ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення Ale}{ »

Сьогодні, в цей гарний погожий день, вирушив вперше за свою риболовну практику на чисто "головневу" рибалку. Місцем "навчань боєм" вибрав р. Іква. Розчехлив снасті, налаштував себе на потрібний лад і до бою. За перших півгодини обрибив новий спінінг невеликим окунцем. Все, далі до обіду скільки не старався головня не бачив. Заміна приманок, способу проводок, кілометри пройденого берегу, в результаті - тички дрібноти.
Смачно перекусивши, продовжую свою справу. І тут на одній з проводок на перспективній корязі різкий удар, спів фрикціона при різкій підсічці (був ослаблений щоб не рвати смугастому губи) коротка боротьба та перший (найбільшенький) головень позує для фото.
P1190253.JPG
По дорозі додому ще раз обловлюю перспективні місця, в результаті - ще два головника (меньшенькі).
P1190255.JPG
P1190256.JPG
Вся риба була дбайливо відпущена туди, звідки виловлена.
P1190254.JPG
За сьогоднішній день, пройшовши багато кілометрів, зробивши сотні закидів, я зрозумів, що ловити і тим більше, знайти головня не так то і легко як про це читаєш в інтернеті.
Але і на то воно життя, щоб вчитись.
Ні хвоста ні луски.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Сьогодні, незважаючи на інформацію про низьку воду, я з дружиною і Валерою вирушили на Ікву. Рівень води дійсно невисокий, головень клював слабенько, але в пік жари на перекатах верховодка з бистрянкою доказували що вони дуже і дуже хижі. "Пулємьоти" по 10-15 хвостів підряд.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Мав нагоду відвідати р. Іква у смт. Млинів разом із друзями.
На перед відзначу, що риболовля кожен раз на цій річці приносить відповідні сюрпризи. Так і цього разу.
Вже із ранкової пори непоганий кльов. В основному пробиваю мікроджигом. По ходу виймаю першого полосатого і ще отримую три сходи.
Згодом в районі мостів переключаюсь на головня – ловлю виключно мікроколєблом і отримую кілька непоганих виходів. Один головень сходить, ловлю верховодку і маю кілка виразних клювань лобатого. У цілому, район дамби лишається по сьогодні на р. Іква найбільш перспективним у плані ловлі головня більш менш нормального розміру, а ось простори самої річки у межах Млинова, Берегів, Перевередів можуть порадувати здебільшого красою місцевих пейзажів…
У подальшому риболовля мікроджигом несподівано обрізається. Спокусити полосатого не вдається ні зміною приманок, ні самими приманками, ні вагою, ні розмірами, ні проводками. Та як це буває часом. У приятеля непогано працює вертушка №2 у формі Comet. Ось воно рішення та не для мого прута. Відповідно переключаюсь знову на головня і ловлю мікроколєблом.
Активність головня починає зростати, а ось розмір як ніколи дрібний.
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Верховодка при добавлянні у гру спіном розкачки вішається час від часу – можна було на кілька баночок для кільки заготовити та не цього разу.
Зображення Зображення
В результаті, ловлю кілька кадрів із місцевого пейзажу.
Зображення Зображення
Маю неймовірно багато клювань, багато сходів і лише 8 головників в активі. Уся риба відпущена.
Друзі також відловлюються непогано. Цього разу вертушка №2 просто вразила, адже ловля нею періодично приносила клювання мірного полосатого і лише зрідка були відчутні виходи головня.
Власне, ось така вона непроста риболовля.

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

До обіду порибалив на Ікві. На вертушку потрохи покльовує окунь. Вся риба була зловлена на оберталку ДАМ Ефзет №2. Рівеь води високий, вода доволі прозора. Кльову особливого не було - доводилось вмовляти... Зате досхочу накупався.

Зображення

СаньОК!!!
Уклійка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення СаньОК!!! »

Зачотно!!! luks: kamish: som: prospal:
podmotka:Риболовля-це СУПЕР!!!!!! motorka: nadno:

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Окуневе ельдорадо
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Місцеві пейзажі
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Окунь та йорж

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Побували із друзями на славній річечці. Вдається виловити кілька непоганих смугастих, хоч повторити трофеїв минулої риболовлі не вдалось. Проте, рубіж понад 40 полосатих закрито.
Власне, кілька фотосюжетів від ранкової прогулянки на р. Іква у Млинові…

Ribolov Kostya
Підуст

Повідомлення Ribolov Kostya »

вчора також мав нагоду відвідати р.Ікву а точніше її заплаву. Ловив в основному на сєдобку фірми Кей Теч.
Зображення
окунь брав не погано, більшісь полосатих стоїть біля берегів та на ямках. Заважав ловити сильний вітер було важко правельно робити анімацію приманки а також через вітер втратив біля 15м нитки.
Сорі за фото бо поспішав до доми то вже по приходу клацнув полосатих на телефон.
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”