ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Андрей
Сазан

Re: р. Іква

Повідомлення Андрей »

sentkroy писав:а вміння точно подати приманку...
Золоті слова )

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Сьогодні знову вдалося побувати на риболовлі. Ловився стандартний головник від 100 гр до 500 ну і одненькй більшечкій
Зображення
Весь улов утоплений.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Подарунки від Ікви:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Минулі вихідні вже робив спробу зловити головня, з рештою зловив пару "матросів" і вдало відкрив купальний сезон :lol: . В п"ятницю взяв на роботу спінінг з надією, що з обіду втечу на річку, але Як на зло все складалось не на мою користь :twisted: . О тож субота: чудовий ранок :D , ми з Паличем беремо курс на Млинів.А далі вийшло майже все включаючи і купання. Загально зловили більше півтора десятка головнів :shock: , одного не зміг підняти, втік прихопивши робочий воблерок. Інший красень дозволив підвести себе до берега,та на фотосесію не погодився лише помахав хвостом :cry: . З працювало майже все, що мав в арсеналі. Також було подаровано Нептунові на забавку два воба які він собі пригледів - хай має, йому також треба чимсь бавитись.Ближче до обіду коли сонце почало припікати і ловити стало не так комфортно, ми вирішили повернутись до міста. По дорозі до дому плани наші дещо змінились тож крапку в цій історії ставили вже в Шепелі.
Востаннє редагувалось 01 травня 2011 23:14 користувачем Bayda, всього редагувалось 1 раз.

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Увечері після роботи не стримались і рвонули по Юриних слідах, але "жара пройшла". 3 невеликі головники і 1 окунь на трьох, + по декілька покльовок. Валера практично видьоргнув воба з пащі гігантського монстра що в сутінках атакував приманку під берегом.
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Неділя ,ранок , виглядаю в вікно і всі мої плани на недільній день руйнуються ... Ближче до обіду розпогоджується , ломка і вирішую всетаки "прийняти дозу" 8-) вискочити на річку.
На річці дуже напряжно бо більш менш перспективні місця зайняті палкіми хрущятніками які сплавляють свої хрущі на 20 -30 метрів а є й такі унікали що і на 60-70 м без проблем. Було і декілька дуже грамотних хрущятніків які випливали човном на середину річушкі і з човна запускали хрощі.
Вдалося злвити 5 головників і два окушка .
ну і декілька фото

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Був сьогодні зранку в районі Млинова. Пару ударів, пару виходів (дрібного) і сход гігантської верховодки. Нічогонезловивнах. А пацани були в Перевередові, тоже "не огонь", але шось там вловили.

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

Петя шо то за звіруга на дереві ? Вроді не видра
Зображення
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Звірюга на дереві це норка . Дуже швидко розмножуються ці звірькі, а кормляться раками і рибою...

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

shanik писав:Нічогонезловивнах.
Вітя, печеш напалмом :mrgreen:
Зображення
Зображення

DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Крупную норку от маленькой выдры легко отличить даже издалека по белой манишке на груди выдры в противовес всего лишь белому пятнышку под нижней челюстью норки.

Норки
ЗображенняЗображення

Выдры
ЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”