ЗвітиРічка Чорногузка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Річка Чорногузка

Повідомлення B.B.B. »

Відкриваю нову тему про річку Чорногузка.
Мабуть, багато із Луцьких рибалок та і не тільки мали змогу таки один чи два рази побувати на цій по своєму гарній і „добрій” річці.
Багато, хто пам’ятає, скільки риби було на цій річці кілька років тому, які сазани, який карась, плотва, щука та окунь, линь. А ще раніше був навіть і язь.
Однак і сьогодні там можна зустріти карасика, плотвичку, щуку та окуня, сазанчика, дуже рідко трапляється линок, є навіть головень. Багато гарних місць пов’язано із цією річкою. Приміром, с. Городок, с. Баїв, с. Одів, або с. Садів чи с. Сьомаки чи в решті решт с. Гірка Полонка чи просто с. Полонка. Одним словом, ця річка варта того, щоб для неї відкрити нову окрему тему.
Отже, дещо запізнілий звіт від 04.04.09 – рибалка на Чорногузці.
На річку прибув біля 15 год. Мета проста – перевірити приманки, адже завтра змагання у с. Шепель по спіну.
Отже, погода гарна, сонечко і дуже тепло. Можна було бути в одній футболці та вітровці. Перші свої закиди зробив у районі мікрозаливчика річки. Там вже було кілька рибалок, в основному на поплавок, однак також був один спінінгіст, якого часто бачу на річці. Здається, що саме у заливчику тягнув одного окуня, але так і не дотягнув. Ловив виключно на МДЖ. В арсеналі поки використовував дюймові твістери і з джигою у 2-3 грами.
Довго обходив місця, довго кидав, поки не дійшов до одного нічим не привабливого місця. Втрачаю на перших закидах приманку – зачепив. Згодом і другу. А потім – характерне клювання. Риба таки клюнула. У мене моно жилка 0,14 мм без поводка – джига у 3 грами (шарнір). Закид під протилежний берег. В протилежному березі чітка покльовка, роблю підсічку і спрацьовує фрикціон. Це щука, тримаю десь біля 3-5 секунд, підмотую, але вона відкушує жилку. Часу мало. Враження – супер! Ось воно перше гарне клювання хижака.
З часом зовсім сутужно, пора їхати, але міркую поставити поводок і кинути бодай ще. Так і роблю. Закид під протилежний берег – проводка – пусто. Ще один закид, проводка – покльовка – підсічка – тягну. Працює фрикціон, йдуть гарні ривки – це щука. Очам не вірю, о це так да. 0,14 мм моно швидко вправляється із ривками – щука виходить на заплаву.
Ось так щука дещо застрягла мені у процесі вилову.
Зображення
А ось ця ж красуня вже на березі.
Зображення
Все щука на березі. У неї повний живіт – картаю себе, що узяв самку. Хоча і рибка гарна – на фото. Щуку зважив – потягнула на 1,1 кг.
На цьому рибалка і завершилась, пора їхати додому. Вже вдома, коли чистив рибу, то виявив, щука була без ікри – у ній повно малька. Пройшов нерест у щуки, пройшов!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення B.B.B. »

Спогади про рибалку 2009 року на р. Чорногузка.
Вставлю кілька фоток від зимових рибалок на р. Чорногузка у 2009 році.
Зображення
Ще одна:
Зображення
Або ось:
Зображення
Чи так:
Зображення
І така фотка:
Зображення
А це вже фотки цієї весни:
Зображення
Або ось:
Зображення
Одним словом, річка гарна і ловити у ній можна.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення B.B.B. »

08.04.09 (середа) – рибалка на Чорногузці.
Виїхав випадково, потрапив на річку знову десь після 15 год. Погода – гарна, злегка південно-східний вітерець, сонечко, тепло, пташки співають. Одним словом – весна!
Перші закиди розпочав на МДЖ. Здається, що мав кілька клювань окунчика, однак нічого не піймав. Моно жилка на 0,14 мм слабо віддає клювання. До години часу так тренувався, а далі пішов на щуку, поміняв волосінь на шнур, поставив поводка. Обкидав кілька перспективних місць, але клювань не бачив.
Та кілька подорожніх маршрутів і нове місце приносить гарне перше характерне клювання на віброхвіст фірми Manns (5 см), джига у 3 грами. Колір приманки – під моторне масло із червоним верхом спини. Ось вона на фото – щука під 700-800 грам.
Зображення
Початок є.
Згодом під’їхав Василь та мій дядько. Довго хлопці не ловили – брак із часом, але й виходити також нічого не змогли.
Мені ж згодом знову фортунить. У новому місці – ще один вихід щуки на перламутрово-червоний віброхвіст фірми Manns довжиною до 8 см і джигою у 3 грами. Навіть по поверхні води було помітно, як розходився мальок. Щука лишила характерні сліди на віброхвостові і гарний слід на самій головці джиги. Відчувалось ще це був екземпляр. Дуже швидко змінюю приманку і роблю новий закид у те ж місце – знаючи, що щука повинна там бути. Поставив віброхвіст фірми Manns (5 см), джига у 3 грами. Роблю проводку і відчуваю слабкий тичок – роблю автоматичну підсічку і йде боротьба. Одним словом, витягую красуню на берег – у ній десь 1,6-1,8 кг. Ось вона на фото.
Зображення
Приманку взяла взаглот. Власне, на цьому рибалка завершилась. Щука як і першого разу була повністю без ікри, а ось мальок у ній був присутній – харчується, однако!
Ось таке!
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 296
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Alegator »

