Рейтинги. Спортивні звання та розряди. Судді.Система підрахунку рейтингу

Модератор: President

Аватар користувача

kesha
Окунь
Повідомлень: 239
З нами з: 20 жовтня 2010 19:43

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення kesha »

Виходить , хто не буде приймати участь в виїздних змаганнях , той не має шансів потрапити до збірної Області . І все , що стосується развитку риболовного спорту пусті балачки .
2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ФЕДЕРАЦІЇ
2.1. Головною метою Федерації є сприяння розвитку риболовного спорту у Волинській області та захист прав та законних інтересів членів організації.
2.2. Завданням Федерації є:

- пропаганда i популяризація риболовного спорту, як форми активного відпочинку i зміцнення здоров’я громадян;
- пропаганда здорового образу життя та раціонального природовикористання;
- сприяння розробці та реалізації програм підготовки спортсменів високого класу з метою забезпечення виступу спортсменів в змаганнях різного рангу;
- сприяння підвищенню квалiфiкацiї спортсменів, тренерів та суддів риболовного спорту;
- розвиток та зміцнення зв’язків з національною та міжнародними федераціями риболовного спорту, асоціаціями, об'єднаннями. Сприяння активній діяльності своїх представників у національний та міжнародних спортивних організаціях та об’єднаннях;
- правовий та соціальний захист членів Федерації, піклування про ветеранів спорту, котрі є членами Федерації;
- сприяння розвитку риболовного туризму в Україні.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення shanik »

to kesha

Абсолютно незрозумілий пост. Який може бути ріст і розвиток спортсмена, і як він буде популяризувати спорт власними досягненнями, коли він не їздить на виїзні змагання і не приймає участь в боротьбі з різними спортсменами в різних умовах. Навіщо такий спортсмен в збірній?
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення allladinlibra »

shanik писав:to kesha

Абсолютно незрозумілий пост. Який може бути ріст і розвиток спортсмена, і як він буде популяризувати спорт власними досягненнями, коли він не їздить на виїзні змагання і не приймає участь в боротьбі з різними спортсменами в різних умовах. Навіщо такий спортсмен в збірній?
спортсмен і справді,напевно, не вийде... проте рибалка може вийти хороший. знаю трьох таких. їх немає на форумі і в неті, вони не виставляють фото своїх трофеїв,але ловлять спіном так, що дух захоплює,за три дні два мішки риби,хижака trofei: вибачте може не втему...в збірній не потрібно...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

allladinlibra писав:
shanik писав:to kesha

за три дні два мішки риби,хижака trofei:
а потім на продаж.....
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення allladinlibra »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:
allladinlibra писав:
shanik писав:to kesha

за три дні два мішки риби,хижака trofei:
а потім на продаж.....
в тому тоі справа, що не продаж. собі, друзям, на тараньку...а щось маленьке відпускають...
Аватар користувача

kesha
Окунь
Повідомлень: 239
З нами з: 20 жовтня 2010 19:43

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення kesha »

Абсолютно незрозумілий пост. Який може бути ріст і розвиток спортсмена, і як він буде популяризувати спорт власними досягненнями, коли він не їздить на виїзні змагання і не приймає участь в боротьбі з різними спортсменами в різних умовах. Навіщо такий спортсмен в збірній?
Мається на увазі , що не кожний спортсмен з Волині може виїхати на змагання де буде більше 60-70 учасників і тим самим забезпечити собі місце в рейтингу. А бали на змаганнях які проведе ВОФРС і в яких прийме участь більшість Волинських спортсменів , будуть мінімальні і не вирішальні у формуванні збірної області . Тому нова система підрахунку рейтингу зроблена кимось під себе . Це моя суб’єктивна думка і так це виглядає зі сторони .
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення shanik »

kesha, це не нова система, в нас 3-й рік, з різними варіаціями існує в багатьох федераціях. Як на мене, максимально об'єктивна. Результати збірної сформованої таким чином - основний показник.
Аватар користувача

bogdan
Пічкур
Повідомлень: 32
З нами з: 17 березня 2009 14:42

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення bogdan »

kesha писав: зроблена кимось під себе .
Кеша, шановний, згадайте як своїми діями в першу годину перебування у президії рівненської федерації ви фактично позбулися всіх конкурентів "на Україну". І тепер ви маєте совість ще й сусідам вказувати?!!
Маєте гроші - то й катайтесь де хочете,куди вам душа забажає... Поки одному презику ви ще потрібні...
А хлопці хай своє вирішують.
Аватар користувача

kesha
Окунь
Повідомлень: 239
З нами з: 20 жовтня 2010 19:43

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення kesha »

kesha, це не нова система, в нас 3-й рік, з різними варіаціями існує в багатьох федераціях. Як на мене, максимально об'єктивна. Результати збірної сформованої таким чином - основний показник.
Я намагаюсь сказати , що до рейтингу потрібно взяти більше місцевих змагань . На мій погляд 2 своїх + 2 виїзних буде об’єктивніше .
Кеша, шановний, згадайте як своїми діями в першу годину перебування у президії рівненської федерації ви фактично позбулися всіх конкурентів "на Україну"
А чому цю тему не підняти на Рівненському сайті.
Про решту див. в приватному повідомленні.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Система підрахунку рейтингу

Повідомлення shanik »

kesha писав: Я намагаюсь сказати , що до рейтингу потрібно взяти більше місцевих змагань . На мій погляд 2 своїх + 2 виїзних буде об’єктивніше
Нічого не заважає спортсмену в "2 на вибір" включити ще одне домашнє. Якщо зробити жорстко "2 своїх", причому з 2-х можливих, повилітати з рейтингу можуть потенційно сильні спортсмени, яким не вдалось прийняти участь в 1-му з "своїх" (за сімейними причинами, за станом здоров'я, тощо) - адже риболовний спорт, у більшості, не основне заняття в житті. В такому випадку спортсмен може добавити заліковий р-тат, поїхавши "в гості". Проводити ж більше ніж 2 домашніх змагання за сезон дуже складно, а часом і неможливо.
Відповісти

Повернутись до “Рейтинги. Спортивні звання та розряди. Судді.”