ЗвітиНесвіч

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Несвіч

Повідомлення Alegator »

Давно хотілось побувати на ставку "де море щуки" і мова про який в багатьох рибаків не сходить з вуст. Сьогодні з дружбаном вирішили перевірити дане місце. Виїхали в 4,30. Куди їхати точно не знали, наш GPS товариш, який був у цих місцях неодноразово спокійно вдома дрихлив. Блукали ми довго, обїхали практично всі ставки. На дворі вже зійшло сонце. Врешті-решт знайшли "мєстного аборігена", який нам підказав правильну дорогу. Приїхали на місце, і що я перед собою бачу:
Зображення
Зображення
Зображення
Перша думка, невже у цій калюжі є риба? Через кожен метр сидять рибаки з вудками та донками. Всі з нулем. І без того невеличкий ставок зменшується ще більше в розмірах та місцях лову для спінінгіста. Йдемо в кінець ставочка, де ще не добрались інші рибацюги. Робимо кілька закидів, після яких дружище каже, що відчував щось, схоже на тички. Потім злізлий твістер з гачка, але риби ще немає. Нарешті після мого закиду, ледь твістерок торкається води, проходить покльовка. Починаю тягнути, але... сход. Проте насправді риба ще була на гачку, вона просто зробила різкий рух на мене і шнур обвіс, що ввело мене в оману. Починаю підтягувати знову, але цього разу справжній сход. Думав що окунь, оскільки на приманці не було слідів зубів, проте це була щучка. Ловив нв офсетнік, оскільки дуже багато зацепів. Далі ми пішли вивчати інші водойми в пошуках риби, але все марно. Вертаючись назад, Сіроня (мій друг) робить закид і є!!! Витягує нарешті невеличкого щупачка. Я б сказав "щупачок-анчоус" грам на 200. Відпускаємо. За кілька хвилин знову тягне, на вид щось крупніше. Щучка на 750гр. Ще кілька хвилин і на тому ж місті третя покльовка... анчоус на 100 - відпускаємо. Після полоси покльовок почалась полоса зацепів. На двох ми втопили 10 класних твістерів, по 5 на брата :twisted: :twisted: :twisted: Пізніше я розмочився анчоусом, було кілька сходів на офсетнік. В друга приблизно така ж ситуація. Якби не стільки обривів і більша риба, можна було б вважати, що рибалка непогана, а так я особисто залишився незадоволений і злий. рибалка платна - 15грн. Один красень нас хотів розвести на 20 грн. тра дивитись хто ходить, щоб не лохонутись.
Хто має досвід на цій водоймі, ділимось враженнями та досвідом.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
It’s my birthday

Re: НЕСВІЧ

Повідомлення shanik »

Ми реніше їздили в Несвіч,туди де 4 копанки підряд, географічно це недалеко ві Коршівського великого. Було безкоштовно, ловилась щучка 100-1000г, коли був вкл. то навіть добре, часом окунь. Але великий пресинг карасятників і пружинщіків, Їздити перестали. Твоїх краєвидів не впізнаю.

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

Недавно составил компанию друзьям-поплавочникам в Несвич на бесплатный ставок. Через час после рассвета кидать спининг было уже некуда - народ с донками и поплавками стоит через каждый метр. Почти все с нулями. Зацепил пару донок, плюнул на это дело и пошёл в машину спать. Больше туда не поеду.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
It’s my birthday

Повідомлення shanik »

Так ото ж бо...

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

Минулого року добре ловилось на обвідному. Щупаки до 1 кг. В добрий день максимально 5 шт. Маленькі предатори relax, manns, вертухи black fury #2, іноді штучними приманками обловлювали тх, хто ловив на живця. Перед зимою спустили воду, браки ставили сітки. Шкода...зганьбили ще одну нормальну калюжу. Хоча, не знаю, як в цьому сезоні. Хто був чи щось чув, відгукніться!

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Був якось в НЕСВІЧЯХ на обводному каналі.Батько спіймав одного окуня на міні джиг і все ,потім ми пішли до річки там був невеликий розлів, на мепс 00 комета клювала верховодка,Спіймавши 8 штучок бачимо йде рибак ,а в садку в нього море риби: кілька карпів і карасі пристойного розміру.Річечка там справді гарна є міні пороги коряжники мілкі місця і глибокі.Верховодка била біля берега під самими ногами ,при вийманні приманки з води йшли покльовки, при закиданні під кущі на другому березі теж йшли покльовки.Вийшло дуже добре відпочити далеку від міста, в диких містях.Не дивлячись на те що річка знаходиться недалеко від села я всетаки вважаю ті містя дикими.
Зображення

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Несвич имеет целую систему ставков. С ней соединён и ставок в с. Коршев. Лично был свидетелем поимки чешуйчатого карпа весом 10.800 кг. (Виктором Грабовским).
Так что рыба в Несвичских ставках есть, более того трофейная.
Зображення

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

Обстановка стабільна, виїзджай. Напишеш потім шо і як.
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”