ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

DRAKULKA писав:Нда, Икву упо пробороздили миллион раз. Поэтому хочу спросить насчёт распределения глубин, на участке от Стыря до Млынова. Тоесть интересует средняя глубина и расположение ям. Если кому не лень (а точней кого жаба не задушит) дайте пожалуйста толковую информацию.
Дуже гарні ями є у самому Млинові – якщо не помиляюсь їх можна виділити 4:
- між мостами – в середньому до 3-4 метрів
- за мостом між деревами – до 5-6 метрів
- на першому великому повороті річки – до 7-8 метрів
- біля пагорбу – до 3-5 метрів

Далі непогані так звані ями зустрічаємо у с. Береги – там їх біля 10, а можливо і більше. Глибини у них також різняться – є до 5 метрів, а є і більші.
У с. Перевередів саме русло вже йде глибинами 2-4 метри, ями відповідно мають більші глибини, мабуть десь до 6-7 метрів, а, можливо, і більші. Сама течія вже у Перевередів, здається, куди швидкою, ніж у Млинові.

Між с. Перевередів та с Баболоки інфою не володію – далеко не заходив, дещо далі від с. Перевередів.
У Баболоках русло також є надзвичайно потужне і сама руслова частина є досить глибокою (не менш як 3-4 метри) – складається враження, що русло має вигляд глибокої труби. Ями там теж досить глибокі (5-8 метрів, можливо і більші), як для річки із шириною до 12-20 метрів у тих краях.
У Торговиці глибока частина зустрічається до першого мосту і поблизу мосту, а далі вже на стикові із р. Стир.

Якщо говорити про можливість лову сома – то місця у с. Перевередів мені, здаються, досить привабливі. Однак із року в рік помічаю так звані закидушки від Млинова до с. Берегів. Та думаю, що того сома там особливо не залишилось – одиничні екземпляри. Варіант облову Берегів також буде цікавим, оскільки саме там цілий каскад поворотів та ям – дуже інтригуючи місця по хижаку. Там, звісно, прес браків, але думаю, що всю рибу ще не вибили – спробувати ловити великого хижака потенційно можна…

DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Тема. Между Перевередив и Баболоки/Остров я места знаю. Выбирал Рудливе или Береги. Смотрел карту ещё до этого ответа, Береги понравились больше. Каскад ям это точто мне и нужно. Но скорей всего уже в следующем сезоне. Меня ещё интересуют где на этом отрезке хорошие крутые чистые берега без камыша и водорослей, пригодные под норы - хочу проверить какие налимы в Икве живут ;)

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення B.B.B. »

В Берегах практично увесь берег є чистим (десь на 90-95%), хоч зустрічаються поодинокі місця із комишем, але це не критично - місця цілком вистачить для облову.

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

B.B.B. писав:В Берегах практично увесь берег є чистим
Cудячи з балачок місцевих жителів то цього літа річку в районі с. Береги дуже сильно інтенсивно "кипятили" били током :cry:

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

Був нещодавно на ц1й р1чц1. Шлюзи перекривають, р1вень води коливаэться на о4ах, те41ї практично не має, але хижак досить активний, проте його потр1бно шукати.
Дещо вдалось п1ймати. Клював в основному такий окунь.
Зображення
Вл1тали й так1
Зображення
Була, нав1ть, 1 щу4ка
Зображення
Фаворит: Keitech Swing Impact 2".

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Андрей писав:Дещо вдалось п1ймати. Клював в основному такий окунь.
Да окуньки сєдобні...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Чудовий звіт, Андрію! Ти ловив тільки на "КАЙТЕХ" чи може пробував і "Байт Бріч" ?
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

Максим Млинів писав:Чудовий звіт, Андрію! Ти ловив тільки на "КАЙТЕХ" чи може пробував і "Байт Бріч" ?
Дякую !!!
Ловив і на Bait Breath, працювали такі моделі як FishTail 2", Needle 2" і Bugsy 2.5, але Keitech був поза конкуренцією, можливо тому, що його розм1р був дещо б1льшим за попередн1, та й запах в1д Keitech б1льш в1д4утн1ший.
Ос1нь - потр1бно ставити б1льшу резину

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

... по Андрійових гарячих слідах, окуньки і дійсно таки сєдобні...
Зображення
І цей парень навіть шось тяне.
Зображення
тоже окунь.
Зображення
І знову шось клюнуло
Зображення
шо там на гачку
Зображення
а, знову вокунь, цей маленький на свободу
Зображення
І знову за роботу
Зображення
P.S. всі приманки якими ловив Андрій дійсно працюють на ура, та ще розловив нову для себе приманку vagabond. Дуже сподобалась мені по роботі, а місцевому окуню прийшлась на смак. "Живуча", істівна, плаваюча, шо ше хотіти від япошок. Одним словом все феншуй...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

максім
Лин

Повідомлення максім »

Сьогодні ловив на Fishtail 2.8 дюйма окуні попадались різні, для мене це сьогоднішній фаворит. На Keitech ловиться різна риба, я думаю залежить не від того що велика приманка, а просто жирна резина.
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”