ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Microjig_men
Лящ
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні я із Віталіком Віжанським вирішили поїхати в Млинів половити голавлика.Приїхали на місце розмоталися, і розійшлися по екваторії, я одразу пішов на точку зробив декілька проводок і тут удар, схід роблю ще закід ще один удар, риба не дуже активна тільки тикне носом і все, але думаю зробити повільнішу проводку і тут невеличкій голавлик на гачку, недовге виважування і він на березі коротка фото сесія, і відразу відпускаю маленького у рідну стихію підростати.Пізніше Віталій підійшов до мене і у ньго теж почались покльовкі, але восновному брала верховодка, але невдовзі він бере голавлика.Я вирішую піти далі ударів було досить багато, но риба не хотіла сідати і скора я знахожу одну заплавку з якої беру 8 голавликі, і один обриває мені приманку. Вирішую поставити мікрокалібалочку, але на цьому місці більш ударів не було, вертаюсь назат до Віталік він уже ловить на джиг, при мені бере одного окушка я відхожу чуть далі і за 4 проводкі буру 3 голавлика, і на цьму ми вирішуємо закінчіть рибалку.В загальному Віталій піймав 2 окунця і до 20 голавликів, я піймав теж 2 окунця і 27 голавликів.Рибачіли ми десь із 7 год до 13-00 год. Рибалку видалась дуже цікавою, потрібно буде повторити.Всім НХНЛ.
Ось перший голавлик,
Зображення
потім через деякий час ще один,
Зображення
дальше я нарешті зміг засікти голавлика на вертушку з дуже ТУПИМ гачком,
Зображення
потім одразу на другій проводці, підсів трошкі більший головень, із ним я трішкі повозивзя тому, що була дуже делікатна снасть, не хотів торопити події, щоб не обірвав ще одну приманку.
Зображення

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

Звіт із серії "Чудеса трапляються"
Наперед прошу вибачення за надмірність деталей, просто без них незрозумілим буде суть "чуда".
Сьогодні був на Ікві. Ціль була – головень. Клювання були, рибка ловилась. Але не дуже активно, а головне дрібна. Вода відносно висока, струмінь доволі потужний. В мене працювали вертушки і воблерки. Однак основний акцент зробив на свої вертушки, хотів перевірити їх роботу. Зрештою, визначився з фаворитом на сьогоднішні умови і вирішив змінити дислокацію пошукати крупніші екземпляри. Наостанок затримався біля ВВВ на одному з перекатів, там головник прокльовувася дещо активніше. Та от клювання якось припинились, а через кілька забросів я відчув що сіло щось посерйозніше. Фрикціон поспівував, я ж не форсував подій. Та от риба підійшла до поверхні і я зрозумів що це щука… Через кілька секунд мої побоювання виправдалися – моножилка 0,18 без будь-якого повідка була перекушена. Пожартувавши, що в такі моменти краще розумієш суть фрази "А щастя було таким близьким", я попрощався з Віталієм і зробив маршбросок до нових точок і знову приступив до ловлі. Незабаром я помітив головня в районі кілограма і вирішив поставити більшу приманку – вертушку ДАМ Ефзетт №2. Перший же заброс приніс потужне клювання й опір крупної риби. Як виявилось – знову щуки. Ось тут я себе почав подумки картати за те, що в день такої щучої роздачі так і не поставив повідця і залишив ту ж моножилку 0,18… Рибу таки вдалось доставити на берег (2 кг 400 гр). І тут я себе зловив на тому, що "что-то с памятью моей стало". Замість ДАМ-овської, з пащі виглядала моя саморобна вертушка. Та ретельніше оглянувши снасть я зрозумів, що зловив ту саму щуку, яка десь годину-півтори тому на відстані кількох кілометрів звідси (по моїх прикидках – десь 4 км) зрізала мою приманку. По суті ми пралельно рухалися до цього місця... Основний висновок – "чудеса трапляються".
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 01 травня 2013 11:28 користувачем diplomat, всього редагувалось 1 раз.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Вдається вирватись із друзями на улюблену річку. А Іква цього року чарує нівроку. Ще восени пригадую, що примітив багато дрібного головника і була надія на цьогорічну його популяцію. Дякувати Богу, надії справдились. Річка дуже багата на головня і власне вже сьогодні маємо гарний кльош лобатого. Шкода, що улови дещо дрібні, однак в цілому риболовля дарує багато радісних моментів, а іноді навіть неймовірні, як це трапилось із Андрієм Дипломатом із його щукою
Зображення Зображення
Зображення Зображення

Зображення Зображення
Зображення Зображення

Sitius
Верховодка
Справжнє ім'я: Олександр

Повідомлення Sitius »

Сьогодні з друзями відвідав Ікву в районі Млинова.Клювало не дуже ,але річка подарувала три головня-300,500,600 грамів приблизно.Фаворитом по кльову були мікроколивалки,найбільший був пійманий мікроджигом,на їстівний силікон Reins.Риболовля принесла масу задоволення,чого усім бажаю!

kayot
Минь
Справжнє ім'я: Макс

Повідомлення kayot »

Побував сьогодні у Млинові, під час дощу був один тичок головня, а після дощу..як добре припарило сонечко, почав брати голавлік. Один навіть файний взяв на каміна сміта.
Ще було з десяток з ладошку, окунь та ЖИРНЮЧА верховодка - блін....вона мене порадувала. Все зловлено на колєбалочку яку пордив Віталік (В.В.В) - дякую йому і за консультацію.
фото з телефона

Зображення
Зображення

ostasyuk
Чебачок

Повідомлення ostasyuk »

ХРИСТОС ВОСКРЕС,Шановні рибацюги. підкажіть, як потрапити в ці мальовничі місцини на Ікві, де так багато лобатого. ніколи не ловив головня спіном, ну дуууже хочеться спробувати. дякую, веселих свят.

Sitius
Верховодка
Справжнє ім'я: Олександр

Повідомлення Sitius »

В Млинові Ікву знайти неважко,за водосховищем нижче по течії усе і відбувається.

ostasyuk
Чебачок

Повідомлення ostasyuk »

дякую. на днях треба спробувати.

capricorn
В`язь
Справжнє ім'я: Толик

Повідомлення capricorn »

Иква. Млынов. Приехали поздно. За 3 часа поймали 3 маленьких голавлика. Вода упала сантиметров на 50. Ходили, искали и нашли больших. Поймали около 10 штук.

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Толік, прочитав твій звіт - як сам там побував, пиши ще.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”