Сезон 2009 рокуЗакритий Кубок Федерації з берегового спінінга

Модератор: President

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
It’s my birthday

Закритий Кубок Федерації з берегового спінінга

Повідомлення shanik »

Питання до спінінгістів, членів ФРС ВО- як що до "мєждусобойчика", десь би на червень- липень, без призового, без кубків, а тіпа хто луччий. Де і як,я думаю,можна рішати, якшо зголоситься більшість Членів.
Востаннє редагувалось 17 травня 2009 19:58 користувачем shanik, всього редагувалось 3 разів.

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Re: Зокритий Ч з берегового спінінга ФРС ВО

Повідомлення Pikaso »

І яб непроти за таку оказію......згадавби як це спінінгом махати ))))....якщо приймете аматора)))) :lol:

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
It’s my birthday

Re: Закритий Ч з берегового спінінга ФРС ВО

Повідомлення shanik »

Двоє

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Витя, классная идея. Моё мнение: на кубок за первое место - скинутся (по гривень 10), всё-таки память, и назвать турнир закрытый Кубок Федерации.
Зображення

Автор цієї теми
shanik
It’s my birthday

Re: Кубок Федерації з берегового спінінга

Повідомлення shanik »

Нє, якщо за згодою учасників, то скинунутись можна, яле дійсно символічно і на символічний приз, суть ідеї- не перетворити в "комерцію".
+ Белий
Востаннє редагувалось 17 травня 2009 20:59 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

President писав:Витя, классная идея. Моё мнение: на кубок за первое место - скинутся (по гривень 10), всё-таки память, и назвать турнир закрытый Кубок Федерации.
Підтримую.
І маю ще пропозицію - здійснити змагання виключно на річці - буде дуже цікаво та і риби хижої також: не лише окунь та щука, а ще й потенційно можливо жерех, головень, сом, судак.
Стосовно дати - це вже питання. Однак до 20 червня - пропоную таке змагання не ставити, оскільки до 20 червня багато цікавих спортивних заходів намічається.

Автор цієї теми
shanik
It’s my birthday

Re: Закритий Кубок Федерації з берегового спінінга

Повідомлення shanik »

Що до річки-можна провести голосування, бо я думав шоб водойма була якраз мікроджигово-твічового напрямку, з ціллю підвищення спортивної майстерності, хоча спортсмен має бути готовий до різних умов. Цікава водойма Теремно, але я не уявляю як провести захід на водоймі масового доступу - буде багато "лєвих"рибаків і відпочиваючих, в Шеплі догворитись буде напевно простіше, та й вивчити досконаліше базову водойму не зле, напевне будуть і інші варіанти.
Дата- так, кінець червня-липень було б нормально, бо травень-червень добряче загружений.
+ Байда Юрій
п'ятеро
+ Livera
шестеро

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

И миня вазьмите. Тока если на начало июля. А то с середины июня на две недели везу семью на большой и очень солёный водоём.

Автор цієї теми
shanik
It’s my birthday

Повідомлення shanik »

Тіпа всі бажаючі члени федерації, а на коли-поголосуємо.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

5 липня 2009 року буде проведено 1 Закритий Кубок Федерації з берегового спінінга.
Правила (традиційні) та положення про змагання вивісимо дещо пізніше, як визначимо місце змагання.
Серед потенційних місць змагання поки розглядаємо:
- с. Боремець річка Стир;
- річка Іква - район від Млинова до с. Перевередів
Також розглянемо варіант р. Стир у районі с. Малево.
Чому саме обирається річка? - Усі масштабні змагання в Україні по спінінгу відбуваються на річці. Приміром, минулий Чемпіонат України 2008 відбувся на р. Лаврівка Вінницька область. Цього року Чемпіонат України також відбудеться на р. Дністер (водосховище).
Відповідно, ми не виключення. Поки маємо досвід проведення змагань на ставках (закритих водоймах). Саме час набувати досвіду і на річках. Тим більше, як свідчить досвід, риба на річках (Стир, Іква) є.
Інший мотив - до залікової риби потенційно може увійти окрім окуня та щуки ще й: головень, жерех, сом, судак. Серед приманок тут вже спрацюють: воблери, вертушки тощо.

Отже, учасниками 1 Закритого Кубку Федерації риболовного спорту Волинської області з берегового спінінгу можуть бути виключно члени Федерації риболовного спорту Волинської області.
На сьогоднішній день список учаксників 1 Закритого Кубку Федерації риболовного спорту Волинської області з берегового спінінгу на 5 липня 2009 року такий:
1. Шанюкевич Віктор
2. Белоцький Андрій
3. Ворковенко Валерій
4. Байда Юрій
5. Саша Pikasso (вкажіть, будь-ласка, прізвище та ініціали)
6. Юра Yurgen (вкажіть, будь-ласка, прізвище та ініціали)
7. Віжанський Віталій
8. ...

Прохання до членів Федерації риболовного спорту Волинської області подавати заявки на участь у змаганні із включенням свого Прізвища та імені.
Реєструємось.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”