Все інше про фідерну ловлюПитаня по тактиці

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Питаня по тактиці

Повідомлення Павло »

Хочу поцікавитись як хто ставиться до зажимання ліски в кліпсі, щоб зберігалася точна дальність забросу?
Зображення

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Re: Питаня по тактиці

Повідомлення Pikaso »

Воно ніби робить результат...але якщо в тебе візьме крупна риба ти її впустиш.....а панацея цьому банківська гумка....намотуїш на шпулю і вона тримає.......а при більшій нагрузці вона віддає нитку в перед.....
а взагалі я стараюся без цього попадати точно.....просто кидаю одинаковими по вазі кормушками і все 8-)
треба тренуватися...і відчувати свої палки.....

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Так банківська резинка рулить 8-) 8-) 8-) я майже на кожній рабалці неї застосовую :arrow: ........)))), шнур під кліпсу :?: :?: :?: НІКОЛИ ..., як вже сказав Саша (Pikaso) якщо на гачку опинеться крупний риб це у більшості випадків призведе до обриву оснастки оскільки немає можливості стравлювати шнур з фрикциона... і тим більше були випадки обриву шнура об гострі краї кріплення кліпси :evil:
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

То як на рахунок зимового фідера? Цікавить все. На що? як? де? Можна звіт. Дякую.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Зображення

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Дякую за зсилку. Фільми якісні та цікаві (вчора закачав "фидер круглый год").
І все таки хотів би почути місцевих.

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

Поперше треба гарно вдітися....бо сидячи на місці можна трішки задубнути.....
Обовязково на фідерах мусить бути шнур....в мороз кільця замерзаю....і шнури мають бути якісні...того що не якісні дуже псуються...вже провірено мною.....прикормка має бути вогкою...і в полотеці...щоб незамерзла ;) ....і небагато....
запас наживок...я купляю опариша і він в мене лежить майже до лютого в холодильнику.....на мотиль ловити можна...але мілка риба дуже збиває...так що лібше бутерброд.....
От і в 2 словах.....стане холодніше будуть і звіти)))...вже давно неловив....руки аж крутить :lol: ...

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Pikaso писав:Поперше треба гарно вдітися....бо сидячи на місці можна трішки задубнути.....
Обовязково на фідерах мусить бути шнур....в мороз кільця замерзаю....і шнури мають бути якісні...того що не якісні дуже псуються...вже провірено мною.....прикормка має бути вогкою...і в полотеці...щоб незамерзла ;) ....і небагато....
запас наживок...я купляю опариша і він в мене лежить майже до лютого в холодильнику.....на мотиль ловити можна...але мілка риба дуже збиває...так що лібше бутерброд.....
От і в 2 словах.....стане холодніше будуть і звіти)))...вже давно неловив....руки аж крутить :lol: ...
В п'ятницю збираюся поїхати в Малево, може провідаю Ікву. Маєш бажання приєднуйся

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

З задоволенням...але робота 8-)......якось іншим разом....але дякую за запрошення ;)...якщо то пиши в лічку....

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Діма писав:Дякую за зсилку. Фільми якісні та цікаві (вчора закачав "фидер круглый год").
Будь ласка.

З.Ы.Сам довго шукав нормальний торент.
Востаннє редагувалось 01 квітня 2010 17:00 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Все інше про фідерну ловлю”