ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Bodya2222
Окунь

Re: р. Іква

Повідомлення Bodya2222 »

Народ Вас там була повна машина люду, що немогли тим Дрочистам по д....у надавати??
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

akrus писав: А карась lol: lol: lol:
Да, карась знатний!
ЗображенняЗображення
Bodya2222 писав:Народ Вас там була повна машина люду, що немогли тим Дрочистам по д....у надавати??
Богдане, так ти ж мав їхати із нами, наскільки знаю.
І друге, ці драчисти працюють „акурат” – при тобі ніхто нічого не робить. Ми коли підійшли – хлопці вже зібрались і пішли.

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Дійсно цієї зими "драчіли" як ніколи раніше ізвращаються над Іквою в Берегах та Млинові, а що-до рибних копів складається враження що вони принципово не бажають зробити хоча б видимість того що вони існують.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Пощастило учора потрапити із Віталієм на Ікву. Погода чудова, сонечко, тихий, хоч і холодний вітер, одним словом – весна. На обідню пору геть потепліло, сніг на полях танув на очах, ну і риболовля – вдалась нівроку. Ось кілька фото фрагментів
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Гарні краєвиди
Зображення

Зображення[/URL]

Кілька міні бонусів
Зображення

Зображення

Зображення

А це приманка від Крейзі, що краще спрацювала по бонусних окунях
Зображення

Ось такою видалась цікава риболовля

Microjig_men
Лящ
Контактна інформація:

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні я ,Паша ,Толік,Андрій побували на рибалці на річці Іква.Клювало досить не погано ,із самого ранку десь з самого початку рибалкі і до 11 год, потім ми тількі дозбирували по пару рибок кльов затих.Загалом бунусом відзначівся Паша окунь більше 200 грам. Взагалі окунці попадали не погані від 70 грам і білші тількі у мене до 100 грам,І так Толік піймав 8 окунців Андрій 5 ,Паша 4, Я 5 хвостиків.
Першого окунця піймав я ось цей полосатик.
Зображення

Рибку ловили усі потім кльов трішкі затих але Паша піймав Бонуска.
Зображення
Ще чераз декілька хвилин він витягує рака, і ось фото його окунька та рака.
Зображення
Рак видався досить агресивним і нападав на все що бачів.
Зображення
Рибалка видалась досить цікавою, риба брала, потрібно було підібрати до неї лище ключік,а потім уже спіймати її було досить легко.Всім НХНЧ. som:

Microjig_men
Лящ
Контактна інформація:

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні вирішив знову другий день поспіль відвідати р.Іква.Вирушили в дорогу невеликою компанією,прибули на місце і побачіли, що на річці дуже висока вода, покідали трохи і вирішуємо перейти в с. Млинів там і почінаємо ловити. Рибка почала себе потроху проявляти, і ось я відловився витягую окунця, як за моїм окунем уже Паша тяне свого, а за Пашиним і Андрій.Взагалі було класно, Андрій піймав 14 рибок Паша 15, Макс 12, Я 8.Пашка зловив найбільше голавликів цілих 13 штучок.Взагалі рибалка була дуже цікавою, тількі жалко що найшли рибу в самому кінці рибалкі.Всім НХНЧ.
Ось перший відловився я окунець невеличкій зате нарешті розловив свою калібалочку.
Зображення
Потім я вирішую поставити мормишку пару проводок і сідає ця чарівна верховодочка.
Зображення
Пізніше хлопці знайшли окунця, і я вирішую поставити грамчік, полоскав приманку досить довго аж поки не клюнув цей красень, як потім оказалося найбільший окунь за рибалку.
Зображення
І вже аж підкінець рибалкі я всеж домучів довгоочікуваного голавлика,правда ще через два заброса піймав ще одного.
Зображення
Але незважаючі на високу воду риба покльовувала ,якби пік її кльову припав на годину раніше я думаю було б класно,але і так всі відловилися класно.

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Рівень води в Ікві піднімається. браки скаржаться на те що не можна виставити сіткі бо їх за лічені хвилини забиває наносами lol:

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Сьогодні з друзяками (Палыч, shanik) відкрили сезон. zaulov:

Зображення

Зображення

Довго ламався, але зрештою погодився попозувати.

capricorn
В`язь
Справжнє ім'я: Толик

Повідомлення capricorn »

Перший раз був вчора в Млиновi на Iквi. Клює голавль майже з кожної проводки. Отримав більше сотні покльовок з яких десь тридцять реалізованих. В основному це малі голавлики на ладонь, але попадались і більші. Результати на фото. Вся риба була відпущена.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Сьогодні, хорошою компанією, вирішили "покласти" на роботу і поїхати на Ікву. Вода, порівняно з вихідними, трохи впала, і активність головня дещо знизилась, але все одно виловили по десятку-другому рибок. Покльовок багато, але реалізація низька. Найрезультативнішими були коливалки, хоча і класичні головневі воблери стабільно приносили удари. Найбільші екземпляри приніс мікроДЖИГ. На водоймі зустріли Толіка capricorn'а і Андрія аkrus'а. Вони теж добре відловились.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”