ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення Ale}{ »

Вчора був в славному місті Млинів. На Ікві рибалив вперше, керувався даними взятими з цього форуму, дякую всім за інформацію. Отож, водойму з автостанції знайшов швидко, рибалити розпочав від стадіону, по-трошку приближаючись до ГЕС. Окунець радував клюванням, правда дрібний, за що радо мною топився. Працював фіолет 1,5 дюйма на шарнірі в 3 грами, пробував 2 грами, але кидати проти вітру це задача, та і таку вагу не відчуваєш при хвилі що була тоді на водосховищі. Опісля обіду був на руслі поза старим мостом. Вода мутна, течії майже немає, дно напевно мулисте бо торкання приманкою дня майже не відчувалось. Ставлю 6 грам грузик, чутливість збільшилась. Покльовував дрібний окунь. Дійшовши до першого повороту річки бачу що тут яма. На першій проводці вивуджую окуня на 300 грам (приємно робити це лайт-спінінгом на волосіні 0,16), окунь в садок, приманка - у воду. Наступні проводки принесли декілька окунців на 200 грам. Вечоріє, пора додому, збираюсь і на автобус.
Дуже сподобалась водойма, по-весні, напевне, приїду на головня :)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Виталий
Щука
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк

Повідомлення Виталий »

Ale}{ писав:Вчора був в славному місті Млинів...
А це вже, друже, плагіат :D :D :D

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Навіть не знаю з чого почати свій звіт... Напевно для початку дам йому назву а-ля "Отсос шнура або моно зверху" :lol: .
З самого ранку були з братом на водосховищі, але окуня біля берега знайти не вдалось, лише брат виловив пару залікових і знайшли місце, де спортсмени ловились, як з кулемета, але не за ними приїхали:
Зображення
Тут я і помітив щось неладне: ловимо поряд, я на шнур і "їстівнячку", а брат на моно і дюймовий манс. В мене або удари, або матроси, в брата або залікові, або ті ж матроси. Причому удару як такого в нього не було, а риба буквально нависала і спочатку майже не чинила опору.
Далі перейшли на Ікву, але і тут я не перестаю дивуватись: з першої ж точки брат починає совати окуняр, в мене нулі. Риба стояла на п"ятачку 2х2 метри на віддалі від берега метрів 4-5, стаємо поряд, він ловить,я ні. Перебираю приманки - результату нема. За 15 хвилин в брата більше десятка окунів, в мене лише один окунь на кейтеч.
Далі почали занадто шуміти на березі і риба відійшла, але всеодно брат зрідка витягував окуня, а в мене лише сортивні. Потім надоїло полоскати джиг і піднялись вище до ГЕСу в надії на головня, мали по пару ударів дріб"язку та по одному сході. Мені ще захотілось зловити щось з-поміж каміня і я почав "видрочувати" черв"яком Цунекіші і розширив свій список риб, зловлених спінінгом:
Зображення
Далі брат поїхав додому, а я ще залишився. Познайомились із Максимом з Млинова, з його слів, в нього теж сумно. До вечора риби так і не знайшов, лише поодинокі матросики та ще доповнив свій список зловленим красенем йоржем:
Зображення
Міг би ще раз доповнити, але рак впав назад у воду, коли я його піднімав.
Врешті решт під вечір пішов назад на водосховище і за годину відвів душу на матросах на наміченому зранку місці. Ловив на свіжопридбану "їстівну" резину від Бейт Бріз:
Зображення
Зображення
По дорозі додому обдумував сьогоднішні результати: очевидно окунь був більш пасивний сьогодні і проводка на моно йому більш була до вподоби. Ще різниця була в тому, що брат ловив на джигголовку, а я на шарнір. Мій фаворит двотижневої давності Моебі не приніс мені ні одного окуня сьогодні.

