ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Trans
Окунь
Справжнє ім'я: Олександр

Re: р. Іква

Повідомлення Trans »

shanik писав:Рибка на першій фотці цікава. Погано видно рот за травинкою. Луска дрібніша, ніж в головня, голова на жерешка схожа. Але Валера каже, що "en face" рот не жереховий.
Можливо, це подуст?

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Это не подуст. Подуст характеризируется недоразвитой нижней челюстью, точней вместо нижней челюсти у него чтото наподобие хряща. А то что на фото явно выражено хорошее нижнее хавало - скорей всего плотва-вырезуб.

Зображення

Кто мне обьяснит какую рыбу называют подъязок? Ну лещ и подлещик понятно, а чё за мелоч на язя похожа?

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Передивлявся фотку, говорив з Валерою - рот верхньорозташований, широкий, плоска верхня щелепа, нижня без "зуба". У вирезуба конкретно нижньорозташований губатий рот, якщо вірити "гуглу". Найближчий родич головня і язя - ялець. Але в того рот невеликий, а в цього хавало. Ей, млинівські, шо там у Вас водиться?

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

це єлець однозначно

Зображення
Зображення
Зображення

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

We$t писав:це єлець однозначно
На твоїй фотці так, а на Валериній інший рот.

Коля Рибковський
В`язь
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Контактна інформація:

Повідомлення Коля Рибковський »

На першій фотці жерешок однозначно(на Стиру переловив їх трохи). Є їх 2 підвида: прогонистий(що на фото) і більш плотніший і вищий(що атакує переважно в кущистій місцевості). А також на плавники тож треба дивитись...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
podmotka:

АМАТОР
Плітка
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ

Повідомлення АМАТОР »

Зображення

Так народжується новий день. І я не міг не зупинитися, по дорозі на риболовлю,щоб зробити цей,на мій погляд, чудовий знімок.А тепер по суті, ще з вечора ми домовилися з Андрієм(Akrus),порибалити на Ікві, погода говорила про те,що головень вже повинен покльовувати.Андрій,захотів себе випробувати в новій іпостаті, так як раніше він майже не рибалив на ультралайт, він заядлий фідерщик,а ще непоганий поплавочник....!
Ось ми і на березі річки,багатьом любителям головлиної ловлі,він добре знайомий. Так ,це в ройоні міста Млинів:

Зображення

Ранок на березі річки.

Зображення

Ранок!Друкуючи,ці фото я згадав оповідання Василя Сухомлинського "Скільки ж ранків я проспав"(Радянська шкільна програма.)

Швиденько налаштовуємо знаряддя до бойової готовності і до роботи.Чудова погода,чисте повітря.улюблене заняття, одним словом насолода! Ніколи не зрозумію тих,хто вночі,ховаючись від людського ока,все це знищує,чого ради???...
Починаємо полювання на головня,тихенько ступаючи крок за кроком по березі річки,знаючи, який він шуганий.Ось воно перше клювання.і риба затрипотіла на приманці зігнувши бланк тоненької снасті.Першим обловився Ваш покорний слуга,але на жаль,лише окунем:

Зображення

Як говорять мудреці,Як попався окунець - значить риби не кінець.І ми ще з більшим натхненням принялися прочісувати річку:

Зображення

Андрій,дуже швидко освоїв снасть і вправно з нею вправлявся, стараючись не пропустити жодного не обловленого кущика чи то каряги.

Зображення

А за ним і я старався не відставати,не гоже мені було підвести чоловіка,все таки він поїхав зі мною чогось навчитися,та і отримати задоволення кінці кінців.
І завдяки своїм старанням,Андрій, таки знаходить свою корягу з під якої дістає кілька бажаних трофеїв:

Зображення

Ось вона правда!!! Щасливе обличчя риболова та
прихована радість душі.

Риболовля була цікавою,єдине що розмір головня бажав би бути більшим,але в мене складається враження,що там він завжди одинаковий 300-400гр,як і не росте,або не втигає вирости.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Так порибаливши до 12 годин дня ми вирішили вирушати додому.Добре відпочивши,гарно порибаливши,ми щасливі поїхали додому,подякувавши матінці природі та річці Іква за радушний прийом,а ми в свою чергу старалися не шкоднічати.,щоб не соромно було ще повернутися наступного разу.З пов.Валерій.
Востаннє редагувалось 29 квітня 2012 21:00 користувачем АМАТОР, всього редагувалось 1 раз.
...и опыт,сын ошибок трудных...

akrus

Повідомлення akrus »

Сів прочитав і як будто знов побував там. Враження від першої голавліної рибалки просто незабутні (адреналіну було хоч збавляй)(15-18 поклевок реалізовано 8).
Фаворитом риболовлі був воблер Smith Camion SR
Зображення
som: super super super

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Валера! Ти вмієш жити "в кайф". Я тобой горжусь luks:

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Подзарядились с Палычем хорошим настроением.

Зображення

Река как всегда щедра на подарки.

Зображення

Зображення

Зображення

У Палича в улове мордатые окуняки (рыба отпущена).
Відповісти

Повернутись до “Звіти”