ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні були у Млинові.
Виїхав випадково. Випала нагода, дякуючи Віталію.
В цілому риболовля сподобалась. Із головнем було сутужно, а ось по окуню відірвались як ніколи.
По кількості хвостів не рахував, багато було виходів, клювань, сходів. Брало і на мікроджиг, і на вертушки. При чому як нові вертушки (RV - знову виявились дуже вловистими), так і Мепси - на порядок гірше. Кілька фоток викладу вже завтра.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Виставляю обіцяні фото

Зображення Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення

Фото гарних місць
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Клас!!!. Я також сьогодні виходив зранку... Рибалка під лозунгом "отсос вертушки - а ля воблер". Поганяв кучу заліза - три дрібних окунці. Перейшов на воби. Розловив Касадаку (сам матюк не пам'ятаю) - тіпа Каміончик, досить потужно (головень до 1кг), і вистрелив Зурік 33 двома головнями (100 - 150гр.). Давно цих двох не опускав у воду. А сьогодні досить таки вдало....
Все полетів на роботу....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Максим Млинів писав:... сьогодні виходив зранку... Рибалка під лозунгом "отсос вертушки - а ля воблер"...
- Вітаю. Таки не даремно писав, що Іква надто вередлива. Сьогодні воби, а завтра залізо або навпаки. Щодо 33 зуріка - дуже цікаво. Що там за проводочка і чи часом не під самим мостом велась ловля?

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Друзі з Млинова запросили мене на дєнюху. А туди їхати і не захватити з собою спіна *непростительна ошибка* :D Тому перед початком банкета вирішую на якихось 2-3 годинки заскочити на річку. Відразу не сподобалось те, що у річці дуже піднялась вода. Ставлю вертухен RV і в бій. Результат- маленький головник, жерешок (на лодоню) і окунець. Вертуха 2,5 грама явно високо йде, а тяжчої в мене не було. Тому ставлю перевіреного *смітовського каміка* :lol: і знову в бій. Результат явно покращився - 3 головня і 3 окуня, плюс схід пристойного головня на першому метрі виважування. Покльовки на воблер були злими, а тичків і ударчиків майже не було. Далі зібрався і пішов ловити русалок :D
Зранку встав у не дуже хорошому самопочутті, але всетаки вирішив перед маршруткою заскочити на якусь годинку до ГЕСу. По дорозі зустрів Максима (Максим Млинів) який розповів, що надубасив окунів в районі дамби. Прийшов на річку, прив*язав воба і почав бомбити. За годину зловив головня, непоганого окунця і був ще один удар. Далі зібрався і поїхав додому. Ось так я з*їздив на День Народження :D :D :D
Зображення

Зображення
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Даний звіт про мого сусіда дєда Валєру. Якого цього разу нарешті вмовив сфотографуватись з уловом. Адже улови і у нього бувають... Але як він каже "не люблю хвастатись" (ще та школа!) ;)
Отже сьогодні десь о 15 годині мій сусід вирушив на рибалку на р. Іква. Рибалив , як я зрозумів , десь метрів 500 нижче течіі від залізного мосту. Ловив лайтовими воблерами . Приблизно за пів години перед зливою (17.30-18 год) відбулися основні покльовки. Першими виловленими рибами були головні. Далі дєд Валєра почав збиратись до дому , але ніби вернувся зробити ще декілька закидів. Як получилося не марно , замикающою покльовкою була сомяча. Що це сом , дєд зрозумів одразу, адже вже не раз ловив.
Ось так сьогодні порибалив на річечці Іква дєд Валєра.
P.S. І весь улов був пійманим легендарним джексоновським карасем.
Зображення

Зображення

Зображення

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Ще один Валера (Livera) був сьогодні на Ікві, рибки трохи меншечкі, але людина він теж дуже скромна, тому пишу за нього я.
Зображення

Зображення
Разом з окунями зловив до десятка, а покльвок, каже було більше. навіть жерешка потримав на вокер.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Також із Андрієм були сьогодні на річці. З першу відвідали Перевередів - кльов стабільний, гарний.
Полювали на головника - знайшли кілька штук. Мав ще одного окуня. І також узяв одного непоганого головня, Андрій сфоткав його на мобілу, оскільки фотіка не брали. Риба уся була відпущена.
Далі вирушили у Млинів - там за дві години із 16 до 18 год. узяли понад два десятки залікової риби. З першу клювало гірше, однак із появою хмари - дещо активізувалось.
Вікторовича щось непомітив, можливо, він десь був у другому місці, адже його місце добре знаю, хоча може й розминулись.

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Уточню у Вікторовича де він зашифрувався ;)

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

В четвер після обіду були на річці в районі Перевередова. Дуже низька вода (Валера був кількома днями раніше - різниця істотна), трава лежала ковром, на трьох дві покльовки головня (сходи). Покльовувала різна "дич".
Зображення
Зате Валера обрибив нову вертушку.
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”