ПриманкиПриманки для Головня.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення sentkroy »

B.B.B. писав:- "млинівський габік" - явний фаворит млинівських перекатів
З назви стає зрозуміло, що це приманка "монстер-вбивця" місцевого розливу. Аж цікаво шо то за звір... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

diplomat.
Купляйте 33 л-мінноу.Поставте задній гак від Овнер з великим вухом(монтаж без заводного кільця) і ловіть на здоров*я лобатих.
П.С. нижній гак теж треба поміняти, але ставити краще трійник, адже якщо буде стояти надто легкий нижній гак,то воб не буде мати стабільної гри і буде валитись в бік.
Зображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

sentkroy писав:З назви стає зрозуміло, що це приманка "монстер-вбивця" місцевого розливу. Аж цікаво шо то за звір...
- воблер місцевого майстра. Вдалось і мені обловити цей чудо-воблер. Його стихія - перекати. Фотки поки не маю, якось викладу.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

АНАТОЛІЙ писав:diplomat. Купляйте 33 л-мінноу...
- Толік, спробуй цей воб завтра на річці! Адже знаю, що багато рибалок впирались у цей воб - і бачили лише тички та удари. Якщо і ловили, то вкрай рідко. Багатьом він не сподобався тому, що не тримає течії, а тим більше на р. Іква.
Буде цікаво почути від тебе відгуків щодо цього воба.

Ну і прохання. Знаю, що ти майструєш вертушки - поексперементуй із ними щодо ловлі головня та окуня. Думаю, буде дуже цікаво!

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

B.B.B. писав: - Толік, спробуй цей воб завтра на річці! Адже знаю, що багато рибалок впирались у цей воб - і бачили лише тички та удари. Якщо і ловили, то вкрай рідко. Багатьом він не сподобався тому, що не тримає течії, а тим більше на р. Іква.
Буде цікаво почути від тебе відгуків щодо цього воба.
Нажаль не зміг поїхати на Ікву.
А про л-мінноу , мені цей воблер теж не дуже сподобався .Л-мінноу не є моїм фаворитом серед воблерів. Але всетаки окуня він ловив , голавльові покльовки бачив , щучка теж робила замах на його життя.Можна сказати те що цей воб досить добре підходить для ловлі лобатого.Він має прекрасні польотні характеристики , активну гру , невеликий розмір і привабливі пропорції тіла.Та всеж часто саме 33мм погано працює, заводиться.Ще захльостуються гачки.
Так ось щоб уникнути декількох недоліків я пропоную вирішення проблеми:
1.захльост гачків - як я вже і писав потрібно поставити задній одинарний гак з великим вухом. При цьому монтаж виконати без заводного кільця це дещо обмежить рухливість гака.
2. активність гри - тільки купивши 33 л-мінноу я замітив що у нього не дуже активна гра і при проводці він часто йшов взагалі без признаків життя. Ці проблеми вирішуються дуже легко. Можна підігнувши носову петлю вниз ,але при цьому глибина проходження приманка зменшиться та воблер стане краще грати та лекше заводитись.
Зображення

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Не розумію. Грає - не грає. Ловить - не ловить.
Минулої весни це був один з моїх фаворитів. Поки не "втопив". Потім ловив на копію від "Сільвер Стрім" (теж втопив). Робота воба - класика "На затуханні". Провести вздовж бровки на оптимальній глибині... - кращого поки що на зустрічав. Правда його період - весна, осінь. Якщо ловити зараз - то він відкурить....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

B.B.B. писав:
sentkroy писав:З назви стає зрозуміло, що це приманка "монстер-вбивця" місцевого розливу. Аж цікаво шо то за звір...
- воблер місцевого майстра. Вдалось і мені обловити цей чудо-воблер. Його стихія - перекати. Фотки поки не маю, якось викладу.
Питання до В.В.В.
А що ж у цьому *млинівському габіку* такого чудового? Чим він наприклад кращий на перекатах за *Смітовський Кабік* (Camion) :D ? Чи це така прихована реклама як наприклад *Вінницького головастіка* - рідкісного г...а, для супершвидкої течії, а не для нашого Стиря чи Ікви?!?!?!?!?! Бо дехто активно половив колись на цей воб, люди начитались, прикупили собі, а виявилось, що приманка не краща існуючих фаворитів, а навіть гірша!!! Що за активна реклама цього габіка??? Де фото цього воба? Де фото з уловами? Ростуть ці *рукодєльнікі* як гриби, а статистики по їхніх приманках обмаль, сплошна реклама приближених людей які на ці приманки ловлять і всім рекомендують!!! Так невдовзі з*явиться приманка під назвою *Луцький ,,,,,,,,,,,* - приманка для всіх водойм України, будь-якої риби і будь-яких умов ловлі!!! :lol: :lol: :lol:
Востаннє редагувалось 21 червня 2010 11:18 користувачем <>< Fisher ><>, всього редагувалось 1 раз.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Darko
Колючка

