ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Mrak
В`юн

Re: р. Іква

Повідомлення Mrak »

Привіт. Звіт про рибалку такий - клює головень дуже непогано! Навіть є хороші екземпляри до кілограма і навіть ще більший сьогодні попався Юрку, це приємно , а те ,що він сьогодні втопив свою коробку з вобчиками - це зовсім погано! А ще я сьогодні був в Луцьку трошки скупився вобами 21Pontoon і Rigg'a прикупив і сьогодні їх і розловив. Здається Вас бачив , але я був далеко і трошки пізно прийшов коли Ви вже збиралися їхати. Поки незабув спитаю чи ти Віталій знаєш такого Андрія він теж рибак, теж з Луцька і він продає мед??? Класний дядя! Ну і покищо все, приїжджайте бо хочу з вами побачитись і обмінятись досвідом може щось підкините таке ,що я не знаю, буду ДУЖЕ радий Вас побачити!!!!

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

Чому Валєра не підходить, нічого не питає??? Не знайомиться ???

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

B.B.B. писав:Поки незабув спитаю чи ти Віталій знаєш такого Андрія він теж рибак, теж з Луцька і він продає мед??? Класний дядя!
- на жаль, не знаю. Хоч не виключаю, що міг десь пересікатись на рибалці!
B.B.B. писав:Ну і покищо все, приїжджайте бо хочу з вами побачитись і обмінятись досвідом може щось підкините таке ,що я не знаю, буду ДУЖЕ радий Вас побачити!!!!
- дякую за запрошення, взаємно.
Стосовно досвіду - гадаю, у плані р. Іква досвіду небагато. Так що вчитися доведеться скоріш за все нам, але думками щодо рибалки завжди можна обмінятись. Іван, скинь мені у приватне повідомлення свій мобільний або через Володю чи Юрія із Млинова - як будемо їхати у Млинів, зателефоную. Тоді і зустрінемось.
Щодо Валери - я ж лишав у приватному повідомленні його мобільний. Я так зрозумів - це з приводу спінінга. Так що можна йому зателефонувати і домовитись.
Ну, гаразд - мої вітання. Все таки тема пов"язана із звітами про рибалку.

Отже, тепер щодо звіту про рибалку від 21.04.09.
Вирушаємо утрьох: Валера, Андрій Белий та я. На річці були десь в районі 11 год. Цього дня було прохолодніше – вітер холодний, хоч і сонячно, але пробирає через кофту.
На цей раз річка Іква вразила низьким рівнем води, як це не прикро. Треба дощу, оскільки річка міліє. Струмки взагалі пересохли, навіть ті струмки, що минулого року перейти не можна було, то сьогодні у кросівках – це було під силу.
Здається, що Валера перший серед нас ловить головня на 400 грам. Згодом вже від Андрія чую, що він умудрився узяти 3 головнів та ще кілька тичків. Зрештою, для Андрія ця рибалка за його словами була досить вдалою – отримав багато виходів та тичків. Перший мій закид на нового Вінницького головастіка, якого минулого разу розловити не зміг, приносить клювання, однак не вчепив. Згодом бачив ще один вихід на нього і все. Проте рибалка, як завше, була дуже гарною.
В цілому, перед собою поставлену задачу виконав – опробував кілька не потенційних вобів, перевірив місця на потенційність проведення 2 Зустрічі-рибалки.
Ловили десь до 16 год., пройшли акваторію близько до 2 км +/-.
Піймав усього 6 головнів, бачив кілька гарних сходів кленя, ну і ударів та тичків також бачив. Також узяв одного окуня. Усю пійману рибу відпустив. Найбільший головень тягнув десь до 400 грам +/-. Тобто, стандарт кленя – 300-400 грам.
Фото пійманих риб та місцевого пейзажу виставляю.
Зображення
І ще одне фото:
Зображення
І ще:
Зображення
і ось:
Зображення
і фон природи:
Зображення
Отже, рибалка від 21.04.09 показала, що риба є, головень клює, хоч плавання човнами місцевими та закидушки уздовж русла по сьогодні – примітні. Схоже, що реакції зі сторони рибінспекції не було.
Інший мінус – низький рівень води – це зрештою, негативно впливає на кльов. За моїм спостереженням – кльов цього дня погіршився у порівнянні із минулим разом.
Переконався, що працюють в основному хітові воблери таких виробників, як:
- ZipBaits-Hickorn SSR;
- Shimano Cardiff Area Crank;
- Вінницький головастік – дещо гірше.
Серед бюджетних:
- Pontoon 21;
- Salmo Tiny.
Мав змогу розмовляти по телефону із приятелем Юрієм із Млинова – він саме неквапом втопив коробку у р. Іква, а там же приманок n-кількість. Так, що колеги-рибалки, хто знайде коробку із вобами – дайте знати. Подяка та подарунок – гадаю, гарантований від Юрія. Хоч маю власну думку з цього приводу. Як вже і казав Юрію: домовитись із підводником і прочесати хоча б 10-20 метрів Ікви у місці, де впала коробка.
Також виставляю фотку приятеля Андрія, який цього дня гарно відловився на річці – фото із головнем.
Зображення
Рибачили, як вже відзначав десь до 16 год.
Ну і кілька фоток на згадку.
Зображення
або
Зображення
чи так
Зображення
і останній акорд дня – окунь, що спокусився на воба:
Зображення

