ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

<>< Fisher ><>
Марена

Re: р. Іква

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Да, хлопці молодці!!!!!!!!!!!!!!! Жаль, що мені не получилось з вами поїхати!!! Знаючи подробиці данної рибалки, знаю, що вона вийшла на славу!!! Молодці!!!!!!!! :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

бляха-муха, Макс шось знає (с) К.Кузьмін, дайте фоток
Зображення
Зображення

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Фото будуть, невопрос. В.В.В перепише фотки я по любому закині. Можна сміло відкривати рубрику "Трофей року" :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

sentkroy писав:Зображення В суботу випала нагода побувати в славному місті Млинові. На зимовому спінінгу на славній річці Ікві. За одно хотів потестити свій новий KingFisher Уды, як та очеретина буде кидати різні приманки і звісно хотілось обрибити спін. Домовились із Максимом з Млинова про спільну вилазку на рибалку. Отже в суботу з ранку на автобусі разом із В.В.В вирушаємо до місця призначення, при таких прогодних умовах їхати машиною злякався. Коли прибули на місце Максим уже чекав, далі втрьох пробиваємось крізь снігові затори на дорогах ідучи до річки. Коли прийшли на намічене місце то побачили знайоме обличчь Володі Головчука, який за допомогою свого сіми метрового мікро-джига хотів піймати рибу перш за нас. Розпиваємо чайок і до збору снастей. Вирішую піти на місце де також цієї зими кльював окунець. Джига в 2 грами спін відчуває добре, заброс комфортний з однієї руки. І першого риба не довго довелось чекати. Покльовка окуня навіть на лодоню дуже відчутна, це коли зима і риба бере приманку обережно, а шо буде літом коли риба активна? Виважувати окунця також приємно таким спіном. Кілька проводок і звірска покльовка матроса, підсічка і виважування. Пропозицію Максима піти на повороти, всі підтримали одноголосно. Снігу по коліна місцями і вище, йдемо з перекурами бо дуже тяжко. Підійшовши до річки зігнали велику хмару диких качок, які не відлетіли у теплі краї. Повороти на річці дійсно дуже класні і перспективні. Та крім В.В.В покльовки ніхто з нас не бачив. Починає продувати сильний морозний вітер, вирішуємо піти під ліс на обід. Смажене салко і ковбаска на вогні дуже класно смакує, наїлись так що я не хотів нікуди вже йти. Та вирішили пробити старі місця. Погода стала псуватись, почав іти дощ, потім сніг і все це з холодним вітром. Хлопці пішли до збросу, я залишився обловлювати яму біля старого мосту. Зміна приманок і полоскання нічого не принесли. Вирішую провідати хлопців, ще коли підходив то помітив як хлопці чогось бігали по березі. Підійшов ближче і побачив як Максим вже виймав риба з води. Зображення То був головень, на око прикинули десь двушка, ото трофей. Покльовки і процесу виважування я не бачив, мабуть боротьба була запекла? Згодом Максим показав ще один майстер-клас, був пійманий ще один головень трохи менший. На власні очі побачив що головень клює взимку, і кльов не випадковий. Під вечер вдалось піймати ще одгого окушка на знайомому місці. Нарешті обрибив інший колір крім фіолета. Згодом і В.В.В відійшов від нуля, за допомогою полосатого. Задоволені рибалкою тримаємо курс додому. :D :D :D
P.S. надіюсь Максим відпише про процес боротьби з трофеєм...
Дааа, класний звіт...молодці хлопці, в такі погодні умови показуєте просто шокуючі результати...Максим просто немає що сказати...sentkroy і В.В.В тоже нівроку !!! :D :D :D
Ждемо фоток...!!!
PS: ось з кого треба брати приклад, в холод, мороз, незгоду, вітрюган їхати на риболовлю, а не сидіти дома і чесати я..я !!! Без коментарів !!!

