ЗвітиРічка Чорногузка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Mak7 »

Сьогодні я зі своїм товаришем Максимом побували на риболовлі в селі Полонка. За три години лову я не бачив жодного клювання. Але в Максима все ж таки було одне клювання зубастої якого на жаль реалізувати не вдалося. Ось таке.

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Сьогодні я з своїм другом Генадієм побували на цій річечці. Наша риболовля тривала годинки 3. Я на свої мікроджигові цяцьки не бачив жодної покльовки. А друг вирішив не займатись єрундою, причепив Фішантер 7см від Мікадо і в бій. Результат, ось ця красуня в районі 3-ох кілограм :D
Зображення

Зображення
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Mak7

Повідомлення Mak7 »

<>< Fisher ><> писав:Сьогодні я з своїм другом Генадієм побували на цій річечці. Наша риболовля тривала годинки 3. Я на свої мікроджигові цяцьки не бачив жодної покльовки. А друг вирішив не займатись єрундою, причепив Фішантер 7см від Мікадо і в бій. Результат, ось ця красуня в районі 3-ох кілограм
В якому районі річки проводилась рибалка?
Востаннє редагувалось 22 грудня 2010 22:36 користувачем Mak7, всього редагувалось 1 раз.

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вибач но не скажу. Причини всьго дві.
1. Не хочу щоб там лазило багато спінінгістів.
2. На цьому форумі сидять не тільки чесні рибацюги но і чесні браки :lol:
Але як для тебе, рибачка якого я поважаю, то скажу!!! Заходь вконтакте, я тобі вже написав координати :D :D :D
Прошу вибачення за флуд!!!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Mak7

Повідомлення Mak7 »

<>< Fisher ><> писав:Вибач но не скажу. Причини всьго дві.
1. Не хочу щоб там лазило багато спінінгістів.
2. На цьому форумі сидять не тільки чесні рибацюги но і чесні браки :lol:
Але як для тебе, рибачка якого я поважаю, то скажу!!! Заходь вконтакте, я тобі вже написав координати
Дякую за відповідь. На рахунок браків та спінінгістів розумію.

ps_coder
Ротан
Справжнє ім'я: Костя
Контактна інформація:

Повідомлення ps_coder »

фейсконтроль :)

Щучка супер!

сорі за флуд, дуже хочется на рыбалочку, але наврядчи скоро вийде :(

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

<>< Fisher ><> писав: Зображення
А щущка то з "ІКОРКОЮ" ;)
Зображення

Mak7

Повідомлення Mak7 »

Звіт за 28.03.10
Цього дня я зі своїм татом виїхали на риболовлю на цю чудову річку. Ловили ми з 10 по 13 годину. За цей час мені вдалося виловити 3 щучки а татові 2. Також у мене був схід непоганої щуки (приблизно 1.5). Було й 5 холостих клювань. Риба сьогодні явно була не голодна, але зла. Про це свідчить те, що щука сіклася ззовні. Сьогодні працювали твістери фіолетового відтінку на шарнірі у 3 грамма. Вся риба була виловлена з двох точок. Тобто стояла вона невеликими зграйками. Розмір щурят від 100 до 400 грамм.
Востаннє редагувалось 22 грудня 2010 22:37 користувачем Mak7, всього редагувалось 2 разів.

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Був сьогодні на Чорногузці - приблизно з 9:00 до 12:30. Як каже прем'єр-міністр сусідньої країни - "буду краток". Покльовок не було. Щука час від часу всплескує під берегом - нереститься. Окунь теж пасивний. Перебрав кучу приманок - від МДж до воблерів, але все без толку. Треба ще перечекати тиждень-другий - можливо, тоді клювання попре....

Mak7

Повідомлення Mak7 »

Сьогодні я зі своїм татом були на цій річці. Ловили десь з 9:30 по 12:00. Першу годину ми проходили без покльовок. Пізніше тато пішов вверх по течії. Через деякий час він дзвонить і повідомляє, що знайшов невелику ямку де стоїть риба. Коли я прийшов до тата то ним вже було виловлено одного окуня та дві щучки. Через декілька хвилин і в мене відбувається клювання щучки, яка на жаль сходить. Пізніше і в тата сходить щупак. Більше ми покльовок не бачили.
Востаннє редагувалось 22 грудня 2010 22:38 користувачем Mak7, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”