ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Re: р. Іква

Повідомлення sentkroy »

Знову Ікві, знову вокунь...

Зображення

Результата роботи приманочки що на першому фото...

Зображення

А це робота "баксіка"

Зображення

P.S. Погода сьогодні по справжньому риболовна, промокла куртка, ковта і тд... Холод жуть, пальці веєром, не можна відщегнути застібку, а про те щоб перев"язати флюр я мовчу. Про те рибка покльовує ісправно (в кого був vagabond). На цей раз з нормою вилова все в порядку, не перевищив, тож з почуттям виконаного обов"язку мона вертатись до дому. Зображення
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Пальці так замерзли, що і зараз врозчепірку : "Вагабонд, вагабонд..." Понти перед колегаи кидаєш :D . Робаків з плаваючими хвостами валом - Сатор Ворм у Молікса, Бублінг Шакер у Реінс і т.д і т.п. Плавали - знаем :D

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Да цих пацанів дощем не злякати...

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення Ale}{ »

Вчора був на річечці. По приїзду окунь клював справно, правда мілкий. Експериментував з приманками: пробував різні кольори, розміри, з кольорів працювали - фіолет (середненько), карамель (відмінно), болотно-коричневий (так-собі), і, не смійтесь голосно, рожевий (досить непогано), напівпрозорий, головна відмінність приманок - наявність блискіток, розмір працював лиш один - 1.5 дюйми релакс, щоб відсіяти дріб'язок пробував білий 4 см віброхвіст - показав непогані результати, покльовок поменьшало, зате розмір смугастого дещо виріс. Дивно, але сєдобку риба ігнорувала, постукування по приманці були, але риба не засікалась, міняв проводки, робив довші паузи - недопомагало. Коли ж погода показала свої "фокуси" до риби потрібно було шукати ключик, в результаті пошуків вияснилось, що проводку варто робити по течії, колір - карамель з блискітками.
Результат експериментів на фото - смугастик-горбань, 420 грам.
P1190158.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

Сьогодн1 з <>< Fisher ><>_ом були на р14ц1.
Окунь ловився, але по крапках, в основному, на б1льш глибоких д1лянках водойми.
По приманках : Keitech Swing Impact, Bait Breath Needle Real Fry, Gary Yamamoto Grab.
Також потр1бно було експерементувати з проводками.
Зображення
Зображення
ПС: плаг1ат до в1дяхи про язя ...

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Діма мікрушнік... Зображення
P.S. відео жесть...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Ні, ні, ви не подумайте - ми в Небіжці не всі такі... :?

akrus

Повідомлення akrus »

И что это было???????????????

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

akrus писав:И что это было???????????????
Андрей писав:

ПС: плаг1ат до в1дяхи про язя ...

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Зимний голавль – это возможно…
Воскресенье – запланированная поездка, по секретным местам сорвалась. В субботу прихватил лед весь водоем… Оставаться дома человеку который привык по воскресеньям где то пропадать, сложно. Не чем уже себя, кроме, телевизора занять. Собираюсь... Как наркоман – пойду уколюсь. Цель речка Иква... Подурить какушков. Легкий спиннинг, «кейтечь» резина, 5гр., бошка и вперед, медленные проводки над дном с длинными паузами и пяток стограммовых окуньков удается выципить... Как то грустновато...
Вспоминаю расказ оного товарища, «племянник Кузьмина», как он зимой на джиг ловил голавлей... Решил проверить...
Нахожу перспективную ямку, и вперед. Классическая ступенька, на третьей проводке легенький тычек, - «Окушек». Пролетела мысль. Подсечка. Есть... Его не спутаешь ни с кем... Голавль небольшой гр. 300. Вот она. Вот она рыба моей мечты Го-ла-вль!!! Делаю еще парочку контрольных забросов опять поклевка. Блин, надо жеще спининг, доля секунды и он бросает приманку, не успеваю подсечь. Еще пару забросов на третьей ступеньке, тычек... Есть второй... А дальше третий, четвертый... Плюс куча поклевок, на съедобку. Лучше всего работал, старый добрый манс...
За какой то час рыбалки удалось поймать пять голавлей (шестой ушел с рук практически). Первый оказался самый мелкий. Что интересно, все поклевки были только на бровках, как бы вокруг ямы...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”