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Ну от субота... На передодні звонить ВВВ запрошує на рибалку, на р. Іква. Ввечері перебрав приманки, підібрав більш менш необхідні. Ранок. "Шашлична". Чекаю колег. Приїхали, дві коротенькі пісні, іми на руслі. Зустрічаємо знайомого рибалку. Розмотуємось, біля водозбросу. Перші проводки - нуль. Віталій заробляє тичок на твістерок, біля бровки. Проходить час - глухо... Розходимось по різним точкам, вниз по течії. Сергій на "Сергійовому місці" ловить перших окуньків. В мене глухо. Експерименти з вагою, кольором приманок - марні. Віталік також по нулях. Вношу пропозицію піти до "Старого млина" на ями. Рушаємо. Снігу під лісом по ... а місцями по коліна. Доходим до місця. Облов одноі, другої ями - марно. Вітер просто... Сховатись ні де. В ліску розпалюємо багаття. Обідаємо. Вирішуємо вернутись до мосту. Назад йдемо лісом. Сергій по слідах визначає: яка живність, куди побігла. Істинний мисливець.
І нак ми біля мосту. Сергій на "Сергійовому місці" ловить, ми курим.
Йдемо з Віталіком до водозбросу. ВВВ полоще мікруху, вертушки - без результатів. Вирішую поставити воба більш грибинного. Нахожу в коробці "Чабік" - саме то. З реплікою Віталія "-Ну все, тепер вся риба твоя", роблю перший заброс. Воблер течією зносить до бровки. Повільна проводка, майже на межі гри воблера, вздовж бровки... Тичок... Скоріше схожий на зацеп... Коротка підсічка... "Зацеп" починає забирати в мене вудку.... Але жилка і слабо затянутий фрикцион робить свою справу.... Гасить удари, риба сильно не нервує... Відчуваю що щось досить велике... Кричу Віталіку "-Є" , "-Фотографуй"... В голові тільки одна думка, "хоч би підняти під верх... Вспіти сфоткати..." Поступово риба здається... Головень!!! Та ще який!!! Бородьба... Кілька виходів на верх... Поступово риба здається... Підвожу до берега... Віталік допомагає... І ось трофей в руках... Головень 1,650 (дома зважував)... Адреналін... Серце колотить... Фотосесія.
Підходить Сергій. Хвалюсь трофеєм. Ловимо далі. Трохи згодом ловлю ще одного грам 400, на того ж "Чабіка" тільки вже на виході з ями. Значить взяв не випадково.... Масса емоцій... Далі зміна місць. Віталій ловить окуня. Ми збираємось до дому.
Дійсно рибалка вдалась. Сезон відкрито. Дякую колегам що витягнули на рибалку. Це здорово.... Чекаю нових зустрічей.

P.S. Тому хто відмовився приїхати - присвячується..... :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Хлопці!!! Де фото??? Я дуже хочу побачити того монстра, який лякав вобльори спінінгістів і які через це починали завалюватись і переставали грати!!! :lol: :lol: :lol:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Дійсно треба порадувати народ. Ось і фото-звіт як все було:
За пару хвилин рибалки обрибив новий спін
Зображення
А там і другий окуньок поспіває
Зображення
Вирішуємо піти на багатші села
Зображення
Не так то просто, снігу по ..... з фото видно.
Зображення
А Далі приготування до трапези, після тяжкого переходу
Зображення
Сам процес приготування козирної страви
Зображення

Зображення

Зображення
Так з іжею мабуть досить, бо закидаю фото і слина сама біжить.
Плавно переходимо до ловлі трофеїв:
Зображення

Зображення
А ось і сам трофей разом із автором:
Зображення
Там на задньому плані я поспішаю побачити трофей
Зображення
А ось крючки у вобльора від страху повигинались
Зображення
І другого головатого не довго довелось чекати.
Зображення
І ще раз фото з усіма емоціями, задоволення на обличчі.
Зображення

Ось так пройшов незабутній риболовно-трофейний деньок.
:D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Вот это фанаты. Так держать.
Зображення

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

А у мене до вас питання. Яких діаметрів ви використовували лєскі, шнури.

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Я звичяйно не вони ,але можу сказати що для ул і лайту можна використовувати лєску 0.16-0.18мм ,а якщо це шнур то до 0.16 приблизно в таких межах.Можеш мені довіритись поскільки ця інфа провірена ;) .
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”