ПриманкиПриманки для Головня.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

<>< Fisher ><>
Марена

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

shanik писав:Серед ажіатажу по поводу "головастиків" наткнувся і на досить критичні зауваження
http://www.spinning.kharkov.ua/phpbb/vi ... sc&start=0
Ще раз прочитати корисно буде всім!!!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Darko
Колючка

Повідомлення Darko »

http://www.rybalka.com/articles/view/44/

Рейтинг головлевих воблерів, думаю всім буде цікаво. :shock:

Darko
Колючка

Повідомлення Darko »

Чи можна у Луцьку придбати "вінницького головастика"?

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Darko писав:Чи можна у Луцьку придбати "вінницького головастика"?
- є в наявності у Глобусі (магазин "Риболов New"). А чим саме зацікавили зазначені воби, якщо не секрет? Невже рейтинг так вплинув?

Darko
Колючка

Повідомлення Darko »

є в наявності у Глобусі (магазин "Риболов New"). А чим саме зацікавили зазначені воби, якщо не секрет? Невже рейтинг так вплинув?
Рейтинг - раз, відгуки на форумі та у ін-ті - два, нахвалював продавець з цього ж таки "Риболов New" - три, бажання половити у річках закарпатщини,куди незабаром відправлюсь - чьотири...
p.s. поки що всі причини,можливо після рибалки буде 5,6 ... іт д.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Darko - ще б туди заліза взяти (вертушки, колєбло, турбінки тощо). Думаю, згодиться. Та і звіт про рибалку на Закарпатті буде цікаво почитати. А в які саме місця планується виїзд? Маю кілька знайомих колег із майже тих країв, можливо, хлопці що порадять.

Darko
Колючка

Повідомлення Darko »

Ну вертушки то я маю, минулого літа ловили такі шо з пір"ям на гачках (типу mepps mouche), а от що таке колебло, а тим більше турбінки? іде їх беруть?
Ловити планую у р.Тиса,та її притоці р.Тересва (Тячівський р-н, Закарп. обл.). У минулому році саме у р.Тересва мені пощастило спіймати Дунайського (європейського) лосося, ця риба занесена до Червоної книги, так як водиться тільки в басейні річки Тиса!

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Турбінки виставлялись ось тут:
http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/downl ... &mode=view
Щодо колєбла - це колєбалки, однак малого розміру (мікроколєбло). Фото маю, однак треба буде шукати. Якщо все буде гаразд, то вже завтра завезеться у Луцьк мікроколєбло. Можна буде побачити в живу.

Запитував у своїх колег щодо р.Тиса,та її притоки р.Тересва (Тячівський р-н, Закарп. обл.). Там вони ще не були (рибачать в іншому районі), однак стосовно досвіду ловлі форелі та головня поділились.
Серед приманок домінують таки залізо. Краще вертушки форми лонг №00 або №0 (кольори: сріблястий та мідний). Мушка на трійнику має бути сіруватого відтінку. Є у нас в принципі прототип таких приманок, але вже відповім у приватне повідомлення, якщо зацікавить.

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

Для " любителів " Вінницьких головастиків.
Зображення

Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус »

Довго думав, в яку підтемку закинути питання, вирішив сюди (в принципі, не думаю, що це так вже важливо), і якщо потрібно, то перекину в іншу темку...А по-суті, питання таке; хто має досвід використання воблеру від Owner C'ultiva - Bug Eye Bait. Активний кренк, але чи відповідає дійсно написаному про нього на http://voblery.com.ua/catalog/bug-eye-bait.html стосовно здатності ловити такий широкий спектр хижих риб? Напишіть, будь-ласка, хто користував його у "волинських умовах", свої реальні відгуки...І ще: яка думка стосовно кольору № 64?
Відповісти

Повернутись до “Приманки”