ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Mrak
В`юн

Re: р. Іква

Повідомлення Mrak »

Ось і мій звіт-> В той день о 5.00 встав і разом подзвонив до колеги по команді Юрія щоб він не проспав. Як зустрілися то дуже спішили до місця зустрічі!(Нехотілося прийти останніми). Прийшовши зрозуміли що навіть зарано прийшли бо ще майже нікого не було. Ми довго не думаючи пішли зробили по кілька закидів - зловили по окуню(випустили) і пішли знайомитись з рибаками. Потім нам розказали правила і всяке таке і всі відправились ловити. Всі по різних сторонах. В той день кльов був порівняно поганий! І результати такіж. Але ми не засмутилися бо і так були щасливі цій зустрічі(не часто такі бувають). Коли вже всі зібралися - ділилися враженнями того дня, досвідом і разом трошки відновили сили обідом.А мені було цікаво послухати нових ще не зовсім знайомих рибаків - було деже цікаво,ще класно було ,що аж із Львова були гості. Потім тест-драйв на Майстер-Клас -- всі старалися як могли та що зробиш як такий кльов. Тім кому повезло ті й отримали хороші подарунки. Загалом емоції позитивні,насміялись,поїли вкусної ухи і всі задоволені! Зустріч просто СУПЕР!!!! Побільще б такого.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні побував у смт. Млинові. Перед тим, як зустрітися із Юрієм та Іваном у Млинові (призерами "2 Зустрічі-рибалки "Головень"), вирішив кілька хвилин приділити ловлі ультра-колебалками. Попри вітряну погоду – кілька клювань таки отримав. В основному клювала верховодка. Проте мав одну покльовку у стилі – „віддай спінінг”. Результат – на трійнику розігнутий гачок.
Згодом вже зустрічаюсь із хлопцями – вручаю призи.
А далі вирушаємо на водосховище – у пошуках окуня. Хлопці показали місцевий краєвид. Була, звісно і рибалка, і щось типу „відзначення призів” у вигляді засмаженого сала та місцевих дарів природи…
…Окуня найти вдалось і не тільки, хоч і клював він в’яло.
Іван відзначився щучкою (відпустив)– на фото
Зображення
А ось фото Юрія із окунем
Зображення
А це вже мій окунчик (відпустив)
Зображення
І знову Іван відзначився окунем на фото
Зображення
В цілому, хлопцям вдалось узяти кілька непоганих окунів. Однак у мене – лише один окунчик.
Дещо пройшлися водосховищем у смт. Млинів, ознайомився із визначними місцями містечка.
В цілому, рибалка видалась гарною, веселею та душевною.

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

В понеділок зранку на мікроджиг і не повірете , що я зловив! Мені і самому не віриться -- це дзеркальний карп вагою 3 кг. :shock: . Взяв як потрібно в рот!

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Mrak писав:В понеділок зранку на мікроджиг і не повірете , що я зловив! Мені і самому не віриться -- це дзеркальний карп вагою 3 кг. :shock: . Взяв як потрібно в рот!
- Молодца! Це він узяв на водосховищі чи саме на річці?

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

Да на водосховищі. Ловив навіть буз флюріка і вообше без поводків сама нитка,та щей перед карабіном була безузловка і на таке клюнув - якось дивно :?

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Mrak писав:Да на водосховищі. Ловив навіть буз флюріка і вообше без поводків сама нитка,та щей перед карабіном була безузловка і на таке клюнув - якось дивно :?
- Нормально! А що каже окунь?

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Віталік, Валера казав шо ви окунів половили. покаж.

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

А окунь вже навіть і на поппер непогано клює, навіть гарні окуні! А сьогодні ввечері також пару окуньків і щука обрізала , але не зразу, я вспів її побачити була десь біля півтора кг. Коли до нас навідаєтесь ???

