ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

wetal
Пічкур

Re: р. Іква

Повідомлення wetal »

В одному з попередніх постів писалося про чудовий рецепт печеної рибки
від шановного Дімона,словом-Дімон,поділіться!
Дякую.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Я Хоч не Дімон, але спробую пригадати як готували дане блюдо.
Інградієти та допоміжні матеріали:
Риба, сіль, перець, можна спеції до риби, фульга для запікання (не рукав), наявність вогню обовязкова.
Рибу слід почистити і промити, потім солимо, перчимо додаємо спеції. І залишаємо на деякий час промаринуватись. Тим часом займаємось розведенням вогнища, можна помаленьку накривати поляну. Дров треба напалити, так щоб жару хватило загорнути рибу. Коли нагорів жар, можна приступати. Рибу поштучно викладаємо на шматок фульги, і при цьому заправляємо майонезом, і обгортаємо фульгою. Коли все готово, розгрібаємо жар (не Руками) якоюсь палицею, вкладаємо нашу рибу і загрібаємо назад у жар. Час приготування 15хв, цього буде досьть. Перетримавши можна зіпсувати продукт. Всім відомо який костлявий головень, особливо ці маленькі тоненькі кісточки напрягають, при запіканні вони просто перемлівають і їх не відчуваєш, треба лиш виймати хребет і ребра. Звісно треба рибу смакувати під шось..., хто шо любить...
Смачного. :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

wetal
Пічкур

Повідомлення wetal »

Дякую за рецепт!Тепер діло за рибою,при нагоді відпишусь як було діло.

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

Знаю що в чора була міні-зустріч рибаків на Ікві.
Де звіти?
Де враження?
Де фото врешті решт???
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Сьогодні після роботи після водосховища трішки пробігся і по Ікві. Ціллю полювання був головень. Одже виловив три головника 300гр, одненького 400гр і два 600 й 800гр. Реабілітація після Шепеля проходить нормаьно. ;)

samuraj
Йоржик
Контактна інформація:

Повідомлення samuraj »

Gab писав: Одже виловив три головника 300гр, одненького 400гр і два 600 й 800гр. ;)
2 Gab МДЖ чи воблера? За відповідь дякую. Хочу поїхати на Ікву, закрити сезон по головню и теж пройти реабілітацію. :lol: :lol: :lol:

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Закривати сезон по головню ще рано. Він тільки починається :D :D :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

Можливо, хтось нещодавно відвідував річку чи щось чув, поділіться інфою щодо активності хижака :roll: :roll: :roll:
Як там зараз із прозорістю води :?:

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Андрей писав:Можливо, хтось нещодавно відвідував річку чи щось чув, поділіться інфою щодо активності хижака :roll: :roll: :roll:
Як там зараз із прозорістю води :?:
Відвідував сьогодні. Буквально пів години, (рибалив біля "Шашличної" на річку вийшов так, придивитись). Що можна сказати: Вода, як не дивно :? - прозора :roll: . Риба є також :roll: Зловив три окунька. Рівень води дуже низький. Настрою на довго затримуватись не було... :(
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

Максим Млинів писав:Відвідував сьогодні. Буквально пів години, (рибалив біля "Шашличної" на річку вийшов так, придивитись). Що можна сказати: Вода, як не дивно - прозора . Риба є також Зловив три окунька. Рівень води дуже низький. Настрою на довго затримуватись не було...
Макс, дякую за відповідь.
:( :( :( :( :( :( :(
Відповісти

Повернутись до “Звіти”