готуються призи від спонсорів. Вже на ці змагання, кількість спонсорів істотно зросла, адже на підтримку риболовного спорту підтягнулись не лише рибацькі магазини, але й харчова промисловість. Зокрема, в номінації „без улову” (Шанюкевич В., Грабовський В., Жалнін В., Коч кін О.) – учасникам дістався приз у вигляді 1 кг борошна вищого гатунку. Призи однак можна буде забрати у приміщення ФРСВО.
А ось так виглядає стіл із призами далеко не від усіх спонсорів:
Зображення

Особливо відзначу СПОНСОРІВ змагання, які відгукнулися і підтримали Федерацію риболовного спорту Волинської області, за що їм і ПОДЯКА. Список спонсорів викладаю у порядку „Хто перший відгукнувся”:
1. Магазин „Рибач’ок” (м. Луцьк, „Новий ринок” на „Варшавці”, пав-йон №13-а). Від магазину „Рибач’ок” 5 номінацій:
– за 1 місце - рибацька сумка Mikado;
Зображення
– за 2 місце – воблер фірми Mikado;
Зображення
– за 3 місце – воблер фірми Mikado;
Зображення
– за 4 місце – моножилка фірми Mikado;
Зображення
– за найбільшу рибу – два віброхвости фірми Mikado
Зображення
2. Магазин „Фортуна рибалки” (м. Луцьк, „Північний ринок”). Від магазину „Фортуна рибалки” 4 номінації:
- за 1 місце – воблер Jaxon Karas F 8 cm/13g (0,3/1,5 m) та коробка для приманок;
- за 2 місце – воблер та коробка для спінінгових приманок;
- за 3 місце – воблер від фірми R2S ;
- за найбільшу рибу – набір спінінгових приманок.
3. Магазин „Рай рибалки” (м. Луцьк, „Центральний ринок”). Від магазину „Рай рибалки” 1 номінація:
- за 1 місце – Спінінг Jaxon Astral NG Zander 240/20, 240 см, тест: 5-20 гр.
Традиційним спонсором є ФРСВО, призи від якої:
- кожному учаснику, а також шеф-повару Толіку Філозофу по записній книжці та ручці із емблемами ФРСВО;
- за 1 місце – рибацька сумка Golden Catch;
- за 2 місце – рибацький ящик;
- за 3 місце – коробка для приманок;
- за 4 місце – коробка для приманок.
Таким чином, призи від Спонсорів були вручені у відповідності зайнятих місць:

4 місце – Андрій Белоцький
Зображення

3 місце – Юрій Байда. Відзначився Юрій Байда і в номінації „найбільша риба змагань” – головень у 485 грам;
Зображення
Окреме вручення від магазину „Фортуна рибалки”
Зображення

2 місце – Валерій Ворковенко
Зображення
Зображення

1 місце – Віталій Віжанський
Зображення
Зображення

Ось і пам’ятне фото усіх учасників змагання після процедури нагородження
Зображення

На цьому можна було б поставити крапку, якби не чаруюча природа на березі мальовничої річки Іква у с. Перевередів Рівненської області. Ось вони кілька моментів.
Зображення

Зображення

Зображення

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Поздравляю призёров и участников.
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”