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

Сьогодні зранку класно порибачив. Зловив 2 екземпляри, 1.900кг,1.300кг.

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Сьогодні зранку класно порибачив. Зловив 2 екземпляри, 1.900кг,1.300кг.
Фото в студию, а то неверим :D
Зображення

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Валера сьогодні був після обіду, зловив 2 головні і щуку 1.2,багато нереалізованих слабеньких тичків. Писати лінується.

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

Я б показав фото ,але незнаю як його сюди перемістити. Shanik ,а Ви теж в Млинів на Ікву їздите ????

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Mrak писав:Сьогодні зранку класно порибачив. Зловив 2 екземпляри, 1.900кг,1.300кг.

Вітаю, Іван!
Які приманки спрацювали, якщо не секрет і як робив проводку? А то наші хлопці їздять і їздять на р. Іква, а головнів понад 1 кг, здається, не ловлять? Та і мені на р. Іква понад 1 кг також не доводилось ловити.

Mrak
В`юн

Повідомлення Mrak »

Дякую за допомогу! То 2 зустріч(змагання) буде 2 дні???

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Mrak писав:Дякую за допомогу! То 2 зустріч(змагання) буде 2 дні???
- лише один день 3 травня. Більш детальніше зазначено ось тут http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=7&t=140

Також виставлю звіт про сьогоднішню коротку рибалку на р. Іква у Млинові.

Сьогодні випала нагода покидати спіном годинку-другу у Млинові. Саме приятель Василь попросив показати місця та ознайомити із процесом ловлі на головня, оскільки до цього йому не приводилось.
Отже, перед обідом „ринули”. По ходу прояснили ряд тактичних моментів, обмінялись вобами на блешні.
Отже, роблю показовий кидок на Pontoon 21 Crack Jack 48SP-SR – і майже щастить. Головень атакує приманку на першому закиді, якусь мить він сидить на трійнику, але сходить. Все це на очах, на поверхні річки – дуже жваво і гарно.
Даю приятелю одного Вінницького головастіка, оскільки його спін легкі приманки далеко не кидає.
Зрештою, часу у нас мало, але і той, що був, дозволив отримати кілька тичків, виходів та ударів. Василь уперше отримує кілька гарних виходів, навіть один раз тягнув головня, але той зійшов.
Мені також щастило на виходи та удари, однак обловився лише одним головнем.
Зображення
Мав можливість вийняти ще одного кленя та шнуром зачепив закидушку місцевих, що стояла посеред русла. Головень натомість сходить, а свого воба вчепив за ту закидушку. Не вельми хтілось ось так просто віддавати воба – пішов у сплав. Вода виявилась ще прохолодною, але терпімо. Воб врятовано, заряд бодрості отримано.
Коли вертались назад, зустрічаю знайомого профі по головню. Відзначає, що сьогодні головень не клює, оскільки саме у природі відбулось певне збурення: то хмари, то вітер, навіть дощик часом накрапнув. Але той час, що ми ловили приніс нам чималу кількість виходів, хоч активність кльову таки була слабшою.
Власне, результат лову на фото – один головень та природа місцевого краю у Млинові.
Зображення
або ось
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”