ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Rostislavоvich
Щука

Re: р. Іква

Повідомлення Rostislavоvich »

Головень. Клень. Галавль...

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 02 березня 2012 22:59 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 2 разів.

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

2 Gab
Молодець, вітаю! Справжній трофей, за такого дійсно можна було купальний сезон відкрити!
А якби ще написав технічні подробиці (приманка, розмір, колір, вага, тип проводки) - ціни б тобі не було! :)

Rostislavоvich
Щука

Дюймовий релакс чорний,( чють обрізаний) oвнер№10 монтаж на ушастіку 3.5г.Проводка коротенька ступєнька, можна взагалі просто підривати кінчиком- течія робить своє.
Востаннє редагувалось 07 жовтня 2010 18:47 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Danke schon, оце зрозуміло. Весняний трофейний головень у всій своїй красі. Якщо я правильно зрозумів, він взяв на фазі витягування приманки, а не проводки. Молодець, зачот однозначно!

Rostislavоvich
Щука

Відчув тичок під час тієї самої коротенької паузи.Покльовка була дуже акуратна ,як у маленького окунчика чи навіть як стук верховодки по шнуру ,що за мить після покльовки мене приємно здивувало ;)(взяв з дна, якщо правильно зрозумів)
Востаннє редагувалось 11 квітня 2010 22:24 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 2 разів.

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

От за що я вам спінінгісти заздрю, так це за те, що вам щоб порибалити та отримати кайф від рибалки потрібно мінімум часу на збори й сама ловля може бути короткочасною. Вам не потрібно тягнути з собою велику кількість спорядження, не потрібно шукати наживку, прикормку - одним словом самі плюси!
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

В неділю з Сєрьогою заскочили на 2 годинки на Ікву. Сєрьога тестив воба під назвою *Тіпа Чабік від Сєрєбряного ручья*, а я ловив частково на воби, частково на мдж (приманка - їстівна резина від Берклі). Улов друга дещо вразив - на воблер клюнув піскар і симпатичний головень, а я ловив бичків і піскарів, які не давали проходу моїй приманці.
P.S. Цей воблер виявився досить таки робочим, а враховуючи його ціну - то йому ціни немає :lol:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Rostislavоvich
Щука

А скільки коштує цей воб?

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Приблизно 50 грн, + - 5
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Rostislavоvich
Щука

Сьогодні рибалив в два єтапи , перший з ранку й до17 години і другий з 19 до темна. В день мав лише один сход головника через розігнутий гачок, та пару не зрозумілих покльовок. В вечері цікавіше ,впіймав маленького 300-400гр. і декілька конкретних нереалізованих покльовок ,при одній з яких залишився без твістера. ;)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”