ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Максим Млинів
Щука

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

Так не я сома впіймав. Я лише взнав про це раніше за інших. І фотки виставив, зараз іду в редакцію районної газети, щоб надрукували в найближчому номері. В Млинові давно вже не попадались такі монстри.... А рибалка не з місцевих, я його раніше не бачив...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Так, я токож між мостами бачв минулого року під водою коли відцеплював воблер, дерево лежало. Маюбуть це був той зловлений сом :lol: Зараз візьму блесну 25 гр і попробую піймати також такого сомяру ;)

Rostislavоvich
Щука

Ribolov Kostya писав:A чи можна рибалити нижче ГЕС в нерестовий період? А саме з 1 квітня
На скільки я знаю, є якесь обмеження по гідротехнічних спорудах ,здається 50 м. А в загалі ГЕС та прилегла територія, в оренді чи в загалі приватизована.

Rostislavоvich
Щука

Щойно з рибалки. Піймав головника 400 гр. Також мав сход якоїсь не маленької рибини.

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Gab писав:Щойно з рибалки. Піймав головника 400 гр. Також мав сход якоїсь не маленької рибини.
А можна взнати на яку приманочку був спійманний головень? ;)
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Rostislavоvich
Щука

твістер ,2 релакс 3.5 гр
Востаннє редагувалось 07 квітня 2010 23:51 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

Був вчора на Ікві. Впіймав лише одного окунька. Особливого бажання ловитися риба не проявила....

Rostislavоvich
Щука

Щойно з рибалки. Довго нічого не міг зловити. Десь о 14 годині впіймав головника 15сантиметрового. Пізніше піймав ще одного грам300 і була ще одна нереалізована покльовка , як каже один товариш "ловив перед собою спінінг". Також попід берегом на мілячку замітив стайку окунчиків, намагався звабити їх тістерочками ,перепробував всі варіанти- не повівся жодний. Майбуть потрібно було спробувати на ковбаску ;)

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Gab писав: Майбуть потрібно було спробувати на ковбаску ;)

З хроном. І крашанками приманити. :lol: Чого я раніше не прочитав.... А то сьогодні вискочив на годинку на Ікву... Рибачків - як завжди у вихідні... Десь бродити, шукати не було часу. Ціль - "швидка" риба - красивий голавлик, а далі додому. Не все так просто... Попробувавши кілька місць - нуль. На одному з бистрячків заробляю потужний удар, але .... але - прогавив.... Далі ще кілька місць - нуль.... Ось так... Пролетіла годинка. Я додому. Хоча самий смак в ловлі головня і є - відчути цей міцний удар, іноді і цього достатньо....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Максим Млинів писав:Попробувавши кілька місць - нуль. На одному з бистрячків заробляю потужний удар...
Яку приманочку спробував на зуб головень? Jackall Diving Chubby? Наперед вдячний!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”