ВодоймиЧорне

Модератори: BOBR, President

Відповісти

Автор цієї теми
Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Чорне

Повідомлення Pikaso »

Да уш.....то тільки назва "Шацький заповідник".....а сіток там валом...в любу пору року хлопці неліняться..... мол промисловий вилов риби....:twisted:
Те саме "Чорне озеро"...в свій час там було валом ляща, крупного карася,підлещика...і навіть карп попадався.....а зараз ......шкода що так все нищать....

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Re: Шацькі озера

Повідомлення Павло »

Pikaso писав: Те саме "Чорне озеро"...в свій час там було валом ляща, крупного карася,підлещика...і навіть карп попадався.....а зараз ......шкода що так все нищать....
Да, по поводу Чорного.
Цього року Чорне зимою відвідувало більше рибаків ніж Люцимер :!: , що чесно кажучи мене вразило. Поїхав раз і я на Чорне: десь за дві години наловив менше ніж на Люцимері за пів години.Пройшовся понад рибачками, подивитись, то де-не-де в кого і була більша густерка, а в кого і лящик.Но досі не розумію, чого до середини зими всі рибаки з Люцимера "повтікали", тоді як я вдало ловив підлящиків на центральній ямі(хто знає де це).Та і плотва і часом непоганий окунь(якшо не кормиш сухарями) ловився регулярно.
А на рахунок літньої рибалки на Чорному, то позаминулого року там з другом непогано ловили крупного бичка вночі.Були тоді і карасі, і лящі, а від плітки то взагалі не було відбою.Ловили ми тоді на так званих "плавах"(західна частина озера).Глибина на тих плавах відносно велика - від двох метрів з берега, плюс сидиш на такій трясовині(там типу земля, а під нею вода, але замля заросша очеретом і "скріплена" порослою травою і вербама) і як подумаєш шо під тобою вода Бог зна скільки метрів то "мурахи трохи лазять".А якщо все це помножити на те шо на дворі ніч, а ше якщо хвиля і тебе гойдає неслабо, а ше коли знаєш шо біля тебе можуть всякі гади(гадюки,вужі) лазити, то адреналінчик ще той + вночі хоч і з ліхтарем но зайти туди дуже не легко, бо треба знати куди ступати,а ступиш трохи не туда то підеш по пояс і вода на "вирізаній" стежці в деяких місцях може стояти більш чим по коліна, і в чоботи набрати води там простіше простого, ну і п'явочок там хватає і на рибі в садкові точно буде сидіти кілька штук...
Короче є шо згадати.
Зображення

Автор цієї теми
Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

Я там теж ловив...на плавах.....раз пробував то повністю вудлище зайшло 3.60.....там кажуть соми під плавами великі водяться ))))...стромноватие місце......а я завжди ловив або на містках в очереті...або на пляжу...там класний соснячок.....

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Жаль, що плавах фідер не закинеш.Там із поплавком ловити поблємно. Хоча якшо трохи розчистити, то попробувати можна.
Зображення

Автор цієї теми
Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

я теж хочу на чорне попасти :lol: .....зробимо вилазку з Sergey@F .......мо і ти підїдиш)))).....

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Pikaso писав:я теж хочу на чорне попасти :lol: .....зробимо вилазку з Sergey@F .......мо і ти підїдиш)))).....
Коли, в мене виходить не раніше середи бо в вівторок здаю останнє тестування з укр. мови.
Якщо будете збиратись пізніше середи то відпишитесь.Але я б радив їхати на Перемут, там хоч карась нормальний є і карп, а якщо з тими двома геть погано буде то виручить бичок.А по поводу Чорного там як коли.Хано в кого знайомого спитаю яка там ситуація.Зображення
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Павло писав:
Pikaso писав:я теж хочу на чорне попасти :lol: .....зробимо вилазку з Sergey@F .......мо і ти підїдиш)))).....
.......Якщо будете збиратись пізніше середи то відпишитесь.Але я б радив їхати на Перемут, там хоч карась нормальний є і карп, а якщо з тими двома геть погано буде то виручить бичок......Зображення
Це буде не раніше середини червня, раніше просто не получиться поїхати..... :roll:
:arrow: А на рахунок перемута то там карась дрібний..... попадаються звичайно ї більший, але рідко 8-) тай берег дуже зарослий мало є таких місць щоб можна було порибачити на фідер, а якщо і є то на них сидять нічні рибаки які ловлять канадського сомика на резинку..... Короп звичайно там є солідний і минулий рік не погано ловився :!: :D
:arrow: Але як буде можливість то попадем і на перемут, хто його знає як там буде в цьому сезоні...... спробувати варто ....((((
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Лід вже зійшов давно, а в мене ніяк нема часу відкрити сезон, хоча можливо на наступний тиждень виберусь на дві годинки.Вже всі снасті перебрав - руки чешуться...
Зображення

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Чорне

Повідомлення DRAKULKA »

Громадські активісти Шацька нещодавно поповнили озеро Велике Чорне 200 кілограмами малька коропа. Небайдужі до проблем зниження у водоймах району риби зібрали кошти у розмірі близько 11 тисяч гривень і придбали малька.

Зображення

Зображення

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Чорне

Повідомлення DRAKULKA »

Ще одне зариблення, 31 жовтня 2017 року в озеро Велике Чорне випустили 700 кілограмів коропа в рамках реалізації регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020». Кошти на придбання малька для зарибнення озера були виділені з обласного бюджету, а до співфінансування долучилися Шацька ОТГ та активісти Шацького району, любителі-рибалки.

Зображення

Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Водойми”