Повідомлення Darko »

Чи це така прихована реклама як наприклад *Вінницького головастіка* - рідкісного г...а для супершвидкої течії, а не для нашого Стиря чи Ікви?!?!?!?!?!
Круто завернув, то поясніть хтось шо цей воб представляє, бо я зібрався брати якраз для супер швидкої течії, а бо шоча б додайте букви замість крапок для ясності? :)

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Darko писав:
Чи це така прихована реклама як наприклад *Вінницького головастіка* - рідкісного г...а для супершвидкої течії, а не для нашого Стиря чи Ікви?!?!?!?!?!
Круто завернув, то поясніть хтось шо цей воб представляє, бо я зібрався брати якраз для супер швидкої течії, а бо шоча б додайте букви замість крапок для ясності? :)
ІМХО. Головастік для супершвидкої течії. Наприклад, ловимо на Каміон на швидкій течії, частота воба нормальна і ловиться чудово головень. Далі потрапляємо на ділянку річки де течія супершвидка. В Каміона вже частота дуже велика, аж спін вириває з рук і риба не ловиться. Ставимо головастіка а в нього частота на супершвидкій течії як у Каміона на середньошвидкій і швидкій, і тому на нього чудово ловиться риба. Але справа в тому, що в нас на річках де таких мість, щоб головастік був фаворитом, не дуже і багато. На середній течії головастік курить і його в більшості випадків можна замінити високотехнологічним японським мілководним Чабіком :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Ну, Діма, ти і даєш!
Ти ж і сам ще меньше року ловиш головня, а вже такі метаморфозні висновки робиш. Не поспішай, друже, із висновками. Куди ліпше реагувати толерантніше. Згадай, як ти починав, згадай як розпитував і сам цікавився ловлею головня, а тут тобі "на".

Щодо "Млинівського Габіка" - він не випускається у продаж, його не має на прилавках. Але думка - цікава! Щодо його ефективності - маю поки малий досвід, його обловив відразу і тому маю із чим порівнювати і можу говорити про його ефективність вже із свого незначного досвіду. А те, що йому придав таку визначеність - це вже моя справа. Як вмію, так і ловлю, і відповідно так і характеризую. Тим більше знаю автора (із непоганим досвідом у ловлі саме на перекатах), що вклав у нього свій рибацький талант, за що йому і вдячний.

Щодо Вінницького. Даремно, називати його г...о. Для практикуючого спінінгіста якусь приманку опускати так низько не дуже гарне заняття. Вінницький головастік ловить і є виключно класним вобом - слід лише до нього мати руки. Здається, у мене він спрацював досить швидко. Якщо говорити про конкретні умови ловлі - то в залежності від них можна буде опустити не один класний воб у те так зване г...о. Але чи буде це правильно і гідно. Можна привести багато прикладів, де той же Каміон - відкурить по повній, але чи свідчить про те, що він поганий. Зовсім, ні. Останній приклад - II Кубок Волинської області. Не думаю, що хтось зробив результат на даному вобі - так вже склалось того дня. Хоч ще так за тиждень-два до того, думаю, він би себе показав. Зрештою, думаю, і в тебе є свої рибалки, на яких той же Каміон не показав гідного результату, хоч звіту такого не має.

Подальші висновки щодо Каміону - це гарний воб, але приміром мені не до вподоби впиратись у нього кожну рибалку. Є ж багато інших приманок, де Каміон просто відпочиває та і риболовля робиться цікавішою, але чи зможу говорити про те, що він поганий - зовсім ні. Це також виключно класний воб. Здається, що і ти донедавна розпитував у мене про воби на головня - і про Каміон (колір під форельну – також моя підказка) від мене ти не міг почути поганого.

Ну і останнє прохання – буду просити не переходити на особистості, типу "ломакія" чи *Луцький ,,,,,,,,,*. Звучить все це образливо, хоч по досвіду - прагну не реагувати. Не вбачаю у твоїх висловах нічого недоброго.
Сподіваюсь, на взаєморозуміння!
Відповісти

Повернутись до “Приманки”