ЗвітиЧебені

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Re: ЧЕБЕНІ

Повідомлення Alegator »

Сьогодні знову був на водоймі, проте виїхав значно раніше. І знову дежав'ю, з першого закиду беру окунька. Я вже починаю боятися таких клювань. Ранок не сильно був щедрий на покльовки: то тут хвостик, то там. Можливо виною всьому уйова погода, сильний вітер, перепад тиску і... руки))) Знову ісьедобка була у відвертому ігнорі. В обід ситуація значно покращилась, полосатий відать захотів їсти, а я був поруч. Покльовок тьма, багато сходів, ударів. Що цікаво, якщо до лодки не спіймав, то перед самісінькою лодкою нада було трошки пограти твістерочком і окунь не заставляв себе довго чекати, реагуючи клюванням. Так тривало близько 30 хвилин. Потім тишина. Зміна місць, приманок, проводок нічого не принесла. Результат 30 хвостів.
Судак-падла зачаївся.

ukeirjjd
Лин
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення ukeirjjd »

Дев"ята ранку,лодка накачана заплив на "робоче" місце.Година полоскання результат ноль(пара легеньких тичків біля самої лодки).Пора міняти місце.Заплив на протилежний бік,ближче до півострова на колишнє штучне нерестилище.Вітер, вздовж всього берега, лодку качає так,що можна захворіти морською" хоробою",проте після облову перспективної бровки з десяток окунів вдалось заманити.Колір твістера приходилось міняти через кілька забросів так як дрібні тички були ,але без реалізації.Близько обіду кльов притупився.Зміна місць кілька раз результату не принесла .Якби не сильний вітер то рибалка можна рахувати вдалась.
Зображення

ПС.На безвітряній стороні кльов відсутній.Вибачайте за фото (шо маємо то маємо)

ukeirjjd
Лин

Повідомлення ukeirjjd »

Захотілося перед нерестом зробити останній заплив. П"ятниця 30.03.На водоймі був біля 12.00.Обплавав всі відомі стоянки окуня, які знав по осінніх запливах та зимою по льоду.Окунь є та дуже він вже занятий підготовкою до нересту і до їжі проявляв скромний апетит.До звіту троха фото
Зображення

ukeirjjd
Лин

Повідомлення ukeirjjd »

24.04. Заїхав зі сторони півострова так як вітер був попутній і сонце світило прямо в око.Можна сказати одне:водойма -жива.Жерешок ганяє малька по всьому водному плесу проте від берега далеченько.Окунь теж гуляв але до мдж був байдужий.Позарилась тільки щучка і знову той же фіолет(2.5см) головка 3гр.Бовтав зо дві години під самий вечір.
Зображення

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Сори, не уверен что правильно произнесу ник, но с уловом поздравляю. Почаще фото на форум!

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

DRAKULKA писав:Сори, не уверен что правильно произнесу ник
можна простіше: Сашка, Саня, Саньок, Александр (с)

ukeirjjd
Лин

Повідомлення ukeirjjd »

Зображення

Зображення
Заговорили Чебені. Правда ще окунь не збився в косяки але, проплававши з пів-дня, одну стайку найшов.Дрібний(піцики) покльовує майже скрізь.Кольора-зелений,фіолет.Попадаються судачки,но маленькі(300-500г) і не мені,по звітах по Стиру видно на стоянкі він ще не зайшов.
За фото сорі фон зелений-лодка.

ukeirjjd
Лин

Повідомлення ukeirjjd »

Закриття сезону.Звіт за 04.12.Хотів писанути ще раніше, так як їздив частенько,но перепалка на форумі щодо заборони лову на цій водоймі зупинила.І ще до того, не говорячи про будні дні,на кожні вихідні на водоймі було від 10 і доходило до15 лодок( +2-3 з троллінгуями)Чекав може хто з форумчан(якщо такі є)відпишеться.Але після посту про видалення 800ч.DRAKULKA з форуму та звітів allladinlibra chitaj: luks: надихнуло.
Зображення

Зображення

Там вдалині видніються дві лодки-судачатникі naduv: .
В цю пору був здивований podmotka: агресивними покльовками окунів, які при швидкій проводці доганяли біля самої лодки ,а при вдалому забросі(в "точку")сідали просто при падінні приманки на дно.Но рибалка можна сказати на краю-три заброса кільця заліплені льодом(среїв не маю)Під вечір випливав на берег зігзагом, бо минав кригу ,яка вже спліталась в кучу просто на очах.Ітого:

Зображення

Зображення

Зображення

Всім НХНЛ!

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Сашка, ти ЖУК!!! а мене з собою взяти?

Ali_j
Колючка

Повідомлення Ali_j »

Бував на минулому тижні на Чебенях. Картина, чесно-кажучи, мене не порадувала. Дуже багато води, місць для риболовлі зовсім не багато, зате спінінгістів стільки, що до води не підійти. Усі "човпуть" судака на великі блешні. Судак захищаючи свої нерестовища настромлюється на гачки, то за губу, то за бік, то за спину. Іноді попадався навіть лящ. Правда були й такі, що ловили на звичайні твістера і залишились також з позитивним результатом.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”