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Зображення Минулого тижня погода показувала свої капризи, зовсім не зимового формату. При стабільних плюсах, та ще й дощик прокапував, на лід виходити трохи злякався. Вирішуємо з Віталієм В.В.В зігнати оскому по спінінгу. Була думка поїхати в с. Малево, але у двох не цікаво. Зі слів Віталія дізнаюсь, що у рибалок із Млинова також є бажання провести вихідні на березі річки. Отже вирішуємо їхати на р. Ікву.
З ранку заїжджаємо до Лотоцького Максима, взяти казана, дров, і провіанту до ухи. Погода в неділю просто супер, настрій іде на підйом. Паралельно готуємо снасті і пригощаємось домашньою випічкою із чайком. Зображення Ловлю починаємо від старого мосту. Зразу на ямці пробиваю перспективне місце мікро-джигом. Недалеко від себе помічаю якогось звіра, який займався своїми справами і на нас не звертав уваги, шкода що коли надумали сфотати трофей більше не показався. :( Продовжуємо ловлю, через кілька проводок є покльовка і результат окунь. :D Через деякий час дуже класна покльовка, незасік, постраждав твістер, риб відгриз хвоста... :o Зміна приманок і місця ловлі результату не приносять. Працює ода точка і лоховська резина.
Обідня пора, час варити уху. План виконали риба є, в мене 5 шт. у Віталія 1 штук. Зустріли Володю „коваля” який пожертвував для нашої ухи чотири монстри річки Іква. Зображення Біля мосту зустрічаємо ще одного рибака і любителя природи Івана, який по ходу приєднався до колективного варіння Ухи. Страва вдалась на славу смачною і наваристою. Зображення
Не радував той факт, що на такій прекрасній річці браки працюють і в день і в ночі. Зображення Під вечір ще вдалось виловити одного полосатого, і отримав хороху покльовку, ще одного виловив який запутався у останки сітки у воді, двох відпустив. Загалом час провели дуже добре, задоволення на максимум...
P.S. подяка місцевим рибалкам Максиму і Івану за приємну компанію. Зображення
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Зображення В суботу випала нагода побувати в славному місті Млинові. На зимовому спінінгу на славній річці Ікві. За одно хотів потестити свій новий KingFisher Уды, як та очеретина буде кидати різні приманки і звісно хотілось обрибити спін. Домовились із Максимом з Млинова про спільну вилазку на рибалку. Отже в суботу з ранку на автобусі разом із В.В.В вирушаємо до місця призначення, при таких прогодних умовах їхати машиною злякався. Коли прибули на місце Максим уже чекав, далі втрьох пробиваємось крізь снігові затори на дорогах ідучи до річки. Коли прийшли на намічене місце то побачили знайоме обличчь Володі Головчука, який за допомогою свого сіми метрового мікро-джига хотів піймати рибу перш за нас. Розпиваємо чайок і до збору снастей. Вирішую піти на місце де також цієї зими кльював окунець. Джига в 2 грами спін відчуває добре, заброс комфортний з однієї руки. І першого риба не довго довелось чекати. Покльовка окуня навіть на лодоню дуже відчутна, це коли зима і риба бере приманку обережно, а шо буде літом коли риба активна? Виважувати окунця також приємно таким спіном. Кілька проводок і звірска покльовка матроса, підсічка і виважування. Пропозицію Максима піти на повороти, всі підтримали одноголосно. Снігу по коліна місцями і вище, йдемо з перекурами бо дуже тяжко. Підійшовши до річки зігнали велику хмару диких качок, які не відлетіли у теплі краї. Повороти на річці дійсно дуже класні і перспективні. Та крім В.В.В покльовки ніхто з нас не бачив. Починає продувати сильний морозний вітер, вирішуємо піти під ліс на обід. Смажене салко і ковбаска на вогні дуже класно смакує, наїлись так що я не хотів нікуди вже йти. Та вирішили пробити старі місця. Погода стала псуватись, почав іти дощ, потім сніг і все це з холодним вітром. Хлопці пішли до збросу, я залишився обловлювати яму біля старого мосту. Зміна приманок і полоскання нічого не принесли. Вирішую провідати хлопців, ще коли підходив то помітив як хлопці чогось бігали по березі. Підійшов ближче і побачив як Максим вже виймав риба з води. Зображення То був головень, на око прикинули десь двушка, ото трофей. Покльовки і процесу виважування я не бачив, мабуть боротьба була запекла? Згодом Максим показав ще один майстер-клас, був пійманий ще один головень трохи менший. На власні очі побачив що головень клює взимку, і кльов не випадковий. Під вечер вдалось піймати ще одгого окушка на знайомому місці. Нарешті обрибив інший колір крім фіолета. Згодом і В.В.В відійшов від нуля, за допомогою полосатого. Задоволені рибалкою тримаємо курс додому. :D :D :D
P.S. надіюсь Максим відпише про процес боротьби з трофеєм...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”