ПриманкиПриманки для Головня.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
It’s my birthday

Приманки для Головня.

Повідомлення shanik »

Тему Salmo Tini зачепили в щуках, але це воб більш на головня (чи іншу білу рибу). В.В.В пропонував зняти передній трійник щоб уникати перечеплення гачків, я так і зробив, крім того замінив задній трійник на більший, приманка виявилась робочою(http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 7&start=20), і стала трохи далі летіти.

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
It’s my birthday

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення shanik »

Порадував себе обновочками:
Зображення
Зображення
І взаміну загиблому:
Зображення
Востаннє редагувалось 02 травня 2009 20:46 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

shanik писав:Тему Salmo Tini зачепили в щуках, але це воб більш на головня (чи іншу білу рибу). В.В.В пропонував зняти передній трійник щоб уникати перечеплення гачків, я так і зробив, крім того замінив задній трійник на більший, приманка виявилась робочою(http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 7&start=20), і стала трохи далі летіти.
- саме так. Як на мене Salmo Tiny - дуже класний воб попри те, що є він бюджетний. ТОй недолік щодо нижнього трійника вирішується просто, як вже відзначив Вітя. І має він ще один веилкий плюс - це його гра. На потужній течії його не так ковбачить як інші кренки - це свого роду його індивідуальність. І саме на призупинках його під час проводки дуже часто і відбуваються виходи головня. Свого воба Salmo Tiny, на підтримку даної теми виставляю.
Зображення
Як помітно на фото, даний воб без нижнього трійника, але це не заважає йому бути вловистим.

Вітя, а що за обновочки: виробник вобів? - цікаве питання!

Автор цієї теми
shanik
It’s my birthday

Повідомлення shanik »

Pontoon21 Crackjack 48F SR
Pontoon21 Alter-Idem 42SP SR
ZipBaits Hickory SR

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

Мені цікава в Alter Idem'a розкраска,хотів собі взяти та не наважився і взяв інші. І ще питання як цей ZipBaits - Hikory по уловистості, саме цієї розкраски???

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

Шанік чому мовчите???

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

Я раніше сам ловив на Tiny , а зара чомусь відклав, ловлю на більш нові моделі...В.В.В привіт Ви вже і в цій темі є просто Клас
Востаннє редагувалось 02 травня 2009 21:51 користувачем Mrak, всього редагувалось 1 раз.

Автор цієї теми
shanik
It’s my birthday

Повідомлення shanik »

Альтер-ідема ще не випробував, Валера вже обловив але темно-матового. Хікорі теж рекомендують темнішого, в мене був оливковий, багато позитиву про розкраску як у Віталіка на фотках, а цьго сріблястого- взяв який був, забрав останньго.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Маю у своєму активі два Вінницьких головастіка.
ОДин із них - тонуча модель подаю на фото:
Зображення
Отже, мої враження від даних вобів - дуже гарні. Десь так інтуїтивно відчуваю, що ці воби себе ще проявлять і мають свої козирні властивості, але які саме, поки не відкрив для себе.
Поки із своїх обох Вінницьких головастіків, розловив одного, того, що на фото.
СЕред позитивів даних вобів - це стійкість утримання течії. Таки майстер, який створював ці воби - гарно розуміється на вобах і на процесі ловлі головня. Обидва моїх воба гарно утримують довільну течію і при цьому умудряються спокійно долати цю течію - тобто, їх на течію не так ковбасить, як інші кренки. Але таки стабільних результатів по даних вобах не маю - так що, експерементую.

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

І от мені цікаво а КреКДжек по розміру нормальний і гра в воді в нього як в Чірфула???
Відповісти

Повернутись до “Приманки”