Молоток, так дєржать!!! Завтра спробую і я десь крунути, а то читаєш звіти, стікаєш слиною :lol:
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 129
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Deranger »

Почитали з Shanik'ом апетитні звіти В.В.В.про Чорногузку і вирішили теж навідатись в ці місця, тим більше що давно вже там не були. А ще було величезне бажання провести тест-драйв і при нагоді обловити щойно придбаний в Києві спін Banax Ultra 1.98 m, тест 2-11г.
Розпочали з дамби і заливу, простукали джигом - ноль. Пішли далі по руслу. Вітер матьорий, робити точні заброси важкувато. Вітя переключається на воблер Daiwa TD Minnow, але після одного з забросів зачіпляє чиюсь обірвану снасть і через бракований поводок втрачає приманку. Йду йому на допомогу - роблю килька закидів джигом і нарешті витягаю з очерету залишки лески із заплутаним в ній воблером, а заодне і «трофейний» джиг з силіконом невизначеного кольору і гиганським вертлюжком. Відмічаємо спасіння Дайви парою грамів з походної фляги, йдемо далі по затопленій стежці. Виходимо на міні-старицю, починаємо обловлювати воблерами: Вітя - Damiki Pirami 9 cm, а я - Yo-Zuri L-Minnow 44. Перехожу трохи вперед - бачу невеличку затоку у формі підкови. Кидаю туди, роблю пару обертів - відчуваю удар і автоматично починаю крутити ручку. На поверхні води вибрикується невеличкий щупачок на 300 грам. Витягаю його на берег і запрошую на фотосесію. Отже, новий спін обловлено! Тим часом Вітя мав видовищний вихід за Yo-Zuri L-Minnow – щучка просто вистрибнула з води на повний зріст за воблером. Проводимо польовий бізнес-ланч, після чого продовжуємо обловлювати річку. В мене покльовок і виходів вже не було – перепробував різні воблери, але безрезультатно, а Shanik тим часом зпровокував на атаку зачотну щуку солідних розмірів за допомогою Damiki Pirami 9. Хапати приманку вона не стала, а тільки намітила атаку, після чого видовищно розвернулася у воді і зникла. Місцеві спінінгісти розповідали, що цю щуку вони вже давно ловлять і на живця, і на спін, але вона живців обриває нормально, при чому на гачки не засікається. Здається, народжується нова легенда. :lol:
В районі 14:00 збираємо снасті – у обох є ще справи на день, треба йти...
(Фото Вітя докине пізніше)
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1817
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення shanik »

Знов підключив інтернет, добавляю до Андрієвого звіту:
Зображення
Зображення
Зображення
PS Воб ледя не втратив тестуючи стальний (0.32) поводок зі скруткою без застібки - не сподобалось.
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 173
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Mak7 »

Звіт за 28.02.10
Цього дня, я зі своїм татом надумали з'їздити на спінінгову риболовлю у село Малево на річку Стир. Та до Малева ми так і не дістались. Причиною тому стало бажання розвідати нові для нас місця. Таким місцем стала річка Чорногузка. Зібравши спінінги ми почали облов нової для нас місцевості. Ловлю я розпочав з твістера Relax 3/4 салатового кольору на шарнірі у 3 грамма. Через 15 хвилин у мене відбувається перше клювання, в результаті якого щучка грам на 200 опинилась на березі. Йду далі. Згодом доходжу до моста, де у мене відбувається друге за сьогодні клювання мілкого щупачка, який вже на березі умудрився перекусити жилку. Цей риб спокусився на твістер фірми Mann's фіолетового кольору. Через декілька хвилин дзвонить тато, і повідомляє, що у нього на рахунку також одне щурятко такого ж розміру. Далі робимо перерву на обід. Пообідавши відправляємося далі у пошуки хижака. Згодом виловлюю ще одного шнурка, такого ж розміру як і попередні. Походивши з татом по березі, ще з пів години, і не побачивши клювань ми зібрались і поїхали до дому. В результаті за чотири години лову нам вдалося вимучити чотири щучки вагою до 200 грам. Отже, можна сказати що сезон спінінгової рибалки на річках відкрито.:D
P.S. всі щучки були відпущені!
Востаннє редагувалось 23 грудня 2010 20:02 користувачем Mak7, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Вугор
Повідомлень: 535
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Вельми цікаво.Ми з батьком другий тиждень проводимо з думками-куди ж то поїхати на риболовлю,відкрити сезон.Дякую за інфу, буду мати на увазі де зараз можна половити.Можливо в суботу туди і рванемо.
Зображення
Аватар користувача

sentkroy
Вугор
Повідомлень: 533
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення sentkroy »

Mak7 Молодца, гарно відкрили риболовний сезон. А головне не далеко від Луцька, добре що є така красива річушка... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Вугор
Повідомлень: 535
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Як можна потрапити на Чорногузку в с. Новостав?
Цікавить-яка маршрутка туди їздить
Цікавить-де можна в Луцьку сісти на цю маршрутку(де вона ходить)
Якщо можна напишіть розклад маршруту.
Що б не флудити пишіть в пп будь ласка
Заздалегіть ДЯКУЮ
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”