ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Максим Млинів
Щука

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

ttman писав: Яку приманочку спробував на зуб головень? Jackall Diving Chubby? Наперед вдячний!
:lol: :lol: :lol: Якщо без сарказму, то приманки працюють більш мілководні, і Jackall Diving Chubby вже не є таким фаворитом як ранньою весною....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Максим Млинів писав:Якщо без сарказму, то приманки працюють більш мілководні, і Jackall Diving Chubby вже не є таким фаворитом як ранньою весною....
в ловлі головня я звичайно не профі, але цей воб можна провести і в вехніх слоях води..?

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Я думаю що вже відповів на твоє запитання, в попередньому повідомлені. А що до роботи, конкретно, кожної приманки - є відповідні теми. Давай це обговорювати там...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Коли щучка і окунь неактивні, а коробку з вобльорами на головня забув вдома, переключаюсь на ціленаправлену ловлю піскаря...

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

P.S. піскарі були піймані спінінгом, всіх відпустив хай нагулюють жирок...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

sentkroy писав:Коли щучка і окунь неактивні, а коробку з вобльорами на головня забув вдома, переключаюсь на ціленаправлену ловлю піскаря...
Сєрьога, це бички. Але все одно прикол.
Востаннє редагувалось 07 квітня 2010 22:41 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Коли Сєрьога ловив бичків, то ми з Максимом вирішили попробувати зловити головня, і Максу вдалось спіймати невеличкого красеня на розрекламованого мною JAXON ATRACT XTR-A 3.5 см довжиною. Молодий спінінгіст вкотре відпустив рибину у рідну стихію :)
Зображення

Зображення
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вже в цьому році декілька разів пробував половити хорошого окуня на Ікві, але нажаль його пора настає дещо пізніше :cry: А тут спогади про осінь :P
Зображення

Зображення

Зображення
Стандартний улов восени :)
Зображення
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

JAXON ATRACT XTR-A 3.5 см довжиною.Минулої весни ловив на ццього воблерочка не маленьких головнів на Ікві.

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Сьогодні був на рибалці в с. Береги. Піймав КЛЕНЯ ГОЛОВНЯ 3.140кг. Фото обов'язково закіну , трішки пізніше! Коли перший раз підтягував до берега, красень завів за карягу яка тирчала з води, що заставило мене роздягнутись по пояс,залізти в воду і виправити ситуацію.Я невідчув що вода холодна та мокра ;) процес виважування тривав не менше 15хв. Дуже боявся спустити красавчега бо стояв не свіжий поводок з монолєскі 0.16. ;)

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

На яку приманку клюнув цей монстр?
Востаннє редагувалось 03 вересня 2010 17:32 користувачем Mak7, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”