ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

<>< Fisher ><>
Марена

Re: р. Іква

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Сьогодні з друзями вирішили порибачити на цій надзвичайно красивій річці. Був я, Сєрьога модератор, Анатолій і Максім. Вся наша компанія експерементувала з приманочками, і це призвело до деякого результату. Були спіймані головники, окунці і навіть верховодка. Потрохи розловили свої вобльори :D
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Далі був привал, а точніше обід :D
Зображення

Зображення
Потім заїхали на залив Ікви де вирішили потвічити. Тут я вперше в житті на твіч на Чірфул-суспендер спіймав окуня :D
Зображення

Зображення
Ось такою виявилась наша сьогоднішня риболовля. Хоч і риби не багато, але маса чудових емоцій і позитивних вражень!!! Всім дякую за компанію!!! Скоро зустрінемось знову на риболовлі!!! :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

Хлопці, напишіть, хоч на які воби ловили?

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вітус писав:Хлопці, напишіть, хоч на які воби ловили?
Найкраще риба клювала на Сміт Каміон СР, Козадака (копія Сміт Каміон дайвер), Йо-Зурі Снеп Бенс, Серебряный Ручей (копія Джакал Чабі) ну і Пантуновского Чірфула також вдалось розловити :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

Вчора був на Ікві.
Зловив 6 голавликів. Один був досить непоганий - десь грам 800. Але вже з берега умудрився чкурнути назад у воду.
Працювала як основна приманка вертушка DAM Effzet не памятаю 0 чи 1. Кеміоном доловлював.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

diplomat писав:Вчора був на Ікві.
Зловив 6 голавликів. Один був досить непоганий - десь грам 800. Але вже з берега умудрився чкурнути назад у воду.
Працювала як основна приманка вертушка DAM Effzet не памятаю 0 чи 1. Кеміоном доловлював.
Бачу головень вже потроху починає радувати спінінгістів !!!
Fisher ... diplomat ... гарні звіти !!!

PS. Схід був на Smith Camion ?!?!

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

PS. Схід був на Smith Camion ?!?![/quote]

Саме смішне те, що він не зійшов. Я його зловив. Але, для того, щоб вийняти з води спустився вниз з обривчика. Потім поклав його позаду себе на березі. Тільки почав вилазити на верх, як .... бульк. Хоча з гачків не знімав.
А взяв дійсно Кеміона. Спочатку була в тій точці гарна покльовка на вертушку. Я дав місцю трохи відпочити (попив чайку) і поміняв приманку. З першого ж заброса взяв.
Новий спінінг тільки обловлюю і до кінця ще не звикся з відчуттями - тому належним чином відразу не оцінив рибу.

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

:D :D :D
чьому так запитав, бо практично так ситуація була і в мене !!!
справа в тому, що гачки на Каміоні без " бородок ", якщо придивитись то це помітно !!! вони гострі, засікають рибу на " ура ", але тримають ... погано !!!
вирішується проблема просто, заміною гачків !!!

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

diplomat писав:Вчора був на Ікві.

це напевно як тільки ми відійшли :D , а в нас одненький на трьох, рано ще йому клювати
Зображення
Зображення

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Сміт Кеміон - дещо спортивний воблер, створений для того, щоб ловити рибу і відпускати її, найменше травмуючи. Так що все вийшло як треба, вітаю! З головня все рівно таранька ніяка...

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Андрей писав:вирішується проблема просто, заміною гачків !!!

Як на мою думку, нічого не потрібно міняти, просто дайте рибі більше шансів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”