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Не сидиться мені на лікарняному, а на рибалочку так хочеться...
Знову довелось порушити лікарняний режим:-)
Зараз їду з Млинова, щоб заняти себе чимось в дорозі, пишу звіт.
Почав з Кейтеч, але якось було не дуже. Згадав як брат ловив на Манс масло і вирішую собі спробувати, заглядаю в коробку, а там аж одна штука(давно не купляв, якось все с'єдобка да с'єдобка, після сьогоднішньої рибалки куплю півкіля), вчепив на джигу 3 грами і вперед. Перша проводка- окунь, друга - знову окунь, далі рідше, але зачотні. Ловив поки не розірвали на шматки, далі що тільки не пробував, тільки на моебі(колір вгадайте який) одненький.
Багато фото не робив - о десятій вже був зібраний і йшов на маршрутку. На час до терапевта - хай ще лікарняний продовжить:-)
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 05 жовтня 2011 14:08 користувачем Виталий, всього редагувалось 1 раз.

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Виталий писав:Не сидиться мені на лікарняному, а на рибалочку так хочеться...
На час до терапевта - хай ще лікарняний продовжить:-)
А еще есть хирурги, окулисты, невропатологи, и много много разных врачей..... с которыми можно договорится и ловить окуней аж до ледостава. :D :D :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Нда.. Пройдя курс обучения у проктолога - можно будет заняться и подлёдной спиннинговой ловлей, засунув руку в лунку ;)

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Максим Млинів писав: А еще есть хирурги, окулисты, невропатологи, и много много разных врачей..... с которыми можно договорится и ловить окуней аж до ледостава. :D :D :D
:lol: :lol: :lol:
Я б не проти, але тоді треба ще придумати де брати гроші на "с'єдобку" :?: :lol:
DRAKULKA писав:Нда.. Пройдя курс обучения у проктолога - можно будет заняться и подлёдной спиннинговой ловлей, засунув руку в лунку ;)
Нічого старшного в льодоставі немає, минулої зими трохи навчився мормишкою "джигувати" :D

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Вже дні далеко не літні і після роботи на рибалку залишається часу обмаль. Сьогодні розпочав з водосховища але як тількі вщух чючють вітер вирішив метнутися велосипедом на річку .
Клював окунь, попадався і бонусний. Було декілька сходів. Один гарний окунь якого так і невдалось побачити але дві хв відчував зійшов розігнувши гачок.
Зображення
Зображення
Мав декілька покльовок головника , одну реалізував на той же джиг
Зображення

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Риболовля не входила сьогодні в мої плани, але вони раптово змінились і після третьої я вже розчохляв спінінг на Ікві. Чи то я розлінився, чи то вже перенаситився риболовлею за ці дні, але душа до пошуку не лежала. Покрутився біля мостів, зловив пару окунів і йоржа, піднявся вверх до ГЕСу, заробив два удари головня і пішов на водосховище. На місці, де в останні рази від матросів не було відбою, жодного удару. На пляжі один окунь і матрос.
Зображення
Зображення
Також біля пляжу зустрів старого друга:
Зображення
Колись кормив його рибою. Дуже наглий кіт: сідає поряд і весь час кричить, поки йому рот не заткнеш рибою, але це надовго не допомагає.
Якось вже надоїло на Ікві, напевно треба спуститись нижче по течії до села Береги чи може з фідером приїхати наступного разу....
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Вчора знову порибалив на річечці. Ловився окунь вже не так як перед цим ,не з точок а ніби порозлазився по кущиках і зіллячках на прощаках та на міляках ямок. Потримав чючють гарного окуня але він завів в карягу і в результаті обрив.
На одній ямці на черговій проводці невнятна покльовка і взрив фрикціону ,одразу згадую щуку яку Максим Млинів минулу суботу підвів під самий берег і поки ми розмишляли кудою її виводити адже обривистий берег по праву і ліву сторону високій очерет , вона перекусила флюр,така 4 кг приблизно. І раптово фрикціон престав бдзичати , на тому кінці шнура щось просто повісло - головень так робить,підвожу так і є- головник. На цьому завершив прогулянку та з хорошим настроєм пошкрябався до дому.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”