ЗвітиРічка Чорногузка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення B.B.B. »

Мав сьогодні нагоду побувати у с. Полонка на річці перед КХП№2 відразу за мостом. Місця ті ще називають "тишицею". Проте, можливо, що і старожили не всі знають про давню назву і походження, і як наслідок вже легенду рідного краю - про неймовірні глибини ще так кілька сот років тому і загибель тисячі хрестоносців під час переходу через річку взимку - не витримала крига. З того часу так і назвали ті місця - тишиця від слова тисяча).
Отже, виїхав на природу із дітками та і взяв із собою спіна. Довго кидати не довелось, було вже після 20 год., але ознаки існування риби вдалось встановити - мав до 5 тичків, ще один схід і таки узяв одну верховодку (фотіка не брав). Радості отримав як ніколи. Який рік буваю саме у цих запресованих браками місцях - і вдруге обловлююсь спіном.
Річка у тих місцях дуже заросла, джигувати не має жодного сенсу. Глибин не має, одні перекати із зілля. Довелось ловити мікровертушками від В"юнова. Відкрив цікаву обставину у цих вертушках - мають здатність проходити скрізь ковер трави (хоч іноді траву чепляє, однак на порядок нижче за інші) на відміну від мепсів, дамів, маньячок (не в образу!) тощо. Проте останні є також вловистими.
Одним словом, гарні місця, краєвид, люди, які купаються і неповторна краса р. Чорногузка...
Востаннє редагувалось 12 червня 2010 00:10 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.

Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус »

B.B.B. писав:Мав сьогодні нагоду побувати у с. Полонка на річці перед КХП№2 відразу за мостом. Місця ті ще називають "тишицею". Проте, можливо, що і старожили не всі знають про давню назву і походження, і як наслідок вже легенду рідного краю - про неймовірні глибини ще так кілька сот років і загибель тисячі хрестоносців під час переходу через річку взимку - не витримала крига. З того часу так і назвали ті місця - тишиця від слова тисяча).
Отже, виїхав на природу із дітками та і взяв із собою спіна. Довго кидати не довелось, було вже після 20 год., але ознаки існування риби вдалось встановити - мав до 5 тичків, ще один схід і таки узяв одну верховодку (фотіка не брав). Радості отримав як ніколи. Який рік буваю саме у цих запресованих браками місцях - і вдруге обловлююсь спіном.
Річка у тих місцях дуже заросла, джигувати не має жодного сенсу. Глибин не має, одні перекати із зілля. Довелось ловити мікровертушками від В"юнова. Відкрив цікаву обставину у цих вертушках - мають здатність проходити скрізь ковер трави (хоч іноді траву чепляє, однак на порядок нижче за інші) на відміну від мепсів, дамів, маньячок (не в образу!) тощо. Проте останні є також вловистими.
Одним словом, гарні місця, краєвид, люди, які купаються і неповторна краса р. Чорногузка...
Віталік, твої пости читати одне задоволення: талант літератора+ пізнання, підкріплені потужним :ugeek: досвідом! Пора...братися по-серйозному до написання книжки! :geek:
Щодо тої рибалки на Чорногузці, були клювання чи ні? адже мене самого ці місця ваблять...

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Вітус писав:[Щодо тої рибалки на Чорногузці, були клювання чи ні? адже мене самого ці місця ваблять...
Дякую, Віталій за добрі слова!
Було зо 5 тичків - важко назвати їх саме клюванням. Один раз щось тягнув - думаю, що це був окунь. Оскільки кинув у те місце, де щойно був всплеск рибини. Протягнув може із півметра - і все. Ну і одна верховодка, яку вдалось узяти. Ось таке!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Я прошу модеретора перенести дані пости в флуд.
Востаннє редагувалось 28 червня 2010 23:28 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

Звіт за 12.06.10
Цього дня був на риболовлі на цій прекрасній річці. Ловив з 7:15 до 10:20. За цей час вдалося виловити 2 окунця та потримати дві непогані щуки. Перша щука зійшла біля самого берега, а друга зрізала приманку не давши себе підняти до поверхні води. Ловив я на МДЖ. Працювали приманки перламутрового та фіолетового відтінку.
Востаннє редагувалось 22 грудня 2010 22:39 користувачем Mak7, всього редагувалось 1 раз.

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Mak7 писав:Звіт за 12.06.10
Цього дня був на риболовлі на цій прекрасній річці.
- Максиме, вітаю із уловом. У яких місцях ловив, якщо не секрет? Із нижньої фотки, здається, не район "цукрового" чи с. Полонки? Як у тих краях із зіллям і які там глибини?

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Мав нагоду сьогодні завітати на Чорногузку після фазенди у районі с. Полонка. Саме на вечір надходила хмарина та кілька разів вдалось кинути. Результат - один непоганий окунь, що спокусився на вертушку. Такий собі відхід від нуля. А далі, гроза, дощ і дорога додому! Фотіка не брав, відповідно фото не має.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

В цю неділю після дощу, вирішую катнути на річку, щоб не далеко. Вибір р. Чотногуска. Сів на ровера, згадав як крутити педалі, кілька хвилин і я вже на місці. Дуже виликий рівень води, то є не гут. Та шо ж поробиш треба хоч приманки намочити для отчьота. Взяв щука, десь така як у Віті shanikа в звіті "р.Стир без меж і кордонів", два матроса і саме головне на вертухеN мепс XD густьорка на лодоню. По ходу рибалки були ще покльовки. Та з таким кльовом мене на довго не хватило, а ще й до дому крутити проти вітру. :lol:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

sentkroy писав:В цю неділю після дощу, вирішую катнути на річку, щоб не далеко. Вибір р. Чотногуска.
- Сереж, а де саме ти був, якщо не секрет? На сьогодні на Чорногузці густера - це рідкість, хіба що нижче с. Полонки або вище.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Район с. Новостав.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”