ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

diplomat
Лин

Re: р. Іква

Повідомлення diplomat »

Був зранку в Млинові. Взяв одну щучку грам 800 і кілька зачотних окунів. Вся риба взята на вертушки Мепс різних номерів і моделей. Був удар на воблер Салмо Перч і на твістер.
На водоймі, що біля шашличної було досить багато мертвої риби - плотиць з долоню....

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Також сьогоднішній і два попередніх вечори провів на річці. Позавчора рибаливши з човна на водосховищі ,(був сильний вітер) Згадав речення написане ВВВ на рахунок кльову головня в сильний вітер http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=20&t=622 і вирішив перевірити , оскільки був неподалік від ГЄСу.
На перших закидах отримую гарну покльовочку ,за якою давно заскучив і головник 400гр на березі. Спрацював джексоновський літл. Далі ловлю 200гр головника й трішечки більшого окуня і зацепа на якому залишаю на віки літла.Після цього заряджаю мепс1 лонг ,декілька закидів і потужний удар ,але мімо. Далі 15хв нічого, міняю приманку , ставлю також мепс 1тільки звичайну. На другій проводці в мить засвистів фрикціон і головень робить свічку ,(красота) хвилина і риб 800гр на березі. За слідуючу годину рибалки виловив 3 головника, один приблизно 1кг решта 150гр.
Вчора піймав два головника 200гр. І декілька окунчиків.
Сьогодні виловив приблизно 15 окунчиків. Ловив на джиг та на вертушки. Вертушки працювали краще.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Думка про ловлю нічного головня родилась не спонтанно. Одне із повідомлень нашого колеги юного рибалки Анатолія про випадкову нічну вилазку якось „захопила”. А тут на носі III Кубок Волинської області по береговому спінінгу. Отже, планувалась вимушена ночівля на просторах р. Іква у смт Млинові. Як же не скористатись цим шансом спробувати піймати головня.
Оскільки ловити у відведеній для змагання зоні було заборонено усім його учасникам. Місцем стала – місцева ГЕС у Млинові. Дякувати колегам усі сектори для змагання „розбиті”, а тому зробивши діло, вирушаємо на дамбу. Десь так після 23 год. 31 липня 2010 року ми і пішли. Сон хоч і бере своє, але і цікавість бере не менше.
Перші кілька закидів нічого не приносять та лічені хвилини обертаються у вимушений крик: „Є-є-є”. Це був голос юного Максимки. У його руках тримається перший трофейний головень та ще „нічний” на ул-спін. Далі кілька хвилин боротьби, складаємо підсак і виймаємо красеня.
Ось він „Нічний головень” (біля 800-900 гр) у виконанні Максима М. Зображення
Приманка – на укр. „Міджик” від „Страйк про”. Трійники від такого красеня таки розігнулись.
А ось і сам автор трофею
Зображення
А далі без коментарів
Зображення
Нічному головню судилось довго жити – був відпущений у рідну стихію майже бурних потоків р. Іква на Млинівській ГЕС.
Був ще один цікавий момент. У нашого друзяки Андрія на ГЕСі один монстр-головень на потужній покльовці обриває воба. І хоч згодом Андрій мав ще одну покльовку і вже було тримав головника, однак перше клювання за його словами було куди потужнішим. Зрештою, це і вся риболовля. Вже після 1 год. ночі помандрували до палатки, адже о 4 год. відкривалось змагання (друга недоспана ніч далась таки важкувато). Та спогади лишились приємними…

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Максім, монстер!!! :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

був сьогодні там, прийшов до ГЕС, за пів-години до мене пара школярів взяли два головні по 1 кг і пять по грам 200, усе за хвилин 40 :!: , ще з 10 зійшло. Потім як відрізало, я кидав завзято але видно після страшних криків після виважувань гарних головнів все розлякали.

Як висновок в 19,00 додому - не берьот, взяли два голавлика, окунька.
Зображення
Зображення

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

Був з товаришом в4ора на річці. Що можу сказати з приводу клювань хижака - клює і навіть дуже активно :D , зокрема, окунь проявляє неабиякий інтерес до штучних приманок ( вертушки, силіконові приманки ), але номером один був всетаки фіолетовий твістер 1,5'' розміру на шарнірі у 3 грами, окунь його буквально '' розривав '' :twisted:

Зображення

Зображення

навіть чималий голавлик спокусився на нього

Зображення

Зображення

клювало і таке 4юдо :D ... би4ок

Зображення

на водозбросі глушняк, ну майже глушняк .... перед новим мостом 1 покльовка - 1 головник( RV Fishing Super Long ) ;) , а далі на двох 2 покльовки, одна з яких успішна ( Smith Camion SR )

Зображення

Тобто, ситуація зовсім не втішна :evil: , хтось шось не те, що потрібно робить на ГЕСі ... про що свідчить наша зустріч з місцевим рибалкою Валерієм ( фото з ним викладав Пєтя Gab ). Він розповідав, що вже який день сюди ходить, а результату немає взагалі ... ось таке :shock:
Після ГЕСу пройшлись ще по руслу річки, назбивали кілька окунчиків і додому.

Зображення

ну і такий натюрморт

Зображення

До зустрічі на водоймі ... )

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

В суботу був з товаришем на річці.
Рівень води дуже високий, течія дуже потужна як для Млинова, маючи в арсеналі бошки 3 - 4 грами не завжди вдавалось пробити дно :? . Окунь вів себе інертно :( , як результат десяток окунів за дві годинки на мікруху.
Зображення
Товариш увагу приділив ловлі головня і йому вдалось виловити 3 головника на RV Fishing 0 латунь з феанітом.
Зображення
Був і дуже позитивний момент для мене :D . Нарешті виловив свою першу щучку на річці Іква ( 980 грам ). Спрацювала також RV Fishing 0 мідь.
Зображення

Ось і все ;)

PS. Риболовів на річці було як ніколи, дуже багато :shock:

fisherman
В`язь

Повідомлення fisherman »

А чи можна на цю річку маршрутом добратись?

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

так, можна.
детально, див. ПП

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Також виходив на річечку. Мав трохи часу під вечір. Пройшовся по руслу - кілька окушків на мікроджиг. Вирішив простукати одну ямку (де купались на ІІІ кубку). І тут... Я завжди, рибалити можна хоть цілий день, а реально відловитись за кілька хвилин. Так само і тут на кожній проводці "чпокунь" і по гр. 150 -200 (як для теперішньої Ікви то це нормальний). Проводка... Польовка... Схід.. Знову... Ну зрозуміло, "жор". Навпроти на човнику плаває місцевий "юноша", в проводочку, на поплавочок, пробує піймати рибку... Наблюдає за моїми методичними виважуваннями полосатиків... Мовчить... Починає вечоріти я збитаюсь додому з кількома десятками окунів, з хорошим настроєм що знайшов цікаве місце і обловився там... Неділя. З таким же настоєм поспішаю на "рибну точку". Ух ти!!! Перемога браконьєра над здоровим глуздом!!! :lol: В тих місцях, да чітко приводнялась моя джига, стоїть вже добрий десяток екранів... :roll: Кидаю якраз перед ними, проводка - є... Починаю далі виловльвати окуньків... Ось, за що я люблю спінінг, що людина помічає куди ти кидаєш, а не де саме ти ловиш :lol: А на майбутнє - потрібно вчитьись виважувати рибу непомітно як спортсмени "мормишечки", тим більше на очах у оборигенів :roll:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”