ЗвітиРічка Чорногузка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

максім
Лин

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення максім »

Сьогодні я виходив на Чорногузку, в районі села Полонки. Вся річка розмерша. Було декілька тичків , але здається біла риба.
Зображення

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

...по дорозі з Терешківців (де на двох був 1 окунець) вирішив заскочити на річку. Ловив на ній вперше. Загалом мені подобаються такі невеликі річечки. Ловив недовго. З метрів 15 зловив 2 щучки, на око орієнтовно 100 і 200 грам. Були відпущені. Взяли дуже жадно! Бачив ще одну покльовку, правда не знаю якої риби. Також в мого друга за твістером йшов окунь, але лінивий дуже))). Якби мав більше часу, то б походив би ще, думаю шо зловив би шось більш суттєве.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Випадково на вечір поїхали відпочити сімєю на річку. Узяв із собою спіна. На диво отримав три клювання, дві із яких щучі. Фотіка не брав.

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Мав нагоду відвідати с.Полонка 18-го числа, в надії половити мирну рибку спінінгом.
Розпочав з річки, рухався від мосту вверх по течії до розширення, що навпроти села.
На перших закидах бачу покльовки та виходи верховодки, але кількість її настільки мала, що відразу стає зрозуміло, якщо навіть "сорної" риби тут практично немає, то про більш благородні плотву чи червонопірку в великих кількостях мріяти не приходиться. Обловивши всі можливі перспективні (на мій погляд)точки, не отримую бажаного результату та вирішую відвідати ставки, так званний Македон. День був спекотний, відповідно щось тяжче майки, шортів та капців вдягати не було сенсу, але невдовзі я переконався в зворотньому. Пробираючись вздовж струмка по стежині, що заросла бур*янами кропивою, "будяками" та іншими малоприємними і колючими рослинами, по неволі закрадуються думки про те, що все могло б бути по іншому.
По правді кажучи складний прохід крізь "джунглі" здавася вічністю, але невдовзі я всетаки дібрався до наміченої цілі і побачив завітну водойму.
Картина що відкрилась мені, значно притупила біль і я негайно приступив до ловлі. Практично з перших закидів отримую розбійні покльовки червонопірки та згодом виловлюю першу красуню, хоч і дрібну, зате приємну. Рухаючись по лінії берегу, піймав ще чотири рибки найбільша з яких була напевне грамм 40. Далі не кидаючи йду до будки сторожа та прошу дозолу половити, добра людина дає блого і я абсолютно точно знаючи за чим прийшов, прямую на третій став. На третьому ставу сетуація звична: велика кількість червонопірки, в "коврах" водної рослинності зачаїлась зубата, смугасті розбійники ганяють дрібноту. Спочатку складувалось таке відчуття, що все чому не пощасливилось і воно потрапило в воду буде негайно з*їджене та згодом я зрозумів що це далеко не так. По суті риболовля вдалась, загалом вдалося піймати три гарних окуні та зо три десятка червонопірок найбільша з яких була грамм 180.

П.С. фото для "галочки" зроблені з телефону, через недобросовісну роботу USB скинути на комп*ютер не вдається.
Зображення

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

АНАТОЛІЙ писав:Мав нагоду відвідати с.Полонка 18-го числа, в надії половити мирну рибку спінінгом.
По суті риболовля вдалась, загалом вдалося піймати три гарних окуні та зо три десятка червонопірок найбільша з яких була грамм 180.
А на що ловили якщо не секрет?
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Мікро коливло власного виготовлення...
Зображення

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Був сьогодні в районі чорногузкі проловивши половину дня. Було кілька недобросовісних тичків у мене, та у мого друга, який зі мною рибалив також.Ще під кінець дня у мого друга покльовка, через кілька секунд появилася голова щукі едтак на 0,5 кг і досадний схід( ЛОвив він на мкдж з флюриком 0,14 в надії на окуня) а схід стався більш за все через те що рибка паршиво засіклась :x і стало дивом що вона не перегризла флюрик одним клацом своєї пащі :lol:
ЛОвим дальше і в мене покльовка, яку я реалізував на віброхвост:
Зображення
Зображення
P.S: Зима вже не та... :?
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Навідався на ту ж саму водойму. Було таке діло, як я колись купив в шановного "perespa" воблерок під назвою джексон (мінноу)(я йому обіцяв як впіймаю на нього то відпишусь!). Так ось, я вирішив на нього сьогодні повпиратися, і саме він мені приніс такого щупачка на 1 кг.
Зображення

Проводка була різкий твіч і пауза 4 сек.. то там можна було б заснути за тим твічингом але добре що хоч щось впіймав super
Зображення
І ще в прилові попався ось такий звіррр.. trofei:
Зображення
Доречі щука вже в Гіркополонці віднерестилася, але ще іноді, на міляках водну гладь розрізають щучі плавники. Ікри в пузі щука не було. Обидві рибини були "погризяні" своїми співродичами... Будемо пробувать впіймати там якогось монстра lol: som:
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Був сьогодні знов на рибалці. З самого ранку накрапував невеликий дощ який до обіду припинився. В ДОщ щука відмовлялась клювати, а в обід (біля 2 год) я обловився таким екземплярчиком на такий же воблер як і на тій рибалці..
Зображення
Зображення
Ходили по березі ще близько 4 рибаків але ті так і нічого не впіймали
Ні Хвоста Ні Луски!!!
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Rubak_Roma
Лящ
Справжнє ім'я: Рома
Контактна інформація:

Повідомлення Rubak_Roma »

Сьогодні був на рибі в с Полонка... на копанці, був близико 3 годин. Була одна покльовка яка закінчилася мені дуже пічально... щучка близько 1 кг перекусила флюр ( 0.16 ) як бобер сірник))), І того втрати в мене від цієї рибалки - воб за 40 грн price: ((( вот так то ловити щуку без поаодка... stena: lol: lol:
РИБАЛКА-это состояние души motorchik:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”