ПриманкиПриманки для Головня.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення sentkroy »

Дякую Вітя за інфу. Ще прохання де можна побачити якийсь каталог з назвами чи розмірами по якому робити замовлення, бо вже знаю трохи народу які хочуть ці блешеньки. І яка процедура виконання замовлення? Якщо може хтось хоче зробити замовлення, краще обєднатись, доставка буде дешевше! :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Так на 5-й сторінці каталог. Звязок з майстром через форуми, я з ним контактував через http://ul-fishing.com/ulf/, там цілий розділ присвячений його приманкам. В тому році двічі замовляли - проблем не виникало, правда всі свої "розстріляв", одна осталась, так що я вступаю в "колгосп".

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

+1
Маякніть і мені, пліз, як будете замовляти "маньячки".

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Жду не дождусь коли почне ловитись головень!!! Прикупив собі трохи цяцьок, а саме Zip Baits Hickory SR, Smith Camion SR, DR, JACKALL BROS. Chubby minnow, Strike Pro Midge, Серебряный Ручей S.CREEK 0, COMBEK S (копія Чабіка мілководного і Ріджа мілководного). Якщо будуть результати (навіть негативні) обов*язково відпишу!!! Результатом я називаю тривалу ловлю вобом у підшодящих для нього умовах :)
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

<>< Fisher ><> писав:Chubby minnow
Цей воб новий на ринку, відзивів поки що немає. Кажуть компанія Jackall готує конкурента ріджику 35-му. Половимо побачимо. Такого взяв і собі, пробував тестити, гра дуже сподобалась думаю буде толк. :D :D :D
<>< Fisher ><> писав: Strike Pro Midge
Даного воба вдалось прикупити на виставці. Ледь захопили, народ розгрібає... По інформації в неті, даний воб більше підходить для ловлі окуня і щуки. По головню не знаю, будемо пробувати ловити все і скрізь... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Да-а-а наборчик бійцівський....
Що до "Серебряный ручей" - непогані аналоги. В минулому сезоні, мав змогу ловити на "тіпа" "Чабік",і "тіпа" "Міноу 44" - ловить, але що не сподобалось - це фарба. Можливо зараз щось змінили. Віктор "Фртуна рибалки" замовив, жду, приїдуть візьму парочку ( в каталозі виглядають досить перспективно).
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Darko
Колючка

Повідомлення Darko »

Доброго часу дня!
Хочу спитати поради у бувалих. Справа в тому,що я маю нагоду,що року бувати на відпочинку у Закарпатській обл. і не оминаю нагоди порибалити у місцевих ріках. У минулому році ловив там переважно на вертушки, але цього року хочу спробувати воблери. Проте так як для експерементів часу нема, а бюджет не резиновий, порадьте, будьласка, з досвіду перевірені дієві приманки?
Переважаюча хижа риба тих місць Головень (у місцевих Клень), тому орієнтуюся перш за все на нього.
Головна умова приманки щоб добре тримала течію, оскільки річки Закарпаття дуже швидкісні. Головна моя умова вага більше 5 г.,на легші немаю снастей.
Наперед дякую тому хто відгукнеться! ;)

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Darko писав:Хочу спитати поради...
Серед вобів, що йдуть на швидку течію і гарно себе зарекомендували:
- Salmo Tiny
- Salmo Hornet 2,3
- "вінницький головастік" (не бюджетний) та копії під нього (бюджетні)
- "млинівський габік" - явний фаворит млинівських перекатів
- Yo-zuri SNAP BEANS (із цими вобами бувають приколи, часом завалюються, але бувають і такі, що тримають)

Є й інша категорія вобів, що долають швидку течію, є відносно ефективними, але і ціна їх відповідна:
- Jackall Chubby 38
- Smith Camion SR
- Yo-zuri 3D Flet Crank (на більшого кленя) - не варто кидати на снос
- ZipBaits-Hickorn (не варто китадти на снос на швидкій течії - має достатньо потужну амплітуду)
- Masu Masters Grass Hopper Crank
- Owner C'ultiva Bug Eye Bait (на більшого кленя) - також не варто кидати на снос
- Shimano Cardiff Area Crank (не варто китадти на снос - дуже буде грати на швидкій течії і давати надмірні навантаження)
- Lucky Craft Medium Cra-Pea - не варто кидати на снос
- Pontoon 21 Cheerful
- ZipBaits Rigge 35

Можна взяти до уваги і таку інфу.
Із досвіду колег із Вінниці, Чернівців, Харкова знаю, що на Закарпатті використовують активно міні-вертушки, колєбалочки, інші міні приманки. Одні із таких приманок (міні-вертушки) дуже скоро мають з"явитися у Луцьку. За відгуками колег, такі вертушки пройшли тестування не лише на водоймах Закарпаття, але й інших водоймах України і зарекомендували себе із кращої сторони, а по ефективності їх ставлять вище за маньячки. Проте це поки не достовірно і самих приманок бачив лише на фото. Як будемо їх мати у наявності - можна буде рекомендувати більш конкретніше.

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

Тут очевидно частина вобів не підходить під критерій 5 гр. - Салмо Тіні, Хорнет 2 та деякі інші. Хоча знову ж таки 3 грами Салми і 3 гр Сміта чи Йо-Зурі - це дві великі різниці. До японців варто придивитись. В мене палка також не лайтова, але їх кидає спокійно.
Віталій чомусь забув згадати про класику жанра - Йо-Зурі Л-Міннов 44, який якраз підходить під дані вимоги. Є ряд непоганих копій, наприклад від Серебряного ручья - Голавль-Про та інші. (в даному випадку не рекомендую копію від Лакі Джон - вона плаваюча і дещо легша).
Мені здається, що має також піти бюджетний Літл від Джексона, також визнана класика цієї справи.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

diplomat писав:Тут очевидно частина вобів не підходить під критерій 5 гр. - Салмо Тіні, Хорнет 2 та деякі інші. Хоча знову ж таки 3 грами Салми і 3 гр Сміта чи Йо-Зурі - це дві великі різниці. До японців варто придивитись. В мене палка також не лайтова, але їх кидає спокійно.
Віталій чомусь забув згадати про класику жанра - Йо-Зурі Л-Міннов 44, який якраз підходить під дані вимоги. Є ряд непоганих копій, наприклад від Серебряного ручья - Голавль-Про та інші. (в даному випадку не рекомендую копію від Лакі Джон - вона плаваюча і дещо легша).
Мені здається, що має також піти бюджетний Літл від Джексона, також визнана класика цієї справи.
- погоджуюсь Андрію цілком. Щодо 2 і 5 гр. - навіть лайтовим спіном ці приманки можна кинути. Власне, це і мав на увазі. Щодо вобів від Джексона і Йо-зурі - також нормально, хоча той же 44 більше піде на крупнішого головня...
Відповісти

Повернутись до “Приманки”