ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Максим Млинів
Щука

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

Не зовсім про рибалку… Але про р.Іква.
Можливо сьогодні де кому пощастило порибалити на цій річці і не потрапити в полон до німців, або мобілізуватись в ряди Радянської Армії. Але про все по порядку.
Ще з вчорашнього дня виникло запитання «-Що це за військові палатки, і що роблять ці люди?» В одязі часів ВВВ, на берегах славної млинівської річки…
І ось сьогодні о 15.00 від бомбардування авіації були знищені перші два будинки. Німці форсують річку… Батальйон СС підсилений бронетехнікою, заходить з флангу… Після годинного нерівного бою Радянська застава була взята…
Хтось може подумати… «-Чоловіче. А що ви курете?» . Але це було насправді. Відтворення бойових дій часів ВВВ. Організоване одеським клубом історичних…..(далі не пам*ятаю). Чесно кажучи було на що подивитись… (дійдуть руки, викладу відео)
Ось так не тільки рибалкою єдиною живе р.Іква…
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Дуже цікаві баталії.Чекаємо на відео.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Сьогоднішній вітрюган вирішив перекантуватись на річці . Ловив на воби, пробував джигувати , в результаті декілька окушків верховод і два головника.
Зображення

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Перевірили з Максимом сьогодні річку на предмет кльову в двох місцях
Місце 1. Перевередів. Тут рибка була ну дуже прошена. Рибалили 07-00 до 13-00 в улові на двох пару невеликих головнів, окунь і "быстрянка". Вода прозора. Трави, гусей багато.
Місце 2. Млинів. Рибалили від мосту і до ями. Цей відрізок виявився цікавіший в плані кльову. В улові самі окуні. Головень час від часу давав про себе знати тільки на фото не погодився.

Зображення

Зображення

Зображення

Виталий
Щука
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк

Повідомлення Виталий »

Сьогодні після того як затих кльов на водосховищі, перебрались на Ікву. Ловили між мостами і нікуди далі не ходили. Я взагалі сьогодні не так ловив, як тестував їстівну гуму від "Бейт Бріз", а саме Багсі та Моебі. Резиною залишився більш ніж задоволений, особливо Моебі, яка на течії показала себе з найкращої сторони. Окуні просто не давали Моебі проходу, та й спортсмени не могли "подужати" трохи масивну приманку. Якщо вести короткими ривочками приманка офігенно перелітає через різного роду підводні перешкоди: камені, гілки, волорості. Ловив шарніром 3 грами.
Брат ще виловив голавлика на Салмо Тіні.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Дуже гарнi фото. Вiзмiть мене хоть разок за компанiю.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Нда, Икву упо пробороздили миллион раз. Поэтому хочу спросить насчёт распределения глубин, на участке от Стыря до Млынова. Тоесть интересует средняя глубина и расположение ям. Если кому не лень (а точней кого жаба не задушит) дайте пожалуйста толковую информацию.

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

DRAKULKA писав:Если кому не лень
Так на це більше часу потрібно чим на дипломний проект. Для вас краще буде якщо ви самі глянете попробуєте. В даному випадку краще один раз побачити ніж сто раз почути

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Ну при наличии лодки с эхолотом это не проблемма, токо.. нету у меня. Зато есть в памяти каждого рыбака который обошёл этот участок даже со спиннингом. Эх, ладно, я так и знал, недопросишься ничего.

Виталий
Щука
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк

Повідомлення Виталий »

Bodya2222 писав:Дуже гарнi фото. Вiзмiть мене хоть разок за компанiю.
Взяти не проблема, тільки самі їздимо рейсовим автобусом.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”