ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Риболовля на р. Іква
День видався гарним. Ранок як завше із морозом, на день – весна.
Зображення
Найбільший окунь цього дня
Зображення
Всього в улові 10 окунів.
Відловитись вдалось не лише мені, але й приятелю Віталію
Зображення
Кульмінаційний момент дня - довгоочікувана щука (на вигляд під 3 кг, хоч із обриву здається значно меншою). Судьба останньої – так і не вдалось узяти в руки, спустили або відпустили.
Зображення
А тим часом – весна набирає оберти
Зображення

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

лебеді гарні - шо тут ше сказати :mrgreen:
Зображення
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Нарешті довгоочікуваний вихідний після дооооооооовгого робочого тижня. Ранок ,зустріч на зупинці , декілька хвилин і ми на місці. Настрій чудовий не дивлячись на шквальний вітер. Збираємо спіннінгі і льогкою трусцою біжимо до річки на перспективні місця. А тут опачькі а всі місця вже зайняті, людно. Підійшовши ближче і в одного з спортсменів дізнаємося що тут проводяться змагання типу з серії жижак які організував і проводить Віталік ВВВ. Вирішили не заважати спортсменам і зробили розворот на 180градусів і помандрували в іншу сторону річки.
Поблукавши декілька годинок по річці ,помилувавшися краєвидами ,лебедями які часто пролітаючи над нами входили в штопор від вітру . Вертаємося назад на ті місця на яких з початку планували порибалити. Прийшовши бачимо що змагання вже зкінчилося, нікого не має). (по телефону дізнаємось що спортусменами було зловлено одного окуня 14гр- з ким не буває)
За пів годинки отримуємо покльовку яку і реалізовує Руслан (в Руслана ця щучка вже кільканадцята в цьому році)

Зображення

Зображення

Далі через годинку покльвку отримую і я

Зображення

Зображення

Зображення

Ось так промайнув перший вихідний весняний день ;)
Востаннє редагувалось 28 березня 2011 12:49 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Учора проводив ребятам змагання (береговий спінінг) http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 9581#p9581, виступивши у ролі гол. судді, ну і мав нагоду кинути, поки хлопці змагались.
Краєвиди ті самі р. Іква, Млинів-Береги, Рівненська обл. Не пощастило із погодою, оскільки було дуже вітряно, хоч на день вже було під плюс.
З першу 2 годинки половили у Берегах із самого ранку та хлопці вирішили майнути у Млинів, зважаючи на таку погоду. Шкода, що не було взято до уваги сигнал про щуку від 04.03.11, та рішення колег стало фінальним. Проте за короткий час в умовах рибацького пресингу виловлюю своїх трудових 3 окуня.
Зображення
А вже згодом змістились у Млинів. Там було затишно.
На день стало тепліше, однак проблемніше було знайти „кльове місце”. Довелось тіснитись в районі мосту і час від часу робити прогулянки.
Вдається виловити знайому рибку – „бичок подкаменщик” на фото.
Зображення
А згодом виловлюю і ще 3 полосатих.
Цей окунь гарно клюнув, вирішив „запечатлеть”
Зображення
Вкотре переконуюсь, що риболовля в умовах конкуренції є доволі цікавою і повчальною. День виявився трудовим на кльов, однак в активі 6 полосатих, один бичок, три схода і нереалізованих 5-7 покльовок.
Отже, риболовля вдалась, чого і всім бажаю!

Rostislavоvich
Щука

Ось дещо запізднілий за 4 березня звіт моїх товаришів Романа та Миколи ,обоє млинів чани.
Ранкова подорож по Ікві , три покльовки і в результаті два хвостика 2.2 у Миколи і 1.5кг у Романа . Одну покльовку Роман не реалізував бо так милувався краєвидами і лебедями що забув що треба підсікати . По приманках більшечкий силікон 2.5- 3 го розміру. Укунькі не клювали.
Фото зроблені телефоном.
Роман
Зображення
Колька
Зображення

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

прощайте щуки - завтра мегадесант виполоще все, що залишилось після електриків, драчів та іншого роду довбой...бів.

Петя, Петя, Пора тобі інтернет відключити
Зображення
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Да там був мєсний мєгадесант сьогодні , трусили під..си сєтками ті ямкі серед білого дня...там так прийнято,постійно трусять . Ти ж бачив скільки там човнів тож не горохом засипають ((((( Може якщо туди приїде декілька спіннінгістів то хоч в день не будуть штурмити...
Востаннє редагувалось 06 березня 2011 22:37 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

неадеквати однозначно, хоч одне добре, тепер Петя в мене є "фінка", а в п'ятницю буде ше "мотика" ;)
Зображення
Зображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Побував на р. Іква
Як результат – далеко неповний улов коротенької риболовлі (були до обіду)
Зображення
Ці окуні були найбільшими серед усіх пійманих полосатих
Зображення
Міні-трофей дня - щучка близько 600 гр. (мусив забрать, заглот приманки…, ну і свято)
Зображення
(за якість фото – прошу вибачення, робились мобілкою)
Вітаю із святом Весни та гарної усім риболовлі!

Pallas
Йоржик
Контактна інформація:

Повідомлення Pallas »

Але походу не всім пощастило бути в той день з уловом. Мене особисто річка порадувала покльовками, більше десятка нереалізованих, два сходи полосатого і один голавлик. Кілька разів брала щучка - твістерок був погризений, але засікти її так і не вдалося.
Зображення
Востаннє редагувалось 09 березня 2011 22:19 користувачем Pallas, всього редагувалось 1 раз.
Робота - це можливість відпочити між рибалками
Відповісти

Повернутись до “Звіти”